Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
18. sep 2009

tu v Ke raz svieti zubate slniečko a teraz sa zamračilo som zvedava či mi rifle vyschnu 🙂

garicka
18. sep 2009

baby a viete čo? sa teraz vážim každý piatok ráno hneĎ ja vstanem a dnes som mala na váhe o 1 kg menej ako pred 2 týždňami, tak sa teším že sa mi podarilo aspoň chvíľku udržať váhu.... bude to asi fakt tým že toľko nežerem a už ani nie som taká hladná....

garonka
18. sep 2009

tak tak nieje dobre sa prežierať a ja zas nejem mastné a ťažke jedla, tak hadam moja vaha je dufam, v norme, len my nemame vahu som ju minule vyhodila 😀
Len pekne papaj a s mierou aby Miško bol veľky chlap 😉 moje ma zas veľke chodidla 😀 😀 😀

garonka
18. sep 2009

zas ste ušli? idem si umyť vlásky a potom šup do Dráčika a aj svojmu možno niečo kupim 🙂 i keď sa bojím aby nebolo potom zle ale treba myslieť len a len pozitívne. 😉

vefi89
18. sep 2009

Garonka, aj ja som bola zufala z toho cakania, a najlepsie bolo, ze ked som im pisala mail, tak zenska arogantne, ze ci je ona skladnik, a skade ma vediet, ci to na sklade je alebo nie.

akurat mi zo skoly volali, ze chlapec ma migrenu. Neviem preco, ale je paradox, ze vzdy ked sa spomenie, ze pojde na vikend k materi, chlapec mava migreny. Ale tak silne, ze je schuleny v krcoch a vracia aj ked nema co. Azahada je, ze ked mu poviem, ze nikde nejde, tak mu je hned fajn

garicka
18. sep 2009

baby ja idem trochu off, poobede som tuuuuuuuu

vefi problém je potom v tej ženskej, a nesiete ho tam k nej? nosíte oboch naraz?

vefi89
18. sep 2009

Garicka, chlapec tam nechce chodit vobec, tan uz nebol skoro rok. Ani na vianoce, ani teleon jej nezdviha. Viktorka ta chodi asi raz za pol roka, ale aj to len na jednu noc a potom domov. Ja len nechapem, naco si tie deti robila

zazalienka
18. sep 2009

ahooooj kočky... dobré ránko, xixi.. práve som otvorila oči🙂))

pipussa
18. sep 2009

baby, ktora beriete calibrum babyplan... ? pls, ozvite sa

vefi89
18. sep 2009

ahoooj zaza, dako dlho si dnes potiahla

zazalienka
18. sep 2009

hehe, som sa nasr..la a zobrala so dovolenku.. môj muž dva dni v kuse robil, deň-noc, tak som mu povedala že to za neho dospím dnes.. idem tiež variť, baklažány plnené kuracím mäsom..

miroslava89
18. sep 2009

dobre ranko 😀

garonka
18. sep 2009

ahojteeeeeeeeeee kde ste všetky? som doma, nevládzem ani po obchodoch chodiť, rychlo sa unavím 😠

miroslava89
18. sep 2009

garonka sa necuduj sak si pomaly za polovickou tehu 😝 😀 to uz bude len a len horsie 😉

miroslava89
18. sep 2009

tak to som napisala uzasne optimisticky 😅 😀

garonka
18. sep 2009

jaj Mirka normalne už funím 😀 a to som len 2 kilečka pribrala 😒 a v ute som už zaspavala 😀 i teraz som si pospinkala asi hodinku 😀

drahy sa ako má?

vefi89
18. sep 2009

garonka,
kde si bola??? na nakupoch???

garonka
18. sep 2009

vefi, čauko, ale len synovcovi som bola kupiť lego, a sebe krém na strie 🙂 a hneď ako som doma otvorila dvere ľahla na gauč a zaspala 😀

tvoj maly je už v poriadku? šiel ku mame?

vefi89
18. sep 2009

Nesiel, vsak to sa nedalo. Chuudak sa jej boji ako smrti. Tak mi je luuto tych decak.
A vari sa ti spravili strie tak skoro?

zazalienka
18. sep 2009

vefi ahoj.. k nám malá chodí každý druhý víkend, ale evidentne má z matky obrovský strach.. trápi ma to.. a neviem čo s tým... sme bezmocní obidvaja.. pokiaľ podnikneme právne kroky alebo na sociálke, je to na dlho, a dom asi to krpatá odnesie ..

garonka
18. sep 2009

keď som ležala v nemocke 3 týždne sa mi urobili na brušku také menšie ale viditeľne, tam som nevidela na bruško lebo i v sprche sme mali šero a zrkadlo také, že akurat som si do tváre videla, ale keď som prišla domov a som zbadala brucho som mala dosť 😠 odvtedy pravidelne si natieram krémom na strie a detskym olejom, každý večer keď ležím v posteli mi drahy natiera olejom bruško to môže len on, mam to príkazom 😀

vefi89
18. sep 2009

Zazalinka, nemozete sa bat. Ja si pamatam, ze aj tak davnejsie si pisala o Veronika, ze ma doma kriz.
Aj my sme sa bali, ale netrvalo to dlho. Jednoducho som isla na socialku, nakolko sa nam deti stale stazovali. Podala som vypoved, ale ziadala som aby som ostala v anonimite (asi tam ma byt tvrde y) 😀 koli detom. Matku si predvolali na vysluch, neskor bola ta pani 3 krat na presetrenie domacnosti a hned zo socialky v priebehu 2 mesiacov (pokial sa skoncilo presetrovanie priamo v domacnosti) isiel podnet na sud a sud nam predbezne zveril deti, pokial sa neskonci pojednavanie, aby boli deti chranene, kedze sa potvrdila nasa vypoved o nezvladani deti a jej agresivity. Sud trval asi 5 mesiacov, ale deti uz boli v bezpeci. 🙂
aj ked teraz mi niekedy idu fajne na nervy, staram sa o ne ako o svoje a dovolim si tvrdit, ze tie deti su pri mne a manzelovi stastne 🙂

Prajem ti, aby to aj vam vyslo tak bezproblemovo, aby Veronika viac netrpela. Predsa len ma este tly vek a mohlo by to na nej zanechat stopy

vefi89
18. sep 2009

garonka a aky je to krem, ak smiem vediet?a pomaha to??
ja som si dnes vsimla, ze na lavej bradavke mam chrasticku, neviem z coho, ale myslim si, ze mozno preto, ze ich mam strasne suche. Nevies, co by na to pomohlo??

garonka
18. sep 2009

je krem na prevenciu proti striam Elastik Q a aj už na vzniknute strie Elastik Q Exclusive, ten je drahší stojí 10 € už som ho minula tak som si kupila Dermacol na strie, len mi bolo do smiechu keď som sa natierala, že babu bude zima lebo troška chladí 😀
Na presne bradavky používam Bepanten to je pre male deti ale i na bradavky, stym si tiež natieram aby som ich nemala suche, pošlem link ako vyzera ten krem

http://www.bepanthenmast.sk/showdoc.do?docid=544

garonka
18. sep 2009

garickaaaaaaaaaaaaaaaaa kde siiiiiiiiiiiiii? ozaj sa potuluješ aj ty?

zazalienka
18. sep 2009

vefi, matka už bolan a sociálke, písali sme tam list, no a na rovinu im povedala že také drísty počúvať nebude.. že psychologa ktorého jej doporučili potrebujeme my dvaja.. ona sa sprava ako nadradena rasa.. ku všetkým.. bez rozdielu..

vefi89
18. sep 2009

zazi a potom to uz viac socialka neriesila??

vefi89
18. sep 2009

Garronka dakujem, vyskusam 😀 😀

garonka
18. sep 2009

kremik na bradavky nieje drahy mne ho odporučili sestričky v nemocke tak som hneď letela dolu do lekárne 😀

čo si fajnove varila?

garicka
18. sep 2009

čauky baby 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre