Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
11. mar 2010

tak ja verim ze infuzky nebudu potrebne
najhorsie je ze som do toho aj chora, proste vsetko naraz

liv1
11. mar 2010

gali nevedela som ze az do troch dni, tak to ma lenka este cas 😉

gali
11. mar 2010

leni, nemas nahodou crevnu chripku? Lebo teraz fici, svinucha. Inak ak mas nahodou teplotu, ze paralen si mozes dat. Samozrejme nie na tony. Ak to neprejde utekaj na tu pohotovost. Viem, lahko sa to pise, lebo ak si tak slaba ako ja, ze sa clovek ani obliect nevladze... 😒 ☹

gali
11. mar 2010

liv: keby som vcera nebola u Dr. pre istotu tak by som tak nemachrovala, ale ja som nehnackovala. Vies aj to ju dehydruje.

leni: vsak ak, daju ti len infuzku, hodku polezis, ulavi sa ti a ides domov. U nas to tak na pohotovosti fici. Uz som absolvovala - sice nie ako tehotna.

lenocka84
11. mar 2010

tabletky zase nechcem na prazdny zaludok
to tiez nie je dobre

uvidime co bude do vecera

a gali slaba som ako mucha, doteraz nechapem ako som dosoferovala z nemocky domov od diabetologicky

gali
11. mar 2010

ty si teda "supermanka", lebo to fakt nechapem ako si taka vysilena mohla soferovat. Drzkaj sa, Leni.

vefi89
11. mar 2010

lenka a nemáš náhodou SMECTU??to je super na takéto "poruchy s udržaním obsahu v žalúdku"

lenocka84
11. mar 2010

gali ked clovek musi dokaze vela veci, ale ver ze som rozdychavala viac ako mozno budem pri porode 🙂

vefi nemam smectu, dala som 2dcl vyvaru, tak uvidime co so urobi
a mm ide kupot tu colu

vefi89
11. mar 2010

leni, vyskúšaj to, mne to vždy pomohlo a to sa myslím môže aj v tehu..ono ti to žalúdok akoby obalí ochranným obalom aby si nešablila

mirka12011
11. mar 2010

vefi omg to do akej temicky ty pises sak ser nato, ja uz len pri tym mudrostach mam nervy....

janefonda
11. mar 2010

jaaaj Leni nezavidim, vsetky rady co si tu dostala su dobre a ta smecta naozaj pomaha, teda aspon mne 😉 a aj kola je super, ja som pocas nevolnosti na nej doslovne existovala, jediny zdroj energie, kt. vo mne vydrzal. 😝
Vefi: bud tu pekne medzi nami a neries uz temu o fajceni 😉 tlak musis mat teraz z toho divoky 😀

vefi89
11. mar 2010

mirka no nevytoto sa na to, však koľko fajčiarok tu je a bojí sa písať kvôli takýmto čúzam...však si píšem so šiestimi ženami takto ohladne fajčenia a tiež to začalo tým, že sa boja ta napísať

mirka12011
11. mar 2010

no a jedna .............tak riadne rozculuje mna ked to citam tak to radsej necitam 😀

vefi89
11. mar 2010

hej nečítaj, ty sa ešte rozčulovať nemôžeš 😝

mirka12011
11. mar 2010

ajajaajaj tak sak uz mam vyssi tlak ta uz ani nepozeram 😅

vefi89
11. mar 2010

no len sa kludni, aby ti nevyskočil moc vysoko 😉

mirka12011
11. mar 2010

😀 😝 😅 misendo spi?

lenocka84
11. mar 2010

uz cakam na tu colu ako na spasenie
kiezby zabrala, bo ma porazi
chyta ma zimnica, ako proste uplne super den je dnes
porazi ma

vefi89
11. mar 2010

miri, on spí stále, ešte aj keď papá 😀 😀 dobré dieťa 😝

mirka12011
11. mar 2010

😀 ze taha didy a drichme? hihi a ked odgrguje tak si aj odgrgne hih misendo tak aspon si pospis s nim sem tam 😝

vefi89
11. mar 2010

už sa mi stalo viackrát, že som ho v noci kojila poležiačky a zaspali sme tak 😀 😀 😀

janefonda
11. mar 2010

leni ale normalnu coca colu. ziadnu napodobeninu 😉 Jaaaj ty si asi normalne silno ochorela. Dufam, ze ta to prejde cim skor!!! 😉

vefi89
11. mar 2010

leni, len kľud, lebo aj tebe tlak vyskočí a ešte si prihoršíš...mysli pozitívne, zajtra bude lepšie 😉

mirka12011
11. mar 2010

😀 no uz vieme po kom misendo spachtos je 😀

vefi89
11. mar 2010

ale to som zvedavá čo bude, sa hovorí, že deti sa do troch mesiacov zmenia 😀 😀 😀 a zasa ja som bola ránovstaj 😀 😀

janefonda
11. mar 2010

vefi, dnes tu bola moja kamoska, ktora prve tri mesiace pretrpela, mala jej nespala a teraz uz cely 4. mesiac pekne spinka v noci 🙂 tak dufam, ze sa ti to nezmeni 😀

vefi89
11. mar 2010

jane tak dík 😀 😀 😀
ja neviem inak čo sa miškovi porobilo, ale ráno namiesto o šiestej sa zobudil až o ôsmej, som sa konečne vyspala, tak by to takto aj ostať mohlo......tak ma NESTRAŠ 😀 😀 😀

janefonda
11. mar 2010

nechcem ta strasit, to je len jeden postreh z mojho okolia 🙂 Ale napr. moje krsna ma rok a pol, a od narodenia krasne spinka. Ma idealny rezim 😉

mirka12011
11. mar 2010

vefi BUBUBUBUBUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

vefi89
11. mar 2010

mirka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre