Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
16. sep 2009

moja idem papi polievku a do mesta si kupiť rifle tehu lebo moje normalne si mi male, som ich cely deň mala rozopnute 😀 zastavím sa sem k večeru

a že prídeš!!!!!!!!!! 😀 že budeš online 😀

motylik22
16. sep 2009

baby neviete preco ešte necitim pohyby? a na ten tyzden v ktorom som mam male bruško???? 🙂

garicka
16. sep 2009

oki,

ja som bola chvíľku off lebo sme papali a drahý už na mňa zazeral vražedným pohľadom že tu toľko ťukám. už aj ja končím lebo ideme na chvíľku do mesta. tak dúfam že to neposerkám skrčkom keď sa trošku povozím, potrebujem ísť do bývalej robotky po výstupné papiere.

ahojky večer

garicka
16. sep 2009

ahoj motýlik

a nepomýlili sa ti pri výpočte termínu? lebo inak mi to nejde do hlavy 😖

inak aj ja som si bola kúpiť tie tehu rifle. diky za tip 😉

motylik22
16. sep 2009

garicka no ja fakt neviem ale podla mojej PM dobre lebo som si ho počitala aj ja sama a vyslo 29.januar....ked lezim na chrbte tak mam bruško len taky maly kopček ako keby som sa iba dobre prejedla obedu....a aj normalne mam na 22ttmale bruško...tak ja neviem

garicka
16. sep 2009

a kedy ideš na poradňu? inak nie všetky maminy majú rovnaké brušká, a keď si bole pred tehu chudučká, tak teo je možno aj preto, neboj sa ešte naberieš dosť.... a koľko si už pribrala?

slinka3
16. sep 2009

ahojte baby chcem sa spytat pondelok mam poradnu a doki mi bude merat babo moze mi povedat aj pohlavie ci musim ist na 3D 🙂

motylik22
16. sep 2009

garicka mam koncom mesiaca a zajtra idem na prenatalnu diagnostiku ked som bola naposledy u doktora tak povedal že vsetko je v poriadku....tak neviem preco necitim pohyby??? ☹

garicka
16. sep 2009

motylik,
zajtra sa na to spýtaj dokiho na tej diagnostike, možno ti povie lepšie ako tvoj lekár.

sorrky ale ja už musím letieť lebo o tretej musím byť v KE. veščer sa tu ešte zastav.

zatiaľ paaaaaaaaaaaaaa

garonka
16. sep 2009

ahojteeeeeeeeeee ostal tu niekto? 😀

miroslava89
16. sep 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

garonka
16. sep 2009

mirkaaaaaaaaaaaaa čaukooooooooooo 😀 😀 😀

miroslava89
16. sep 2009

uz nie len mirka ale asi aj... 😅 😵

co taka rada ze ma tu vidis?

garonka
16. sep 2009

počkaj počkaj si tehu ??????? 😉

joj moja ta niesom rada? malo ťa tu vidieť, zanedbavaš nas 😅 a v Šaci si dnes bola?

miroslava89
16. sep 2009

bola som v šaci na kontrole a potom aj u svojho dr. 😵 preto taka radost.. 😵 ze skoro pre mna zinfarktovali dvaja lekari 😅 😀 rano som isla aj so svojou sestrou ze ona na kontrola tak aj ja.. a hned v saci dr. ze jemu sa nieco nepozdava ze nech zbehnem pre istotu k svojmu dr. lebo on je zo mna jelen.. a tak som hned isla k svomju dr. vyplasena prestrasena ze co sa deje.. podla ultrazvuku je pravdepodobne ze som tehu- nejake zmeny na maternici vysoka sliznica atd.. sestricka mi vzala krv a ze poobede sa mam zastavit pre vysledky.. a ja som poobede prisla doktor len na mna pozeral neveriacky krutil hlavou.. ze i ked si myslel ze som mladunka zdrava ze sa vsetko dalo pekne do normalu ze nie je mozne aby som bola tak skoro tehu opet.. ale vysledky z krvi nikoho neoklamu😉 hcg 698 (tie jednotky ci co to su nepametam).- pre tehu v skorom stadiu su priznacne hodnoty nad 500... a mam sa ukazat o dva-tri tyzdne kedy uz by malo byt na uzv vidiet viac 😵 😵

slovakia13
16. sep 2009

mirka
gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 az vam vsetko dopadne super!!!!!
inak tu je vela maminiek ,ktore zostali tehu ihned a vsetko bolo ok 😀 😵

garonka
16. sep 2009

no tak toto ma uplne dojalooooooooo 😵 😵 😵 😵 jej moja tak ti prajem aby ti vyšlo že si tehu a aby babenku bilo srdiečko 😉 a jasne vysledky krvi neoklamu to je pravda 😉 a kto ti robil utz?

garonka
16. sep 2009

babenky moje idem off, drahy chce čapovane pivko a ja idem ako doprovod 😀 len džusík si dáám

miroslava89
16. sep 2009

v saci netusim kto mi robil utz ja mam sklerozu na mena a este potom co som ostala prestrasena uz vobec 😒 ..

a dakujeem vam obidvom🙂

krv neklame..len aby bolo do buducna vsetko dobre🙂..

uz sa len tesim kedy vypadnu od nas z domu podriadeny zamestnanci manzela a oslavime to spolu ako sa patri🙂

garonka
16. sep 2009

tak tak oslava ako sa patrí a so sexíkom opatrne nie krkolomne polohy 😀 😀 😀 joj normalne sa z teba teším juj juj 😉 😉 😉

miroslava89
16. sep 2009

ziadny sexik nebudee.. manzelovi sa nechce.. to uz som mala v plane poobede 😅 😀 len ci to dotiahneme do stastneho konca..

miroslava89
16. sep 2009

juj tehulky ja som tak rada ze som mozno opet medzi vami🙂 nie ze mozno ale viac menej ano.,.

miroslava89
16. sep 2009

utekam perc od vas🙂zajtra sa ozvem mozno..

lubka89
16. sep 2009

ahojte baby tak sexik ja som ho uz nemala asi 2 tyzdne🙂 ☹

garonka
16. sep 2009

lubka ahoj ani ja ani ja 🙂 drahy mi každý večer neda pokoj ale ja sa bojím 🙂

lubka89
16. sep 2009

ja so iba v nejakom 2 tyzdni ale aj tak nic

garonka
16. sep 2009

neboj dobehneš nas 🙂 a tehu nevoľnosti maš? ja sa stále citím ok 😉

lubka89
16. sep 2009

vies co teraz posledne tri dni rano stale ale este nie az take ze musim bezat na WC ☹

garonka
16. sep 2009

fuha no ja som zas nemala žiadne nevoľnosti ale to len raz keď som pomiešala hluposti, marhule som zapila mliekom a tie krče ma štvali asi 2 dni..........kamoška je už v 7mesiaci a stále ma nevoľnosti hlavne večer, to je nepríjemne. Čakaš prvé babenko?

lubka89
16. sep 2009

ano prve ale bojim sa co a ako? a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre