Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
9. feb 2010

ja ju zastrelim zaskrtim upalim a este neviem co..obliekla som sa... sla som odhrabat sneh z dvora ekdze inak by som svojim autom nevysla...a volam svokre ze uz po nich idem.. a ona na mna vybrechne ze normalna nevesta by tam uz davno bola ze kym sa ja rozhybem tak ju aj pochovaju..
a podobne somariny..
no nezabijem ju ? 😠

elko69
9. feb 2010

janulik to je normlane,zene v tehotenstve krvaca z nosa a aj dasna takze myslim ze by to nemalo byt nic vazne...ale preistotu s amozes n aporadni opytat dokyho...

bonsai dakujem :D

bonsai
9. feb 2010

janulik..aj mne sa to stalo v 1. trimestri..a minule som bola vo vani..teda už som ju opúšťala...a znova sa mi zľahka spustila..asi to nie je v tehotenstve nieč neobvyklé..máme jej teraz viac.. 😉
elko..nie je za čo...hlavne nech je malý zdravučký.. 😉

elko69
9. feb 2010

no zatial vsetko je dobre a v poriadku,malinky vyzera byt zdravucky a ma aj peknu vahu takze super :D a hlavne dobre kopancuje uz...

lenocka84
9. feb 2010

jane tak bolia ma od zaciatku tehu, ale dovod netusim

mirka to az teraz, lebo kym som robila normal, bolo to o zivot, som rok fungovala aj v normal praci aj moj servis

janefonda
9. feb 2010

Ahojte, som zobudena, uz som aj jest nachystala len sa nam to este pecie. Som si citala o svokrach, ta moja je super, nestazujem sa. Pomoze ako moze, je mila a myslim, ze s nou mam vyborny vztah...skoro ako dcera s maminou, aj ked teda moja mamina je len jedna. Ale u nas sa ani mm nemoze stazovat na svokru, moja mamina ho ma rada, vzdy sa pyta co mu ma navarit, ked tam ideme 😉 Dufam, ze nam takyto vztah ostane navzdy!
Elko takze chalan? gratulujem!

elko69
9. feb 2010

jane no uz to tak vyzera...s tym jeho zvoncekom co mu tam trcal zevraj,ale ja osm to nevidela 😒

liv1
9. feb 2010

Precitala som co som mohla, tak to ultrazvukove co idem do gyn-fivu o 2 tyzdne nie je povinne, ale doporucene vysetrenie pripadnych vyvojovych vad. No tak uz som kludnejsia...

jane uz ani nemam nadchu, zrazu to preslo, tak velka pravdepodobnost ze sa v sobotu uvidime 😉

co sa tyka svokry moja je super, aj moja mama je dobra na mojho mm, tak sa z toho celkom vytesujem. ale moj mm je v tom super, ze keby nahodou nieco tak si vzdy zastane mna.

miri drz sa a pevne nervy, taka mrcha svokra ako ty mas, by som ju skrtila keby mi take nieco povedala. drza jak plostica! 😠

liv1
9. feb 2010

elko a meno mate nejake vymyslene?

vefi89
9. feb 2010

čaute kočky, ešte stále som sa nerozpadla, aj keď včera to už vyzeralo 😀 😀 😀 sa mi krpec dáko divne skrútil som dostala tlaky, ale to niečo hrozné, to ako keď sa nevie človek za týždeň vytoto 😕 ale trvalo to len dáku pol hoďku a potom už bolo znova fajn 😀

elko ja som ti čo vyrátala??čítala som, že to bude pinďúr

liv1
9. feb 2010

vefi to uz su asi nejake predtlaky. pockaj mozno dnes sa rozpadnes 😀 😀

vefi89
9. feb 2010

liv, dúfam, že nieeee.... 😀 😀

janefonda
9. feb 2010

Liv super, tak len bud zdravucka! Posielam ti do IP moj mobil, keby daco nech mame na seba kontakt 🙂
Vefiii takze stale kinderko 😀 tak ked uz boli nejake tlaky, mozno uz dnes pridu tie skutocne 😉
Elko to je asi normalne, ze si to nevidela, aj ked niekedy sa daju chlapci velmi pekne rozlisit 😉

vefi89
9. feb 2010

jane, ja som tiež nevidela, že je to chlop 😀 😀 som videla len dve polky a teraz som nevedela, či to má zárez a fuju na pol, alebo vajká 😀 😀

liv1
9. feb 2010

vefi HNED by som si to s tebou vymenila fakt.😀
jane poslem aj ja tebe... 😉

vefi89
9. feb 2010

liv, to sa ti len zdá...potom sa už nevyspím 😅 ale teším sa, len ešte by som chcela dospať čo sa dá 😀 😀
a chcela by som aby sa vonku oteplilo, aby som mohla hafana nechať v noci tam, aby mi dieťa neterorizoval 😀 😀

vefi89
9. feb 2010

garonkaaaaa a čo spííš??????????????????

janefonda
9. feb 2010

liv dik doslo 😉 kdyby neco.

liv1
9. feb 2010

baby ked ma dokyna merala a povedala mi ze som uzka znamena to ze urcite pojdem cisarskym neviete?

vefi89
9. feb 2010

liv, panva sa rozširuje počas celého tehu. môže sa to napraviť, ale nemusí, nie je to pravidlo 😒 ale nestresuj, potom budeš rada, že je vonku akýmkoľvek spôsobom 😉

liv1
9. feb 2010

vefi vsak hej, nuz nikde neviem najst optimalne a hranicne hodnoty. a zvedava som moc 😠 . jedna baba mala take jak ja skoro, a povedali jej ze ide urcite cisarskym. a to ja mam jednu vyssiu 2 mensie a 1 rovnaku hodnotu. ja ani tak nestresujem ako chcem hned vsetko vediet 😀 😀

vefi89
9. feb 2010

tak na to si budeš musieť počkať 😅 😀mne môj doky ani nemeral, len rovno napísal, že panva priestranná 😀
a býva ti zle??

liv1
9. feb 2010

tak nasla som tie optimalne hodnoty a babule, VSETKY mam pod normu. Pomooooooc 😅 tak ak mi poriadne nenarastie panva, mam to jasne. Bodaj ho 😠.. Hlavne nech je male v poriadku a zdrave.

liv1
9. feb 2010

vefi byva mi velmi zle. preco? suvisi to s tym nejako?

vefi89
9. feb 2010

nie, ja len zo zvedavosti.. 😀 a neboj sa cisáru, aspoň nebudeš mať potom rozťahanú a manžel ťa pochváli 😀 😀

liv1
9. feb 2010

vefi cisaraku sa nebojim, a tiez ma svoje vyhody 😀 ale ja by som mozno chcela aj 3 deti... ☹

vefi89
9. feb 2010

tak to potom všetky cisárom 😝
toto bude mužovo tretie, takže ja sa svojho druhého nedožijem 😕 som chcela dvoch chlapcov 😔

vefi89
9. feb 2010

ste všetky zdrhli.....tak aj ja vám odídem 🙄 😝

liv1
9. feb 2010

vefiiii prepac ja studujem tu panvu 😀

janefonda
9. feb 2010

jaj baby sa napchavam ,akoby som tri roky nejedla. viete ze vajecne venceky od sedity su vyborne? 😀 som ich nejedla par rokov a ze mi chutia potvrdzuje aj to, ze uz ziadne nemam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre