Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
2. okt 2009

bree ranko vsetkym 🙂 🙂

Garonka, ako sa ma Gabika??

leveretka
2. okt 2009

shaarka, lebo mňa začína trápiť zase ten hnusný mechúr 😒 ☹ zatiaľ to ešte nie je vážne, iba ho cítim...tak si dávam iba brusnice tbl, lebo to je aj pre tehu, tak som kľudná, ale neviem,či si môžem ten čajík urologický breuss, čo si mi posielala recept 😕

nie, nie...celé určite nechcem byť PN...iba keď bude zima a chrípka vo veľkom štýle, tak by som si rada pobudla doma nejakých pár týždňoch...ale tak iba do takého 14tt by som chcela byť doma max a potom iba ku koncu by som chcela ísť skôr, ale to je ešte ďaleko a bude to závisieť aj od toho ako budem na tom zdravotne, ako sa budem cítiť, ale to ešte ďaleká hudba budúcnosti... 🙂

supi
2. okt 2009

Ahojte, tak zas po dlhsom case, celkom problem vas precitat...
Dnes ma znicoho nic prepadla depka jak kráva, neznasam to...
Lubka mam doma svadobne saty na vysku 167 cm biele princeznovske idem urobit album tak ich tam hodim ak chces.
20.10 sme objednani na 3D tak som hrozne zvedava, uz sa nemozem dockat, dufam ze uz bude Dr. vidiet co to bude a nie len tipovat 😎

lubka89
2. okt 2009

dobre hod ich tam a uvidim 🙂 inak ahojte baby a dobre ranko

lubka89
2. okt 2009

asi tu nikto nieje 🙂

sarinka23
2. okt 2009

Baby neviete mi poradit v tomto. Som v 10tt a dole v podbrusku vpravo citim taky tlak neni to bolest ani pichanie neviem to ani opisat no neviem ci to je v poriadku ci ste to mali aj vy niektora alebo nie. 😒

vefi89
2. okt 2009

Sarinka, moze to byt pocit ako pred mrskou??Lebo ak ano, tak to je normalne, to ta este par tyzdnov potrapi.

Lubka, ja som tu 🙂

lubka89
2. okt 2009

ahoj

sarinka23
2. okt 2009

vefi89: no sem tam take nieco a inokedy zas taky pocit ako tlak

vefi89
2. okt 2009

Aj tebe ahoj 🙂 🙂 co mas dnes na plane??

lubka89
2. okt 2009

vies asi nic ale pojdem do prace o jednej 🙂

vefi89
2. okt 2009

to mas krute s tou pracou. Ale aj ja by som chcela robit, ale kto ma uz teraz zamestna?? 🙂 🙂

lubka89
2. okt 2009

uz pockaj 🙂ja by som chcela byt doma 🙂 lebo to je strasne v tej praci☹ ty si od kolkeho mesiaca doma?

vefi89
2. okt 2009

Lubka, ja som rozviazala pracovny pomer v juny. to som este nevedela ze som tehu. Planovala som otvarat zivnost, aby mohol manzel robit to co ho bavi. A ked uz som mala vstko naplanovane a pripravene, tak som prisla na to ze som tehu. takze na zivnost som okamzite zabudla, aby mi dali aspon ake take peniazky. Predsa len by som sa z toho sama scvokla. Aj uctovnictvo, aj spisovat, aj faktury a nakupy. Takze radsej neriskujem 😀

lubka89
2. okt 2009

ahha lebo aj ja by som chcela uz odist z roboty . nechcem ryskovat ze budem na ryzikovom

vefi89
2. okt 2009

otazka je, ci mas dost hodin na matersku. Ak ano, tak ti bude asi najlepsia pn, lebo rodicosky pridavok je len par supov 🙂 ak chapes co tym chcem povedat, lebo ja by som to asi nechapala.
Idem ta opustit, idem do zahrady pokopat, aby som nemala alsi rok samu burinu 😀

garonka
2. okt 2009

ahoj vefi 🙂

bola som pri Gabike len troška, ma sa dobre a dnes rano mala ísť na vyšetrenie či ju preložia do inej nemocky na JIS ak som dobre napisala 🙂 tak dufam, že bude s malym Miškom v poriadku 😉 taku polhodinku som pri nej bola 😉 a všetkých pozdravuje 😉

vefi89
2. okt 2009

jeej Garonka, tak to je super, ze sa maju dobre. Aj ja dufam, ze budu v poriadku 🙂
Pekny dnik prajem 🙂

garonka
2. okt 2009

a je stale vysmiata 😀 to sa mi na nej páči 😀 šikuľka jedna a v nemocke ostáva do konca pôrodu takže už potom pôjde domov vo dvojici 😉 tak jej budem silno držať prstíky 😉

supi
2. okt 2009

lubka saty su uz v albume

miroslava89
2. okt 2009

hal ohalo?

garonka
2. okt 2009

halo halo Mirka kde siiiiiiiiiiii? ako dopadla poradňa u dokiho?

garonka
2. okt 2009

vefi inač Gabika bude na normalnom oddelení do konca pôrodu nie na JIS to bol preklep dnes som ako namesačna 😝

vefi89
2. okt 2009

garonka,

nevadi, aj tak je super, ze sa maju dobre a su zdravy 🙂 len skoda, ze tu Gabika dlho s nami nebude
Akurat mi mamina odisla, tak mi je kusok lepsie, ze som sa mala komu vystazovat 🙂 a konecne som si mala s kym kav vypit a mala som spestrenie 🙂 🙂
A ty sa mas ako??Tobias sportuje?? Mna Misko kopcuje ako sialeny od vcera a teraz neviem, co sa mu nepaci

idem si pustit Dina, aby nebol cely den zavrety 😀 😀

valria321
2. okt 2009

ahoj garonka garička bude až dokonca tehotenstva v nemocke???neviem či som to dobre pochopila bola v 29tt nie?

miroslava89
2. okt 2009

garonka nebola som dnes nikde.. dohodli sme sa ze za nim zajdem zajtra priamo do nemocky a asi tam aj ostanem 🙄

lubka89
2. okt 2009

ahojte uz som tu🙂

vefi89
2. okt 2009

ahoj lubka, tie supine saty su kraaasne
by si bola ako princezna 🙂

lubka89
2. okt 2009

dakujem

miroslava89
2. okt 2009

ahojte este tu niektora?..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre