Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 mne ten moj rano volal ze dufa ze sa nechystam rodit dnes.poslala som ho vies kam a odbila nech ma neotravuje a da pokoj.zatial nam to vsetkym okrem tamarky tak to vyhovuje.len ta chce mat doma uz zivu babiku.vcera nam rozpravala ako ho bude mlatit a capat po riti.slahne ma z nej.

tadotami
27. máj 2010

musim sa offfffnut.tak zatim.

dugyna
27. máj 2010

@jjana17 jani som nevedela ze si od nas z juloviek 😉 az dnes kukam ze...aha janka v julovkach 😀

jjana17
27. máj 2010

@tadotami a preco prave dnes by si mala ist rodit,,,ci to bola len kontrolna otazocka od mm
ale myslim ked budete mat drobca doma tamarka sa trosku ukludni,,,

jjana17
27. máj 2010

@dugyna no vies ked to bolo tak ze tu vsetky este chrneli 🙂 🙂 🙂

tadotami
27. máj 2010

no uz som tu zase.ahojte 😎

jjana17
27. máj 2010

@tadotami to bola aka rychlovka

dugyna
27. máj 2010

@jjana17 lebo si ta odtial moc nepamatam....tak preto dnes ze jej 😀
inak vies ze uz je jedno babatko v julovkach? a jedno mozno pribudne...

mimi21mimi
27. máj 2010

Zdravim baby 🙂

pettrunka
27. máj 2010

@liv1 ahoj nasla som si od teba pozdrav,dakujem

jjana17
27. máj 2010

@dugyna a v kolkom tt kocky porodili alebo budu rodit

@mimi21mimi ahooj

pettrunka
27. máj 2010

kocky ahojte 😉

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 museli sme sa restartnut.

dugyna
27. máj 2010

@jjana17 ta jedna co uz porodila ta myslim ze 34tt, a druha je zatial myslim ze 35tt..ale este su kinderko 😉 este sa drzia

jjana17
27. máj 2010

@tadotami jaj to poznam ja som teraz na druhom pc kde tak neblbne net ale ked som na pocitaci co mame v pracovni tak to je dovidenia ten za hodinu aj 3x restartujem

jjana17
27. máj 2010

@dugyna fu a nie je to zacasu , ja sa modlim aby sme vydrzali aspon do toho 38 tt

tadotami
27. máj 2010

@dugyna ahoj.v 34tt?no ked si pomyslim ze buduci tyzden by ma to chytilo tak mi mraz po chrbte chodi 😅 chcem sa ta opytat je normalne ak mi okrem prstov aj oci opuchaju?

mimi21mimi
27. máj 2010

@jjana17 eeejha... tu je dnes nejaka rychla debata... chvilu sem nepozriem a pribudne 10 prispevkov... nestiiiiham 😀 ako ako?

dugyna
27. máj 2010

baby ja lenocka odtialto z temy rodila 33-34tt a v pohode....

najlepsie je ked je ukonceny 36tt..vtedy uz sa moze v pohode...

tadotami a to hned zrana ako sa zobudis? alebo pocas dna? ak je to hned rano moze to byt aj alergia...

tadotami
27. máj 2010

@dugyna rano ako som vstala a este aj teraz som jak opuchlinka.nikdy som alergiu nemala.

jjana17
27. máj 2010

@mimi21mimi no a vies aka som rada ze tu ta debata je, ved by ma otocilo keby tu nik nie je, stiham pisat aj robit popri a hned mi ten cas doma ide rychlejsie,,,a si myslim ze celkom super partia sme tu tak som rada

@dugyna no ved ano ja viem ze aj skor narodene babatka uz v dnesnej dobe su uplne zdravucke , dufam ze u mna bude vsetko oki a v pohode prejdeme az do toho nejakeho 36 az 38 levelu 🙂

no tami pisala ze rano sa zobudila strasne opuchnuta aj ruky aj tvar

ginger17
27. máj 2010

@elko69 ach, tak dakujem... ja som bola vcera prvykrat na kontrole, videla som taku maly mak na ultrazvuku 🙂 uz sa citim trosku lepsie, ale asi osveta bola dost mala, lebo ja som si myslela ze hormony zafunguju tak, ze budem len reklamne stastna.. a nie zdesena. kazdopadne zvykam si 🙂 a dakujem za podporu! ty si tiez prvykrat?

liv1
27. máj 2010

caute babule. inak tusim ze vcera bol spln a vtedy byva senzitivnejsim ludom divne. ja som napr. zle spala, a v amerike ze vraj pocas splnu posilnuju sestry a doktorov na porodnych, pretoze je viac porodov vtedy. haluz nie? 🙂

jjana17
27. máj 2010

@liv1 to myslis vazne to je ina sranda,,,,,

liv1
27. máj 2010

@lulu4 drz sa na skuske, drzim palceky 😉

liv1
27. máj 2010

@jjana17 to fakt. kamoske to u nas v sr dokina hovorila. 🙂

jjana17
27. máj 2010

@liv1 inak moze byt ze vcerajsie pocasie bolo dost take neprijemne teda aspon na mna osobne strasne vplyvalo

jjana17
27. máj 2010

aha aky klud tu ostal,,,,,,asi som tu len sama jedina

nika147
27. máj 2010

ahojte babenky, potrebujem pomôcť, čakám prvé babuliatko a končím 16tt, dnes som bola u gyn. a predpísal mi Magne B6...má s tým niektorá nejaké skúsenosti??? ...... vplýva to nejako na babatko??? ....vopred Vám pekne ďakujem

jjana17
27. máj 2010

@nika147 ahoj Magne B6 jem aj ja , na babatko nema ziadnen vplyv, ze je dobre na maternicu , ked tvrdne brusko,,a tak ja si mylim ze v pohode ho papkaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre