Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
23. sep 2009

Breee ranko babule 😀 😀 ake mate dnes plany??

neviete mi povedat, preco ked stojim, alebo chodim ma strasne tlaci na podbrusku?? Mam take zvlastne bolesti uz asi 3. den a neviem, ci sa mam zacat viac setrit, alebo je to normalne.

A vcera vecer mi drahy hladkal brusko a malinky ho kopol 😀 nebolo to silne, ale bolo to jeho prve ohlasenie, tak som takaaaaa stastnaaaaaa 😀 😀 Asi maly nebude mat rad svojho ocka, ked ho kope uz teraz 😀

bobacik_29
23. sep 2009

Ahoj vefi uz tu santis aj ty? 😀 tie tlaky co mas som ja mala od zaciatku tehu vzdy som si na chvilu lahla a povolilo 😅 tak maly uz kope aj ocka??isto sa tesi 😀 co mas nove??

vefi89
23. sep 2009

Bobacik,
ani nevies ako rada ta tu vzdy vidim 😀 Nove asi ani nic, akurat sa tesim na vikend, ideme na stretnutie s jednym panom, co chce kupit pozemky, tak som nedockava. 😀 Keby to tak vyslo, tak spravim malemu raj v izbicke 😀
Ocko sa velmi tesi, lebo aj ked ma uz dve deti, ani jedno necitil, ani nevidel este v brusku. 😀 A vcera akurat nastupil do roboty, tak sa cim zvladat samotu, lebo je kruta. Akazde rano musim vstavat skor kvoli deckam, tak aj na to sa trochu zlostim.
A ty ako? Rodit uz ides kedy?? Uz sa to chysta? 😀
😀

vefi89
23. sep 2009

A este mame aj skarede rano, strasna hmla, tak mi to nepridava na optimizme. 😀 Cakam kym vyjde slniecko trosku a pojdem na postu a do obchodu. Som vydrazila matrac do postielky, cisto novy, tak som na seba hrda, ze za taku cenu by som ho nezohnala. Ale neviem, ci nie je moc maly. Ma 38*89, takze uvidim, ked ho vyzdvihnem 😀 A uz si nachystana do porodnice?

bobacik_29
23. sep 2009

vefi uz som zbalena 😀 pre istotu heh vcera som bola na pasoch vsetko ok tak som rada ale dufam ze najblizsiu dobu m tam neposle ledva som sa z tej postele vytrepala po 20 minutach lezania lavy klb v haji o lonovych kostiach ani nehovorim az mi do revu bolo 😝 deti su ake velke??moje sa same do skoly vyslu nemusim vstavat 😀

garonka
23. sep 2009

ahojte kde ste všetky zmizli ? 🙂

garicka
23. sep 2009

ahoj kedy kupujete kočarik? vidím že máš ďalší v albume

garonka
23. sep 2009

hej šupla som ho tam 🙂 tak to vyzera, že ho asi objedname v novembri alebo skôr a aby sme ho na Vianoce mali doma 🙂 lebo dodacia lehota je 5 týždňov 🙂 drahy mi to schvalil a aj meno mame ineeeeeeeeee 😀

a ty včera kde si bola cely deň? si mi tu chybala 😔

garicka
23. sep 2009

takže bude tobias? ja som mala veľmi zlý večer na psychiku až sa bojím či som si tým neuškodila, ale nie je to na rozoberanie na koníkovi lebo aj tak máme dosť starostí aj bez môjho sťažovania sa.... nemala som chuť ísť na net a pravdupovediac ešte nemám chuť ani teraz ☹

ale do tej pol šiestej som tu bola, pamätáš? 🙂

garonka
23. sep 2009

jaj do pol šiestej to ano ale ku večeru si neprišla normalne mi bolo smutno ☹ ja som zas cely večer nevedela čo so sebou samej doma to na nervy, ja som sa dnes trocha rozčulila ale vypla som tretí mobil aby ma neotravovali lebo som si vypočula take veci, že som radšej mobil vypla a šmarila ho do šuflíka 😠

inač gabi, v noci okolo pol dvanastej som v kľude ležala kukala animal planet a nacitila som take mravčenie v brušku asi 3x a dnes nič 😒 to boli pohyby asi maleho?

garonka
23. sep 2009

no mohol by byť Tobiás lebo včera drahy pisal sms, že mam pozdraviť uška ako hava a maleho tobiho no šok 😀 hadam to nebude baba s veľkymi nohami 😀

garicka
23. sep 2009

hej mohli to byť pohyby 😉 ľahli si v kľude na chrbát a čakaj... ja som zo začiatku tiež tak robila a tiež najprv nebolo až toľko pohybov ale teraz sa mi až brucho trasie 😀 ale už ani tak necítim kopance ale kotrmelce, ako sa mi točí v brušku lebo už narástol

garonka
23. sep 2009

nieže ti rozguľa čreva a rozkope rebra 😀 😀 😀

čo dnes varite? draheho maš doma?

a kedy to ideš na utz?

garicka
23. sep 2009

dnes konečne rybie prsty a ten somár starý hej je doma...

na tz neviem kedy, povie mi môj doki na poradni v piatok, ale tak predpokladám že najneskôr do konca budúceho týždňa...

garonka
23. sep 2009

a čo zas tvoj vytrelil? už vas asi chyta ponorkova choroba? môj keď bol doma to bolo na nevydržanie 😠

garonka
23. sep 2009

ja si robím fajnovinku, do zapekacej misy som šupla zemiaky na ne ryby potom zeleninku a zas zemiačky, dietne ale aspoň chutne a po pôrode ryby už nechcem ani vidieť 😠 a na večeru dukatove buchtičky ma čakaju mňam mňam 😝

garicka
23. sep 2009

dukátové sú mňamky.... nechytá ponorková choroba, nemá z čoho...

garonka
23. sep 2009

juj moja dnes si nejaka smutnaaaaaaaaaaaa 😔 dukatove su mňamky mňamky len či v obchode kupim hotove 😀

garicka
23. sep 2009

pozri si túto stránku

http://kojenecke.eu/

tu bola v tom pravom stĺpčeku, pravdepodobne si stamaď niečo objednám

garonka
23. sep 2009

hiiiiiiiiiiiii šak tam maju same lacne vecičky no pokukam dufam, že poštovne nieje veľa 🙂

garicka
23. sep 2009

poštovné ak som dobre pochopila je 2 € ak objednáš do 60€ a nad 60€ je zadara, a ešte sa vraj nepočíta ak platíš prevodom.... tak neviem či som to dobre pochopila....

garonka
23. sep 2009

tak tak dobre si pochopila i ja som to čítala 🙂 ale veci nadherne tak to vyzera, že do večera pošlem objednávku 😀

garonka
23. sep 2009

idem si dať fajnovy obedík, potom si pospím 😝 a šup do obchodu na dukatove buchtičky 😀

prídem neskôr pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa 😀

miroslava89
23. sep 2009

hal oalo

garonka
23. sep 2009

ahojteeeee kde ste všetky? tu je nejak prázdnooooooooo

garicka
23. sep 2009

ahojte ako dotelefonujem tak sa ozvem 😉

garonka
23. sep 2009

ty čo maš telefonnu ustredňu? cinkne i jaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

garicka
23. sep 2009

😀

garonka
23. sep 2009

čo sa rehoceš? už maš dobru naladu? 😀 😀 😀 😀

môj drahy ide domov 😠 😠 😠 😠

garicka
23. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre