Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
20. mar 2010

ahojte babule tak konecne ide konik trosku je to tu veru pomenene tak si to tu musim pokukat teda..ako ste sa mali za tie dva dni??

mirka12011
20. mar 2010

elko ahojky uz mas vysledky cukru?
juj cas nejako uteka a pocko je krasne tak sa asi vsetky mame lepsie hihi

lulu4
20. mar 2010

no tak u teba je to horsie, si uz v dost vysokom stadiu tehu a to neviem ci by som si uz na tvojom mieste trufla.... ved ja budem umyvat tak ze my mame dvojo velkych balkonovych dveri kde od zeme po vrch nedotiahnem to musim stat na takom stolceku malom a nebudem zchadzat a vychadzat nan hore dole, tak preto chcem aby mi drahy asistoval a pekne namacal handru a podaval, lebo by sa mi velmi rychlo zatocila hlava.... aj dva balkony ma cakaju upratat, je tam po zime taky bordel ze dovi... tak sa dnes asi naupratujem ale nechcem to zas prehnat aby sa mi nieco nestalo 😒

lulu4
20. mar 2010

ahoj elko, na celkom v pohode, akurat to pocasie ma tiez zacina tesit, uz nech to tak aj ostane, uz bolo tej zimy dost...
co mas ty nove? ja som bola vcera pokukat trosku po avione, obchodiky, ved som sa tam zamotala vyse troch hodin, som isla domov mi uz normalne zle bolo v tom preplnenom autobuse.... no som si kupila dve pekne tehu tricka v CA tak sa vytesujem, mi svokrovci este k narodkam dali peniazky nech si nieco pekne kupim, tak som to vyuzila 😀

mirka12011
20. mar 2010

no radsej to asi pokusat nebudem a umyjem po porode 😉 v lete ved boli umyvane nedavno januar tusim hihi ale nie nejako sa umyju...
uch no ja som vysavala v stvrtok a uz som funila a funila 😀

lulu4
20. mar 2010

kočky neviete nahodou ako je to s trhanim zuba v tehu? moze dat doki aj nejaku injekciu proti bolesti lebo keby mi trhali len tak bez vsetkeho vsak tam umirem lebo to je stolicka a ma velke korene.... 😕 no v pond. tam pojdem volat a objednat sa lebo mam jeden zub otvoreny stolicku, ked mi ju zavreli vzdy bolela tak mi ju nechali tak.... a teraz sa mi z nej polovica odlomila tak to bude musiet ist asi cela von... a to je zle ked sa zlomil, lebo uz ho nebude mat ako kliestami chytit a vytrpim si to... ach jaaaj... prepacte, ze vam tu take hnusne pisem ale som zvedava ako je to s tou injekciou?

mirka12011
20. mar 2010

lulu ja som sa pytala sestricky na gynekologii o lokalnej anasteze a mi povedala ze tehulka moze aj do celkovej anastezy a dala priklad zubara hihi tak v poho

elko69
20. mar 2010

mirka no chvala bohu to bolo vsetko ok takze som stastnaaaaaaaaaa 🙂

lulu4 ja som si kupila tehu mikinu lebo ked chodim cvicit tak uz nic neobleciem teda obleciem ale vyhrna s ami to na brusku :D to sa vzdy my zeny potesime ked si nieco kupime na seba ale aj pre malinkych nasich teraz,ze? no dnes by som si chcela dat len taku vestu tak uvidime ci bude na to vhodne pocasie teda..uz ma ta bunda unavuje...lulu neviem ci ti moze dat injekciu proti bolesti,mojej segre tusim trhali bez nej,tak neviem sak doky vie najlepsie ci moze alebo nie...

lenocka84
20. mar 2010

no uz som spat z obchodu
vyborna prechadzka

mirka12011
20. mar 2010

elko tak to je super
leni ze je fajne vonku?
baby co oblievacka hmm budeme tento rok uchranene alebo nie?

lenocka84
20. mar 2010

mirka uplne paradne
dufam ze dnes neskysnem cely den doma
a oblievacka, uchranena nie, ale bude to jemnejsie ako po minule roky
aspon to vsetci slubuju

mirka12011
20. mar 2010

ja asi zdrhnem k nasim 😝 aj s mm nech mam pokoj obleje ma tato a mm a staci 😅 no uvidime

lenocka84
20. mar 2010

no ja budem u svokrovcov, ale dobrovolne pojdem k ujovi
im robim nervy, lebo mna aj ked obleju tak ja nic, ticho stojim a kazim im zabavku
lebo kazda krici jaci a ja nic
a ich to potom aj prestava bavit
minuleho roku som to vystihla dali ma do vane, a tak pekne sa striedali ze som si postala 15 min vo vani, a mala som vsetkych za sebou
a nikto nemal z toho radost, lebo som uz bolamokra, a na 1x som to mala za sebou 😀 😀 😀

lubka89
20. mar 2010

ahojte baby 🙂 ako sa tu mate?

mirka12011
20. mar 2010

😀 si to vyriesila super 😝

janinna11
20. mar 2010

Leni predbezne vysledky uz dni, ale verim, ze to bude vsetko v poriadku 🙂 Musime vsetky pozitivne mysliet!!

janinna11
20. mar 2010

leni nejak mi to tu blbne, a neodoslalo vsetko, co som napisala, predbezne vysledky uz su, tie tu oznamia do 24 hodin a dalsie do 14 dni. No a tie predbezne uz mam, v piatok mi volali a ze je vsetko ok. Tak som happy 🙂

lenocka84
20. mar 2010

jani tak to je super, tesim sa

lubka ahoooj,konikujeme

mirka ono sa tam premelie sice cca 20 chlapov, ale len prvy 2 maju turadost ze som este sucha, ostatni uz len mokra kura vo vani 😀 😀 😀

mirka12011
20. mar 2010

😀 leni no teraz ti do vane asi budu pomahat v 32tt to bude asi problematickejsie tam vojst hihi

lenocka84
20. mar 2010

nooo takmer 33tt takze to uz bude horsie, ale tak myslim si ze tento rok sa to zaobide len s poharom vody za tricko

awalancha3
20. mar 2010

pamatate sa ktory den DPO ste mali na teste dve rovnako silne ciarky? kuk moje albumy

elko69
20. mar 2010

mirka12011 no odlahlo mi veru...

miroslava89
20. mar 2010

ahojte mamulky tehulky🙂 ako sa vam dari?🙂akosi som vas ani necitala 😅.. nebola nalada.. ospravedlnujem sa..ale budem sa vam castejsie venovat🙂 slubuujem

gali
20. mar 2010

ahojte, dievcata 🙂

uz ste mi chybali... ako sa mate a co noveho?

vejula
20. mar 2010

jeeej miruška super že si tu 😵 Ako??? S mužičkom v pohode, čo prehovorila si ho na nejaku dovču???

vejula
21. mar 2010

babyyy kde ste 😒 joj potrebujem psychicku podporu a vy nikde ☹

elko69
21. mar 2010

miroslava89 ahoj no super že ta tu mame ako pise aj Vejulka,ako sa mas?odpocinula si si trosku za tu dobu co si tu nebola???ty sa nemas za co ospravedlnovat!!!!my sme len radi ze si tu medzi nami zase,ok? 😉

elko69
21. mar 2010

co je veji??

janefonda
21. mar 2010

ahojte, veji uz sme tu pri tebe 🙂

vejula
21. mar 2010

čavte kočky, ja neviem čo sa to somnou deje, ako som sa stále tešila že nech už porodím, zrazu sa bojím... A ráno sa budím s bolesťou brucha aj večer tak zaspávam.... Normálne ešte to chcem oddialiť, ale nieže by som sa bála bolesti, ale tej zmeny, či to v pohode zvládnem... Asi sa to už blíži a začínam pocitovať ako sa telo pripravuje a začínam mať velké obavy... Normálne sa za to hanbím, ale tie pocity su dosť blbé a neviem normálne fungovať... Kočky myslíte že je to normálne???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre