Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
30. jan 2010

no moj drahy ma opustil rano o siestej..isiel do prace..
nas hafik ma postel na chodbe..ale svoje miesto si spravil v obyvacke..a najradsej spava s nami v spelni..pri stene na draheho strane..alebo co mame behun pred postelou tak na ten si laha..obcas chodi do kupelky na ten kobercek co je tam..asi ma pocit ze su to jeho koberky..a aj ked privreme dvere a nechame ho na chodbe..tak ich nosom posunie..a je pri nas 😀
a ta plastova postel a matracom stala 2500..takze tak..a da sa to umyt..oprat..

gari..ale citaj co som pisala co mam nove od vcera vecera

lenocka84
30. jan 2010

pozdravujem vospolok

dugy blizsie info este nemam

a krstna bude moja naj kamoska, lebo moj brat je na vozicku, takze on neprichadza do uvahy
tak preto

ako sa inak tu vsetky mate,

ktora mamina by sla svoje baby zajtra pokocikovat?
mam synovca a slubila som ze ho vezmem vonku
nejaka sparingpartnerka by bola fajn 🙂

pepppe
30. jan 2010

noo mam termin na 9jula,tak uvidime,,ci skor alebo neskor sa narodi,,,,,chceli sme maleho levika,ale nevyslo to nejako, 😀 bude mali racik

garonka
30. jan 2010

peppe aj bliženec je dobry len zvedavy 😀
a račik je kľuďas 🙂

dugyna
30. jan 2010

a ty sa budes lenocka fotit v medickej?
tak ked budes mat blizsie info cena..kolko foto daj vediet oka nemas nejake ukazky?
to ma mrzi s tvojim bratom prepac. 😔

pepe podla dr mam termin tiez 9.7..

baby pomoc mam tu uz fotku a je divne otocena 😠

garonka
30. jan 2010

dugy neviem najsť čo maš novehoooo? no čo maš?
a kuk maš foto vau fešanda a nevieš ju otočiť?

leni zdravím do toho snežiku ideš vonku? 😅

garonka
30. jan 2010

dugy to sa da opraviť ta fotka len ty si ju musíš najprv otočiť a tak šupnuť sem ale ja neviem ako
baby neviete?

dugyna
30. jan 2010

garonka akurat som zistila ze je nejak otocena a neviem co stym..dakujem za pochvalu 😉

no co mam nove kuknem na ktorej strane som pisala

dugyna
30. jan 2010

garonka na strane 450..som ti skopirovala sa vytesujem

dievcata a musim sa pochvali 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 🤐 😵 😵 😵 😵 😵 😵 taky som stastan aj drahy...vcera ako sme kukali sumrak..som mala take pichanie aleboc o v podbrusku..atka..musela som sa vypodlozit vankusom..som si nasla polohu na boku..a pocas toho ako sme s drahym kukali sumrak jej hadajte co sa stalo asi som citila malinke na 90% myslim ze to bolo ono..akoby sa mi tam v podbrusku a trosku vysie mrvili cerva..alebo brusko vrtelo..to bolo paradne a trvalo to dost dlho s prestavkyami obacs ale inka to bol uzasny pocit..paradne nieco..to prajem kazdej zene aby to zazila..to sa neda opisat..ake je to krasne..aj s drahym sme sa tak vyteosvali.. asi sa malinkemu pacil film

elko69
30. jan 2010

ahojte babule...ako ste sa dnes vyspinkali??ja do 11.15 heheh pekne som to poiahla...

garonka
30. jan 2010

dugy jejda pohyby maleho 😵 😵 😵 😵 😵 no krasa blahoželam
ja som bola sama doma ked som zacitila naše mimi môj drahy na opačnom konci bol v BA a o pol noci som mu volala, že kuvik dal o sebe vedieť 😵

dugyna
30. jan 2010

jupi 😀 otocila som tu fotku

garonka odfotim ti nasho hafika ako haja

garonka
30. jan 2010

dugy no vidíš si šikuľka 🙂
cvakni ho ja mam rada havov je mi jedno aky aj domov by som všetkych zobrala keby som mohla 😀

garonka
30. jan 2010

elko ja som hore od pol ôsmej nooooo a ty budeš mať teraz kratky deň čo? 😀

elko69
30. jan 2010

garonka no co uz si nachystna do porodnice,juj uz ti to inak aj zavidim ja sa este nacakam kym bude mimi na svete..kedy mas presny termin??

dugyna
30. jan 2010

ahoj elko..ja o hodinku skor ako..

garonka dakujem 😉 je to fakt uzasny pocit..uvidim ci aj dnes bude sa mrvit 😉podla mna sa mu pacil ten film

inak neviete je uz viac dielov toho sumraku zfilmovanych?

garonka uz tam je foto aj ta postel

garonka
30. jan 2010

elko nachystana ale nejak si to neuvedomujem kuvik musí ešte týždeň vydržať a tak môže na svet 🙂
mne termíny kolíšu ale som kukla do papierov tak vraj 16.2 alebo 12.2 no možno i skôr 😵

guľky idem vyvesiť naše krásne a voňavučke pradielko nieže mi zdrhnete 😎

dugyna
30. jan 2010

garonka kukni potom foto je v albume 😉

garonka
30. jan 2010

dugy tak tam krasne leží poskladany juj aky zlatunky havo 😵 😵 😵 😵
a kukam aku ma paradnu posteľ ako manželsku fíha jemu sa tam určite suprovo spí 😉

elko69
30. jan 2010

dugyna,ja som bola nevyspata lebo som bola vo stvrtok vecer na akcii jednej a isla som neskoro spat a rano som vstavala do prace takze konecne sobotaaaaaaaaa :D

garonka no ty ked mas termin to ja mozno este len zistim ci mame chlapca alebo dievca :D a ty uz budes mozno rodit,budem drzat palceky a potom sa ozvy ked prides domeno z porodonice

vejula
30. jan 2010

ahojte slečny... Tak som si vás prečítala ja som sa práve napapala, poriadne a chcem sa začať učiť...
No a inač kuk v mojom albume-dvaja spachtoši a adminki si zatial nevšimli 😉
dugy idem ešte kuk tvojho havina 😵

Inač vás je tu kopec junoviek juloviek.. A aprílovka som tu sama 😕

garonka
30. jan 2010

som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu

elko jasne, ja dam vedieť po vefi ako natom sme 😉

vejula
30. jan 2010

jeej no zlatý havino, má dobre piestečko za tým kvetináčom, ten náš ma tiež také svoje oblubené miestečka 🙂

Inač pekučká foto, kočka si 😉

dugyna
30. jan 2010

elko a dufam ze si sa dobre zabavila.. 😉 a pekne oddychuj..inak podla kona si 20TT cize polka tehu

garonka dakujem xixi aj ja by som si nastahovala domov vsetkych hafinkov 😉 no ani tak krasne spinkaju a ten nas ja take nase dieta..aj ten vas?
a ta postielka mu je akurat xixi
isiel na nu tak ho idem rychlo cvaknut..on vzdy taky schuleny spava alebo sa vykoti na zem cely sa rozvaly a labky si opiera o stenu dohora

elko69
30. jan 2010

no ja som junovka tiez a som rada teda ze je tu par takych ako ja :D ale zase vejula budes to mat skor za sebou 🙂

garonka
30. jan 2010

dugy naš haja v košíku medzi vankušikmi a hračkami ako male dieťa hoci ma 10 rokov ale ozaj ako babo je 😵
teraz sa bojí neviem čoho tak sa stale schovava do kupeľne a ľahne si tam na podložku a my ho môžeme hľadať kde je 😀
no tu sa ten sneh sype a sype a sype 😠

dugyna
30. jan 2010

veji dakujem za pochvalu..sak hovorim ze sme tu same kocky blondinky 😉
ja mam pocit ze on to miesto pri kvetinaci tym ze je v rohu medzi sedackou a kreslom berie ako budu psiu

inak prikladam este jednu jeho fot..dnes je taky melancholicky..nas pes je totiz uplny blizenec..

a veji s tymi pohybmi je to individualne kedy zacnu..neboj pri druhom uz pocitis v 15tt
dnes vecer budem cakat kym sa malinky ozve

dugyna
30. jan 2010

uz je tam foto..inak veji ty mas co za rasu vcera som kukal akeho mas zlateho hafika 😉

garonka
30. jan 2010

dugy ako pozera že čo ho fotíš 😀

garonka
30. jan 2010

baby čo papate na obed? ja si urobím špagety len zohrejem omačku postruham kopu syra a hotovo mňam

tak za 5 min si dam obedík už som hladnaaaaaaaa 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre