Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
15. mar 2010

no babenky hadzem fotku 😝

barbyes
15. mar 2010

to je pravda, v tom brendone som bola v piatok, ale iba tak v rýchlosti. išla som si tam kúpiť tehotenský pás do auta lebo sme šli do Púchova a to je trošku dlhšia cesta. nie je to tam moc lacné, ale je to obrovská predajňa a majú tam asi všetko... ešte sa tam chystám kuknúť. ak by som aj nekupovala aspoň popozerať.

liv1
15. mar 2010

barby ty mas te tehu pas?????? tam ho maju? ho zhanam o dusu 😀

mici111
15. mar 2010

mirka, ty mas termin jeden den predo mnou, ale keby si videla moje brusiskooooo, ty mas take pidi brusenko
😀 no ked nezabudnem aj ja vecer odfotim a zavesim..

liv1
15. mar 2010

Miri tak som kuk tvoje foto, ale nie je to velky rozdiel z 25 tt 😀 😀

mici a ty mas kde svoje foto? hmmm? 😉

mirka12011
15. mar 2010

mici a to som sa najedla akurat ale mne sa zda v skutocnosti mega vacsie 😀

mici111
15. mar 2010

liv, ja som sa aj pokusala si dat do pasu fotku, ale vsetky mi to odmietlo, ze su prilis velke, tak som sa na to vykaslalaaaa 😝
mirka, naozaj, ked ho porovnam s mojim, tak ho mas malinke 🙂 ale to bud rada, ja uz teraz casto krat fucim, ze mi snad koza praskne, ze uz viac miesta tam nemam..a to mame este skoro 3 mesiace dokonca..

mirka12011
15. mar 2010

mici a to taham uz na 10kg naviac hih som povedala ze do 14kg sa musim zmestit 😀 ja funim aj ked sa prehadzujem na posteli 😝 😝 😝

liv1
15. mar 2010

mici nic si z toho nerob, mne tu foto musel zmensit moj mm. 😅

ale babule idem ja, lebo takto dnes nic neurobim. majte sa krasne, zase sa ozvem. 🙂

lulu4
15. mar 2010

ok kocky aj ja vas uz opustim idem sa dat dokopy, obliect a poludstit ked pride moj drahy z prace onedlho nech som nachystana aby sme mohli skocit do tej bublinky 😀

mici111
15. mar 2010

mirka, no ja uz mam na sebe 8,5 kg a mozno uz aj 9 kg 😠 ..tiez dufam, ze sa zmestim dokonca tehu do tych 15 kg spolu...
dnes mi akurat volal kurier, dovezie mi monitor dychu, objednavala som minuly tyzden, tak su celkom sikovny.. 🙂

lulu4
15. mar 2010

mici a cez aku stranku si objednavala a aku znacku, kolko ta vysiel?

mici111
15. mar 2010

llulu tu je link, je to angelcare, iba ten najzakladnejsi model AC300 aj s tym plienkovym systemom Captiva..ja som to objednavala este za 84 euro plus postovne..

http://www.maderna.sk/novorodenec/monitory-dych...

lenocka84
15. mar 2010

baby v tej bublinke maju slusne vecicky pre tehu
ja mam odtial kojacu podprdu a perfektna
aj tricko mam odtial
som chcela nohavice, ale uz kaslem na to, vydrzim uz

mici111
15. mar 2010

lenka a bola si tam osobne alebo si si to dala poslat? lebo ja tam chcem tiez skocit, ale az buduci tyzden ked uz budem doma 😀 tie podprdy na kojenie som videla, sa mi pacia a nie su drahe..

mirka12011
15. mar 2010

mici hihi tak nam sa teda vedie ked priberame ihih ale ja papam malo tak 3x denne tak sa utesujem, ze to nieje tuk ale len to co potrebuje mimco aj ked to pravda nieje 😀

mici111
15. mar 2010

ja som si kupila podprdu na kojenie Clemantis v kamennom obchode www.4mama.sk a stala 27 euro, co je oproti tym cenam v bublinke hodne..aj ked tam uz mam zlavu 🙂

mici111
15. mar 2010

mirka, ja tiez papam tak 3x denne, z toho rano len acidko, potom nejake ovocie alebo az obed, na olovrant len nejake ovocie a vecera taka striedma..tiez je pravda, ze to niekedy prezeniem a doslova sa nazereeem 😀 ale tak ja som mala aj pred tehu tendenciu pribrat uz len ked som kukla na jedlo..tak teraz som relativne spokojna, ze som pribrala tabulkovo ako pisu ze by sa malo..len ci to udrzim aj nadalej..ale mam pocit ze ma uz je dost..

mirka12011
15. mar 2010

ja este nosim normal podprdu ale uz musim kupit tehu bo o chvilu mi tam cicendy nevojdu hihi

lenocka84
15. mar 2010

mici ja som bola osobne, lebo lepsie je sa s nou dobre pomerat, to take divne su tie miery pre tehule

a ceny su super, 13e, a paradna kvalita

baby vy jete 3x denne? tak malo? by som umrela od hladu, ja jem 5x denne, a som hladna
a pribrala som 8kg zatial

barbyes
15. mar 2010

majú ho tam a stojí 31 € aj nejaké drobné, teraz ho majú zlacnený, inak stojí cez 40 €

mirka12011
15. mar 2010

hhihih imici sak zhodime potom ne? ja si dam do fitka zrobit program na chudnutie po porode hihi

mici111
15. mar 2010

mirka, no mne normal podprda bola mala uz tusim v 3 mesiaci 😠 a ta kojenecka je fajn strihana, ze rastie s tebou, ze tam mam este nejaku volu...
lenka, no si ma teraz uplne presvedcila, buduci tyzden tam urcite pojdem..len ci to najdem..nastudujem na mape 😀
ozaj, zajtra si sa teda ako rozhodla? pojdes cvicit ci radsej nie?

barbyes
15. mar 2010

mici a podľa tabuľky je to koľko?

mici111
15. mar 2010

barbyes co je kolko podla tabulky? som blondyyna tak nechaapem 😀

lenocka84
15. mar 2010

mici zajtra som to zrusila
a stvrtok este neviem
akurat mi ale vychadza ze mi ostanu cca 2 vstupy, tak budem asi predavat
ak by si chcela, tak povedz
lebo ja ich uz nestihnem vybrat

barbyes
15. mar 2010

práve som pozerala na tej bublinke a majú tam fakt pekné veci, ale nohavice majú všetky od veľkosti 36 a to na mne visí i keď pri mojom priberaní do nich asi čoskoro budem 🙂
nič, asi ja som blondína 🙂 som myslela, že je nejaká tabuľka čo je v norme a ty si to myslela obrazne 😅

barbyes
15. mar 2010

nechodíte niektorá na jógu? ja by som chcela vyskúšať tú jógo pre tehotné, vyzerá to byť super, ale neviem kam ☹

mirka12011
15. mar 2010

barbyes ja mam cd joga pre tehulky len neviem ho najst som chcela jogu skusit aj 😝

onellyo
15. mar 2010

ja som kupila knihu a poriadne tam nic nie,, daj si na yotube ,,cvicenie v tehotenstve tam najdes cvicenia,,
a mozes aj doma,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre