Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lucy1990
29. jan 2010

Ano, neodolala som 😀

janinna11
29. jan 2010

No teeda, ste sa poponahlali, ja prave uvazujem, ze by som isla nieco malinke kupit, len tak, spravit si radost, nejaky dudlik, alebo bodycko malinke......

janinna11
29. jan 2010

kocky moje, ja to uz balim, mam spicha v meste s kamoskou, papa a drzte sa🙂

lucy1990
29. jan 2010

Ja si nechcem pripustit, ze sa nieco moze stat...verim nasej lienke Lenke 😵

jjana17
29. jan 2010

ja mam akurat tak malinke ponožtičky a jedno bodinko,,,,,a v stredu ideme len tak kuk kociky

lucy1990
29. jan 2010

Ahoj janinka 😉 pekne pokecajte 🙂

pepppe
29. jan 2010

baby co myslite moze baby ublizit ,ked placem?

jjana17
29. jan 2010

pepppe, ja si myslim ze asi nie,,,

lucy1990
29. jan 2010

Ja si myslim, ze ublizit to asi nemoze, ale v 18 tt uz citi emocie a asi je lepsie, ked si stastna..

jjana17
29. jan 2010

lucy ty si neplakavala na zaciatku

lienkad
29. jan 2010

pepppe.Ja si myslim že nie ja som cele tehotenstvo stale uplakana až niekedy nechapem že sa roz citliviem za blbosť....no dufam že nie

lucy1990
29. jan 2010

Ja som sa rozplakala, ked som zistila, ze som tehotna, to bol taky plac zmiesane pocity, proste aj stastie, aj zodpovednost ci to zvladnem..a teraz som taka placliva ked vidim nieco smutne v telke napriklad..ale ja som bola aj pred tym taka citlivejsia, ze hocijaky romanticky film ma zlozil 😅

tremonti
29. jan 2010

lucy1990 to uz v 12tt viete ze to bude dievcatko?

lucy1990
29. jan 2010

Ale tiez si myslim, ze plac je rozny...napr. ked mas smutok a zialis za blizkym, to je velmi hlboky plac, alebo potom taky mensi je napr. ked sa ta nieco dotkne...je dolezite kvoli comu places...

jjana17
29. jan 2010

no to aj ja tak ,,,,ked som sa dozvedela ze som tehotna tak som bola prekvapena , lebo sme sa snazili a ked sme to uz vzdali ze to nechame tak a nebudem na to mysliet tak to prislo, tak som tomu nevedela uverit, ale strasne som plakavala a ked mi byvalo zle a taka beznadej vsetko sa mi hnusilo tak v tedy a naposledy na silvestra, ked som videla ako si drahy robi chlebiky, lebo ja som nezniesla ziadnu vonu,,,,

vejula
29. jan 2010

no kočky ked ide o plač tak ja som v tomto expert. Plačem velmi často aj pred tehu som plakávala aj teraz plakávam... Ale vraj je to najzdravší spôdob spracovania emocii... PReto vraj ženy dlhšie žiju lebo chlapi neplaču, Bud to držia v sebe alebo nervačia a to je nezdravšie 😉

lucy1990
29. jan 2010

Jani, aj my sme sa snazili dlho, 11 mesiacov a ked sme si povedali, ze mame cas, tak to zrazu prislo 🙂 tak som mala trochu zmiesane pocity...ale teraz som uz len stastna, aj ked mi je casto zle...aj ked sa na seba nemozem kuknut do zrkadla...co by som neurobila pre svoje dievcatko... 🙂
Tremonti, ano, vieme to od 10 tt, geneton ponuka take testy z krvi, na zaklade dna to vedia zistit od 8 tt 😉

jjana17
29. jan 2010

veji to moze byt, pretoze ked mas v sebe vela emocii tak telo sa s tym musi vysporaduvat,,,,

jjana17
29. jan 2010

lucy, preco sa nemozes na seba pozriet do zrkadla

tremonti
29. jan 2010

lucy a co je ten genoton?

lucy1990
29. jan 2010

Tremonti, www.geneton.sk
A jani, nie som zvyknuta na vyrazky, stale chodim vracat, cela som biela..hovori sa, ze dievca ti zoberie krasu...vies, ja som modelka a zalezi mi na sebe... 😒

jjana17
29. jan 2010

lucy, no inak vyhadzana som bola aj ja ale mne sa to uz upravilo, tak som rada,,,,no len ked mas take zamestnanie ze fakt musis o seba dbat, ale to ti prejde, to ten vykyv hormonov,,,,a to ze dievcatka beru krasu to uz vela ludi vravelo

lucy1990
29. jan 2010

Nieco na tom bude 😉 ale nevymenila by som dievcatko za nic na svete 🙂

jjana17
29. jan 2010

lucy. ved to je jasne,..... 🙂

miska1981
29. jan 2010

ahojte tehulky,
tak konecne som sa prihlasila aj ja, uz dva tyydne Vas citam a prezivam vsetko s Vami, radosti i starosti 🙂
prebrusila som sa vsetkymi stranami, tak uz viem vsetko o mirke, garonke, veji atd.....vela z Vas uz porodilo a nas to len caka 😉
dufam, ze ma zoberiete medzi seba, lebo sice este chodim do roboty, ale od polovice februara asi pojdem na PN-ku a neviem si predstavit len lezat a nic nerobit.... 🙂

akdarka
29. jan 2010

ahojte baby,
lulu - podarilo sa papanie? ja som dnes nic nevarila a uz ocakavam muza, ze ma zoberie vyvencit a hlavne niekam najest!

lucy - ja mam tolko vyrazok na tvari a chrbte ze nechapem - hadam to bude baba 😀

janinna - ja som kupila 2 pary ponozticiek, zatial som na viac nemala "odvahu" 😝

miska - vitaj v "klube"

vcera som zacala prevenciu proti striam - v teme "strie" jedna baba pisala ako sa masirovala a ma ciste brusko - tak skusam a vkladam do toho nadej 😀 sice neviem si chytit nejaku koznu riasu, ale si tak akoby stipkam kozu a dufam, ze to napinanie a prekrvenie tomu pomoze predist...a ked nie, tak som sa mylila! 😀

miska1981
29. jan 2010

inak ja som pred tehu mala cistu plet, a potom sa mi vyhadzal chrbat takymi potnickami, muz mi to musel masirovat takou rukavicou nech to na svadbe nevidno 😀 a strie zatial nemam na brusku klop klop a to som sa len nedavno zacala kremovat nejakym elastinom.
za to som velmi pribrala, lebo mi nebyvalo zle a od prveho dna mi zacalo neuveritelne chutit
🙂

akdarka
29. jan 2010

miska, a kolko si pribrala? ja zatial mam minus 1 kg, lebo mi nechuti jest...to so striami je naozaj z vacsej casti genetika, ale aspon nieco robim 🙂 tie drobne vyrazky na chrbte ti kedy zmizli? uz by mi mohli, nechybali by mi...esteze je zima a clovek je naobliekany

dugyna
29. jan 2010

garonka ty mas novu foto 😉 a ja ze co za novu kocku si snami pise..uz som spat 😉

dugyna
29. jan 2010

mati ano uzivam tu kyselinu listvou co som ti pisala 🙂 takze neboj je v pohode..staci bude 1 za den alebo 2..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre