Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
10. feb 2010

veji čauko 😵

lenocka84
10. feb 2010

dugy a akoze naco narazas?

vejula
10. feb 2010

čo garonka, si dnes porábala??? Si tu nebola 😒 A ako sa držíte vy dvaja Tobiaško sa ešte nepýta???

dugyna
10. feb 2010

veji aj ja jej bycika zavidim trosinka v dobrom 😉 ale navadi tesim sa ze budeme mat dievcatko a hlavne je ze aby bolo zdrave 😉

veji..myslim ze mame podobnu postavu.. 😉 neboj zvaldneme to 😉

garonka
10. feb 2010

veji bola bola ja len tu čítam 😀
ešte nie je mu dobre v brušku 😵
i havo je kľudnejší neschovava sa pod posteľ a pekne haja v košíku 😵

vejula
10. feb 2010

jasnačka dugy, len ench je zdravé, aj ten pôrod vydržíme, len nech je maličké OK 😵

vefi89
10. feb 2010

baby, dala som foto do albumu, tak kukajte, lebo zajtra ich vymažem 😉

elko69
10. feb 2010

leno aha uz som to tam videla ked si tam dala aj tu sipku lebo som nevedela na co sa am presne zamerat 🙂

elko69
10. feb 2010

no babule idem ja do postele,dnes som akosik KO....tak moc nepiste lebo potom nestiham citat a zajtra sa sem dostanem az vecer kedze z prace ideme hned do Blavy s drahym...tak dobru noc babulky..

dugyna
10. feb 2010

lenocka usla mi nit..ako na co ze narazam?

mam nejaky zmrznuty koni 😠
idem hodit foto do albumu 😉

garonka
10. feb 2010

vefi na fotkach je labradorik a doberman nie?
a bruch a kočík je kde?

dugyna
10. feb 2010

vefi jej to je krasne nufacikovia 😉 a labradorik je nakoniec cierny?

vejula
10. feb 2010

jeeeej vefi nádherní. Ta prvá fotka je uplne užasná maciček malý

garonka super že psíčkovi je dobre že spinka pekne v košíčku...

vejula
10. feb 2010

dugy pekučku výbavičku už máte teda...

janefonda
10. feb 2010

zasa ta kyselina....nieeeee ☹ dala som si jedlu sodu, uvidime co bude, ale niekto tu spominal daco z lekarne, co to bolo? Ked uz idem na svk tak si to tam kupim.
Inak kamoska mi minule povedala taku zlatu vec, ze kyselinu mavaju tehule vtedy, ked detom rastu vlasky, co je na tom pravdy neviem, ale je to mile. Tak moja bude vlasana potom asi 😀 som len zvedava, lebo ja som mala do nejakych 10 rokov uplne blondave, ci bude mat aj Natalka. A tiez ocka ake bude mat? MM hnede a ja modre. Viem ze geneticky skor hnede, ale aj modroocka by bola super.

dugyna
10. feb 2010

veji az teraz som tam vlozila nove fotecky do vybavicka II a nas dugynko 😉
malinka kopka 😉

kto mi tu pisal ze nepravidelne pohyby? hej su lenze ja som naposledy citila malinku 29-30.1 takze som rada ze dnes kopka od rana uz som sa bala

dugyna
10. feb 2010

kde ste vsetky??

dugyna
10. feb 2010

baby nepoznate niekoho kto pouziva detsku kozmetiku cien z lidlu? od zajtra ju maju v akcii

vefi89
10. feb 2010

Garonka, zvyšok bude zajtra, nestihla som cvaknúť a keď sa stmieva je veľmi škaredý obrázok. mám odfotený kočiar, ale ani ho nevidno, takže zasa zajtra 😉

dugyna, veru čierny, hlavne že vravel, že hnedý....ale je krásna a horšia než živé striebro....strašný kusaj, a noci nám spáva pred spálňovými dverami na šlapkách 😀 😀
cien použva švagriná, ale malá má už rok a pol, ale jej to nerobí žiadne reakcie, takže ona si ho chváli 😉

vefi89
10. feb 2010

dugy, máte krásny domček, taký decentný 🙂 aj handry sú super, ale čo ak predsa by to bol chlop?? 😀 😀

Garonka a ty si tiež necvakla bruško?? 😠 😀

dugyna
10. feb 2010

😉 vefi nas je sice krizenec labradora ale viem si to predstavit..nas nam hned prvu noc ukradol zo stolicky oblecenie..alebo si ukradol pouzite ponizky a na tom hajal 😉 a potom papucky ..ale tie potom rozkusaval..a rad mal aj rohy botnika v chodbe 😉 inak nabytok nejedol..ale zase mal rad kable..napr taku nabijacku od telefonu alebo notebooku...dlho nam kradol oblecenie a na nom spaval...aj nas rad kuskal a hral sa a bil..a verim ze je ta tvoja malinka aj velmi inteligentna..lebo ten nas nas stale chce "prestat" 😀
ked narastaol..a dociahol na postel stahoval sa spavat v noci s nami..ked sme ho vyhadzovali tak pockal kym zaspime a potom sa nastahoval ked sme zaspali 😉 ...ale vefi sam sa to odnaucil..proste ako dieta prestalo to mat pre neho vyznam 😉
teraz sa mi stale lyzkava o brusko..sa tak sucha hlavickou..asi vie ze je tam babetko 😉

vefi a dakujem za pochvalu domceka 😉..zajtra sa chcem odvazit..ale zatial som pribrala len 4kg..aj to neviem ci nie len na prsiach 😀 uz mam D..a za chvilu asi skoncim pri E..co budem mat do konca tehu 😕 😒

potom poslem nasho Rockyho za tou tvojou na namluvy 😀
inak nebojis sa ked mate dobremana psika ze sa ti sparia?

no porovnam cenu s dm..a velkost balenia apodla toho sa rozhodnem 😉

miroslava89
11. feb 2010

dobre ranko 🙂 .. nechcem nic hvorit ale "nieco" s "niekym" ma na mna asi liecive ucinky,.. citim sa ako vymeneny clovek 🙂

lenocka84
11. feb 2010

dobre ranko
ako sa mame?

mirka je fajn ze sa ciis dobre, len tak dalej, mas dovod aj na radost aj z malickej
cotie fotky?neskusala si to zmensit?

janinna11
11. feb 2010

AHojte kocky, nejak to tu zanedbavam a nestiham potom citat, co vsetko ste popisali...

janinna11
11. feb 2010

Ahoj Mirka, to je uzasne, ze malinka tak bojuje a mate sa fajn 🙂
Lenocka ako sa mas?? Co nove, ako mm??

mirka12011
11. feb 2010

bre ranko kocky vyspinkane?

janinna11
11. feb 2010

Som si myslela, ze ked sa konecne dnes prihlasim, uz budem vediet, ze kolko maly Garonko vazi a meria.... Sa mu asi nechce ist von z bruska.. 😀

mirka12011
11. feb 2010

dugy krasny domcek aj ja som mala taky mini este v 21tt teraz podrastol hihhih a tiez taky tvar ako ty a kazdy mi hovoril ze to bude chlapec hihihi a jejda je to dievca... 😎

mirka12011
11. feb 2010

jani tak tobi je po mamine hihi pride ked sa mu bude chciet hihih

miroslava89
11. feb 2010

lenocka skusala som aj som zmensila🙂 v priebehu dna ich pridam🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre