Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mata1001
11. jan 2010

baby videli ste reportaz z jojky predchvilou?zomrelo 7tt dieta,bolo podvyzivene a podchladene.pri narodeni malo 3500gr a teraz 2500gr.no taki rodicia!!! normalne mi je do placu

mirka12011
11. jan 2010

elka hihi no jasne minule isiel do shopu a mu vravim kup mi dzusik citrusov.plodov normalne prisiel chudacik a hovori neviem ci budes spokojna ja kukam na neho dufam, ze si nekupil paradajkov. a on vytiahol citronovo-limetkov no idealny a on sa strachoval ci dobry kupil chudacik hihih

rogerka
11. jan 2010

to som nevidela, je to smutne ☹ ale ked sa on nestarali od zaciatku, predstav si, co by ho cakalo cely zivot... mozno je to takto lepsie, aj ked to znie hrozne a je to krute. uz mu je dobre

mirka12011
11. jan 2010

mati na markize hovorili ze malo 3kila a po smrti kilo a nieco alebo som prepocula?

elko69
11. jan 2010

mirka jeeeeeeeeeee jaky zlaty...ne drahy kolkokrat radsej kupi z kazdeho druhu ked si neni isty tym aby som bola spokojna ja..

mirka12011
11. jan 2010

ale k lekarovi ides aj s kravinou a oni ignoracia dokonca vraj 3ci 2 deti im zobrala socialka...sak to aj poradne musela mat a ona ignorovala omg to je....ako koncim s touto temou bo uz som nervozna s tych ciganov...

mata1001
11. jan 2010

mirka mozno ja som prepocula ale ja som kuk na jojke a oni sa vo velmi vela reportazach nezhodnu. 😖

mirka12011
11. jan 2010

elko vcera sme citili dalsie pohyby len take mierne den predtym asi prespalo a cakam ze dnes prespi znova

rogerka
11. jan 2010

mirka, este si uzijes 🙂 a vzdy to bude take super, ja som vytesena vzdy, ked sa zahlemzi alebo prevali z boka na bok ci kope, aspon viem, ze ho mam 😀 nemam az take velke brucho, tak niekedy aj zabudnem, ze sme 2 v 1, ked je dlho klud 😅 dnes mame akcny den 🙂

lulu4
11. jan 2010

baby vy teda cmaaarate jedna radost, kto to ma potom citat? 😀

elko69
11. jan 2010

mirka no my sme necitili nic zase uz par dni tak nevim teda ci to boli aj pohyby vtedy...idem uz offik manzelik sa mi vratil tak sa mu idem povenovat..papa babenky... 🙂

mirka12011
11. jan 2010

rogerka tak lepsie byt akcny ako neakcny aspon vies, ze je vsetko all right hihi

rogerka
11. jan 2010

to hej 😉 aj mne uz prisiel manzo, majte sa kocky, mozno prikvitnem neskor

mata1001
11. jan 2010

baby jete paradajky?

janefonda
11. jan 2010

mata... ja jem naozaj uplne vsetko co mi chuti 🙂 aj paradajky tie mi totiz naozaj chutia 😅

mirka12011
11. jan 2010

mati ano z chlebickov na silvestra som "požrala" len paradajky kedze salat moje mimco odmietalo... 😀

mata1001
11. jan 2010

ja len preto ze som pocula ze sposobuju potrat ale ja ich milujem

mirka12011
11. jan 2010

babky viete co som si uvedomila minule 😀 ze cez noc aj den si zackam 2x a konec asi ma mimco spomina ale nikdy som to takto nemala a teraz v noci sa prebudim zackam len 2x a konec a cez den to iste 2x a konec 😅 dost cudne .... 😎

mirka12011
11. jan 2010

mati potrat mozno v rannom stadiu ale ja som to nepocula ja som zasa na citrony orientovana teraz a to som na ne alergicka 😀 jedla by som ich na kila ale viem ze nemozem tak len obcas si dam...

lulu4
11. jan 2010

mirka: fuuuu citrony, na tie teda nie som... to sa strasiem len pri predstave na ne... zato paradajky o ktorych sa bavite to uz hej 😀 aj ked teraz mi skoro ziadne ovocie, zelenina a mliecne vyrobky nechutia... co uz so mnou? 😀
a s tym ckanim to je dobre, tak to asi mimco mysli na svoju maminku 😀

star444
11. jan 2010

Ahojte, ja som momentalne v 8 tt a malinke ma okolo 1,5 cm. je to dobre? ako sa vlastne pocitaju tie tyzdne? bola som na UTZ - cez vaginalnu sondu, je mozne, ze malinke moze byt aj starsie alebo mladsie? aka je tam asi tolerancia? hrozne sa bojim, ci je vsetko ok.

mirka12011
11. jan 2010

ja citrony, pomarance, mandarinky mnam vcera som mandarinku nezvladla a skoncila v zachode hih ale minule som si kupila citrony, pomarance,mandarinky, kiwi,banany,grep a zrobila som si salatik a jedla pocas celeho dna to bolo mnam mnam..
a to ckanie no fakt cudne len 2x a konec hi az mm sa smeje ked vzdy to je len 2x... 😅

mirka12011
11. jan 2010

star kedy si mala poslednu mrchu?

mata1001
11. jan 2010

mirka a ja uz nemam ranne stadium vsak?a aj mne bolo vcera zle z mandarinky

janefonda
11. jan 2010

star...podla mna je velkost uplne ok, a je mozne ze mimco moze byt starsie, alebo mladsie, ale tam nebyva velky rozdiel max par dni hore dole 😉

lulu4
11. jan 2010

mirka: toto je super, ze ti tak chuti ovocie, co by som za to dala, vitaminy treba a ja ich teda drobcovi moc nedavam? musim sa nejako premoct....

lulu4
11. jan 2010

star: ked ta doktor pozeral cez vaginalny UTZ tak si mimco nameral a ozaj tam bude odchylka max. par dni... urcite s v tomto nezmylil, tak sa neboj

mirka12011
11. jan 2010

ja cakam na tie musli mimco je hladne a musim si dat tu maternu do tela 😀
mati ranne stadium je do 3mesiaca no nam je zle asi furt mati hihi

mata1001
11. jan 2010

fuha mirka tak sa musim s tymi paradajkami krotit.uz ich nebudem jest... 😢 😢 😢

janefonda
11. jan 2010

preco sa tu bavite o jedle, teraz mam na nieco chut a to som si myslela, ze dnes uz nebudem jest 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre