Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbina182
3. feb 2010

ahojte..rogerka sme v podob.tyzdni ty nemas este ziadne bolesti..ja uz hej..vcera take bolesti v krizoch a pocit ako na menzes...

dugyna
3. feb 2010

ani nic nehovoril do kelu o krcku??no jedine co si z tohto viem vysvetlit ze ta chcu mat asi radsej tam koli polohe diettka a ze ci nechcu u teba tym padom vykonat planovanu sekciu..to su ale len moje domnienky..neviem co tam vysetril ten dr co ta vystroval. a monitor ti nerobila UTZ??

dugyna
3. feb 2010

rogi ja mam taku ze hovory s nenarozenym ditetm..ale tato nesjtestnejsi miminko v okoli mi poradila jedna kocka z juloviek co uz ma jedno mimi..ze tam popisuje ako ukludnit babetko a preco placu ..atd ze je naozaj dobre

barbi..tak za chvilku uz pojdes.na tvojom mieste by som si zbalila tasku..

vefi89
3. feb 2010

dugy, ale zasa každý lekár je iný...nenájdeš dvoch, ktorý sa zhodnú..niektorý sú viac náchylný ako drhý, možno aj preto reagujú pri rogerke tak ako reagujú 😕

barbina182
3. feb 2010

dugyna...tasku mam uz zbalenu od 36tt...ale vcera som sa citila tak žeuž to pojde-..ale dnes sa citim skvelo...tak nechapem 😕

rogerka
3. feb 2010

barbi, obcas trosku krize, ja mam skor take slabsie krce ako pri ms, ale nic zaujimave 😀
dugy, ziadny uzv a monitor ani neviem co je 😉 ale som sa ho pytala, ze ked teda ma v pondelok hospitalizuju, ci mam ocakavat, ze mi v utorok rozparaju brucho a na to mi povedal, ze nie. on sa tvaril tak, ze v pondelok pridem a uvidime, ci a kedy sa vobec nieco udeje. no som zvedava...

dugyna
3. feb 2010

vefi mas pravdu..ale na poradni dole na atnolske byvaju vacsinou uz starsi dr..takze si myslim ze ..planuju robit sekciu..ale ROGI ty si otvor pusinku nabuduce a opytaj sa preco a co a ako budes rodit vsetko sa musis pytat..

rogerka
3. feb 2010

vefi, aj mne sa tak zda 😉 kazdy lekar ma svoj nazor a kazdy by to riesil po svojom, tak sa necham prekvapit 😉
ale bol to riadny sok, ked mi oznamil, ze v pondelok na prijem 😀 si to este musim s vami uzit, lebo v nemocnici internet asi nehrozi 🙄

vefi89
3. feb 2010

dugy, ja mám tiež staršieho dr, on rodil svokre prvé dvojičky, takže sa tomu venuje minimálne 35 rokov a nie je taký precitlivený. skôr si myslím, že je mampi.ista 😀 nič ho nerozhádže, ale zasa ma aspoň nestresuje 😀

zajtra budem mať ďalšie šteniatko, tak sa tešíííííííím, labradora 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rogerka
3. feb 2010

dugy, ja nemam problem si otvorit usta, ale som ostala v takom soku, ze dovi dopo

dugyna
3. feb 2010

barbina to je v poho..ale mm by som upozornila ze uz to moze kazdu chvilu byt..podla mna najsneskor do tyzdna budes maminkou 😉

rogi a mozno to bol asi taky tip lekara ktory zabudl ze pacientku treba v dnesnej dobe informovat..a ze ti nechcel robit paniku..ale do kelu..sak posledny mesiac tehu sa robi sono kazdy tyzden..a aj prietoky tak preco ti to ten ..ony nerobil???!!!a ako sa vola ten tvoj dr?

vefi89
3. feb 2010

rogi, to teda nehrozí....ale však sa opýtak ako prvé v pondelok že aký to má zmysel...ja byť na tvojom mieste, tak sa opýtam, teda ak to nemá zmysel tam byť,,že čo sa stane keby som ostala doma 🙂

miska1981
3. feb 2010

tak zas ste tu vsetky prave ked idem domov 😠

este mi prosim napiste aky mate nazor na to, ci je lepsie, aby miminko s nami spalo v spalni, alebo len ja s miminkom v detskej........???

garonka
3. feb 2010

ahojteeee 😵

vefi89
3. feb 2010

dugy, nerobí sa každý tt, pokiaľ nie sú problémy...iba pokiaľ niečo nie je v poriadku, tak sa robí podstivo všetko 😉

vefi89
3. feb 2010

garonka a kde sa túúúlaš???

vefi89
3. feb 2010

miška, môj názor je v spálni, ale nie v jednej posteli. aby malo bábo svoju postieľku a nech sa od malička učí buvať sám 😉

garonka
3. feb 2010

rogi lekar vie prečo ťa chcu v nemocke nestresuj pekne tam pôjdeš a ak bude zbytočne pôjdeš domov jo?

vefi čaf 😝

elko69
3. feb 2010

baby ide nam panelaaaaaaaaaaaak :D

vefi89
3. feb 2010

čo sa na mňa hňeď škeríš?? 😀 😀

dugyna
3. feb 2010

rogi to chapem..lebo aj ja sa niekedy zabudnem opytat..to sa stvava ked ti dr vyrazi dych..
rogi ppozri..hovorim neviem ti povedat takto ze preco..neviem co vysetril a aky mas UVZ..a v akej konkretnej je drobec polohe...ale jedine mometnalne vysvetlenie..ze koli polohe babetka ta chcu mat ta..keby zacali kontrakcie a nebolo by mozne rodit normalne aby ta vedeli rychlo dat na cisarsky..alebo u teba chcu spravit planovany cisarsky..

vefi..jej aj ja chcem..tan nas je krizenec labradora-este teraz je hravy..take nase dietatko..a zlateho ci cierneho alebo hnedeho? a kolko mas tych steniat?

baby musim sa pochvalit dnes sme kupili s drahym saty tak sa tesim.. 😉 😉 jupi..uz iba zavoj mi chyba

rogerka
3. feb 2010

vefi, neboj, v pondelok pridem spravne nastartovana 😀
dugy, prisiel z neplanovanej sekcie po tom ako sme nanho 3 hodiny cakali, ze tam boli nejake komplikacie. neni typ, co sa vykecava ako moja doki, takze vsetko sa ho treba pytat, ale fakt som zostala v takom soku, ze som nemala slov. akurat som mu spomenula, ze lekarka nebrala ohlad na uzv pri termine, a na to mi povedal, ze to nevadi, ze aj tak mam prist. ale v pondelok sa spytam. len si musim asi pozapisovat, co vsetko, lebo ta tehu demencia je riadna svina

garonka
3. feb 2010

vefi som sa sprchovala, umyla vlasky ešte vysušiť treba rano idem k doktorke na poradňu si pre vysledky aby mal primar v piatok keď mi urobia sono a CTG 🙂

vefi89
3. feb 2010

dugy, tento je čokoládkový, chlap mi ho dojde teraz ukázať 😀 😀 a ešte mám dobermana, ale ten má už rôčik 😀

a kedy sa idete brať??

garonka
3. feb 2010

vefi no ťa tu davno nebolo vidieť drahaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

vefi89
3. feb 2010

garonka, aby si neplatila zasa 5 eur, keď sa chytíš kľučky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rogerka
3. feb 2010

dugy, ta mas kupene svadobne saty??? waw

vefi89
3. feb 2010

garonka ale bola, veď ráno som sa ohlásila 😝

garonka
3. feb 2010

vefi ja nebudem nič platiť tej ježibabe nedam jej nič 😎

dugyna
3. feb 2010

rogi pekne si zapis..a daj mi vediet ci chces aby som ta dosla do nemocky kuknut..ak by si tam ostala 😉
a neboj lekar vie urcite preco si ta tam nechava..

vefi pokial viem tak sa robi kazdy tyzden posleny mesiac tehu.

miska do polroka bude v postielke s anmi v spalni..a od pol roka cez den zacne spavat vo svojej izbicke..a potom aj v noci..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre