Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
16. dec 2009

ooo, takze najprv BA? uz ta cakam 😀
baby, ja tu tlacim cokoladu... ☹ idem si dat nieco zdrave, vytlacim mrkvickovu stavu s pomarancom, mnam 😎

vefi89
16. dec 2009

ved prave, ze raz dva, kazda v inom kute SR 😀 😀 ale to je linecka torta s tvarohovou plnkou 😝
a vy co budete piect?

vierapp
16. dec 2009

ja to mám už vybavené, objednané v cukrárni.... 😀 😀 😀

garonka
16. dec 2009

vefi ja mam medovníky napečene ale polka plechovej dozy je zožrata lebo hneď zmäkli ani neboli tvrde a mäkke su doteraz, len schovane, a ešte urobíme laby medvedie a možno i linecke kolieska s lekvarikom no ja skôr sa budem ladovať ovocím aj sušeným 🙂

barbina182
16. dec 2009

Pripajam sa k teme...ze by som chcela napiecť pusinky idem zohnať recept z netu

vefi89
16. dec 2009

vierka, to je podvod, domace su najlepsie, lebo sa mozes pysit tym, ze je to tvoja robota
mne sa velmi paci, ked ma ludia chvalia v tychto veciach 😀

garonka
16. dec 2009

vefi kuk mi do albumu som dala svoj fusak len teta v čistiarni mi urvala gombík 😠

vierapp
16. dec 2009

vefi ja viem, ale pri ležaní to nejde ☹ tak nabudúci rok

vefi89
16. dec 2009

lusy, pekny s kozusinkou, budete frajeri 😉 a to ked peciete, tak to musis robit ako ja. Ja peciem, ked som sama doma, aby to nikto nevidel, a potom hned aj do krabic, a skryvam kade tade, aby mi to nikto nenasiel a aby to do vianoc vobec aj prezilo 😀

barbi, ja ti dam, len ho idem pohladat

garonka
16. dec 2009

vefi a mojej švagrinej napečie babka z BA take fajnove kolače že ja som sa ich minuleho roku tak prejedla 😀

garonka
16. dec 2009

vefi to ja mam pred sebou ako schovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
16. dec 2009

barbi: 4 bielky, 200g pr. cukru, 2 KL citronovej stavy 😉 bielky vyslahas na sneh, pridas pomaly cukor, stavu. na plech papier na pecenie a vytlacas z vrecuska. ale pozor, ked sa to upecie, tak nesmies spravit sok, aby ti nepadli pusinky!

barbina182
16. dec 2009

diki vefi

vefi89
16. dec 2009

lusy, ja mavam tie iste problemy, ale vzdy s tym vybabrem, ze peciem vzdy len najedena, aby som si cesto nezula, kolac len ochutnam a potom, ked nevidim, ma uz netrha 😀 mnaaam babkine kolace, tym sa asi nic nevyrovna

garonka
16. dec 2009

ja som zas pažrava a aj s plnym žaludkom všetko vyjedam 😀 😀 😀

idem do galanterky na gombíky paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

prídem neskôr

rogerka
16. dec 2009

ja som kolace vylozila na chladnicku, ked ich nevidim, nelakaju ma 😉

rogerka
16. dec 2009

ja sa chystam este biskupak piect, som zvedava, ako to dopadne. a nasla som recept na plnene kosicky, znie dobre, tak ten chcem este vyskusat. inac tento rok peciem na vianoce prvykrat a zatial je vsetko jedle 🙂

vierapp
16. dec 2009

no nič baby musím sa rozlúčiť, prišiel švagor a musím mu vrátiť notebook lebo za mojím PC nemôžem sedieť....

rogerka
16. dec 2009

tak pa, vierka a drz sa 😉

lenocka84
16. dec 2009

cavte

uz mame perinku doma
je paradna

rogerka
16. dec 2009

ahoj 🙂 sa teraz vytesujes, ze 🙂

lenocka84
16. dec 2009

rogerka trosku ano 😅
teda veeeeeeelmi

rogerka
16. dec 2009

ja tiez, ked nieco pekne najdem, hoci len na nete a drahy mi povie, ze "objednaj" 🙂

rogerka
16. dec 2009

uz sa mi ani vianocne darceky nechce kupovat, vzdy ma to bavilo a teraz by som len pre babo kukala vecicky 😅

lenocka84
16. dec 2009

tak to sme na tom podobne

awooojky
16. dec 2009

Hurááááááááááááááááááááááááá dievcata su tam dve // no fakt. ta druhá je taka slabucka ale je tam je tam. supeeeeeeeeeeeeer neviem sa z toho spamatat

lenocka84
16. dec 2009

awooojky tak gratulujeme
super sprava

rogerka
16. dec 2009

gratulujem a tesim sa s tebou 🙂

lenocka84
16. dec 2009

rogerka ty si bola v 20tt na morfo?
je to povinne?

rogerka
16. dec 2009

na com? co to je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre