Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
31. jan 2010

ale tobik je o 2 tyzdne vacsi a moje prekvapko o tyzden mensie 😀 takze az po tebe 😀 😀 😀

garonka
31. jan 2010

ja som svoje kupila za 1500sk take kremove s trblietkami a mala som ich raz totalne som ich zničila tak mi stoja v skrinke ako pamiatka na svadobny deň 😅

rogerka
31. jan 2010

kedze my sme furt dole ritou, nemusim ani casto chodit curat, prespim celu noc. len zas ked ma kopne do mechura, mam co robit 😀

lenocka84
31. jan 2010

dugy ja ju len tak pustam

rogerka
31. jan 2010

ja som kupila za 600 Sk v rene, take obycajne, ale zato fest pohodlne, planujem ich nosit bezne k sukni a tak 😉 inac este aj v svadobnych salonoch maju boty, ale tam su uz vyssie ceny...

dugyna
31. jan 2010

gari a ja ta chcem bidiet ako nevestu 😉

juj lenocka dakujem 😉 za odpoved..asi si musim kuknut este raz sumrak..malemu sa ten film pacil vetdy som ho prvy krat citila..to bol pocit 😉 krasa

rogerka
31. jan 2010

jej, leni, ahoj 🙂 pocuj, kupili ste tu postielku ci nie? este som nestihla vsetko precitat 😀

elko69
31. jan 2010

lenocka no co ako to nakoniec dopadlo s dryhym?,este sa nebavite alebo je to uz ok?

garonka
31. jan 2010

rogi ja som našťastie nemala zo svadobneho salona lebo tam maju prehnane ceny
furt dole riťou tak sa nevyhneš sekcii čo?

lenocka84
31. jan 2010

rogi nie nekupili sme, nechcem ju ja tahat

elko nebavime

janinna11
31. jan 2010

Kocky jedna jednoducha otazka, ako si mam dat foto do albumu?? Chcem tam dat drobca z UZ, ale v nastaveniach mam len moznost moja foto,ako sa zaklada album?? Diky 🙂

rogerka
31. jan 2010

lekar povedal, ze sa este moze otocit, tak sa snad otoci 😀 a ked nie, tak pojde nohami dopredu 😀 uvidime, aky bude velky, ak by to slo, da sa aj normalne, ak nie, bude musiet cisarskym. zajtra idem na predoperacne, sa mi nechce kvoli tomu vstavat 😒

garonka
31. jan 2010

dugy vymazala som aby ma admini nepredbehli no zajtra tu vložím zas a kukneš jo?

garonka
31. jan 2010

rogi a to čo za vyšetrenie a kvôli čomu?

rogerka
31. jan 2010

leni, ja som dlho kukala postielky tu v ba, ale vsetko drahe, nestabilne a pod. chcela som z ikey za 100 €, ale mali len tu svetlu, takze nic a nakoniec som objednavala z ciech, vysla ma 50 € aj s postovnym, ma 3 polohy, je pevna, farba aku som chcela, tak som ti chcela poradit 😉 http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-posty...
mozno sa ti tam nieco zapaci 😉

dugyna
31. jan 2010

ok garonka zajtra kuknem 😉 tesim sa a rogerka nemusi vobec cisarsykm aj ritkou dole moze rodit normalne.. 😉

janina musis kliknu na fotoalbumy a tam na moje albumy a tam mozes vkladat 😉

rogerka
31. jan 2010

interne vysetrenia kvoli tomu cisarskemu, kedze je tam pravdepodobnost, ze bude. ani neviem, co vsetko tam so mnou zajtra budu stvarat 😀

elko69
31. jan 2010

janinna juj ja uz neviem ako som zalozila album v tvojich nastaveniach to nejde alebo skus dat fotoalbumy a tam su ze vsetky fotoalbumy amoje albumy tak skus tiemoje albumy a ci tam nebude moznost zalozit novy nahodou...

garonka
31. jan 2010

rogi a ja nejdem nikam to by som chcela vedieť prečo, tlak mam hraničny 140/90 a nikto nič 😠

janinna11
31. jan 2010

Dakujem za rady kocky, idem to skusit 🙂

rogerka
31. jan 2010

mna tam poslal doktor 😒 fuha, inac az teraz som si vsimla, ze nam svieti 39tt, to uz je vazna vec 😕
a to este nemam vsetko nakupene 😀 😀 😀

lucy1990
31. jan 2010

Ahojte 🙂 tak som tu 😉

garonka
31. jan 2010

rogi ja som v 38tt ten koň pridava týždeň viac
ale krati sa to čo? 😀
tašku maš zbalenu?

lucy čaf 😉

rogerka
31. jan 2010

mne nepridava, mne ukazuje presne 😲 tasku? hahaha 😀 😀 😀 to co je? 😀 😀 😀
nemam, este mi do nej dajake veci chybaju 😀 a to nam teta v nemocke hovorila, ze do porodnice mame mat tasky zbalene od zac. 36tt, tak som sa zasmiala 😀

lenocka84
31. jan 2010

ahoj lucy
aky si mala den?

lusy len 38tt?? naozaj?

lucy1990
31. jan 2010

Rogi, ty si teda pohodacka 😀

lulu4
31. jan 2010

som vas prisla zase na chvilu kuk, trapim sa s pracou do skoly a vobec mi to nejde... 😢
rogi ten tip na postielky co si posielala Lenke je super, su tam krasne postielky a hlavne ta tmava, lebo ja chcem tiez tmavu ale ja mam cas este s kupovanim 🙂

lucy1990
31. jan 2010

Ahoj Leni, den sa dal...obed u svokrovcov, kava v avione, potom sme si urobili poradny nakup a este som trochu upratovala..zato Leni, citala som, ze ty to nemas na ruziach ustlate 😒

lulu4
31. jan 2010

rogi tak to ta obdivujem, ja by som si uz urcite v tom 36 zbalila tasku, ved potom s velikym bruchom zhanat co mi este chyba asi by ma porazilo...
ty si ina vegetacka, ale uz si vstup do svedomia, to myslim len v dobrom 😀 😀

lulu4
31. jan 2010

Lucy aj ty si bola dnes v Avione? aj my sme tam obrucky pozerali s drahym a potom sme si nakupili v Hypernove...

Rogi: dik za ten tip na Polus, skusime aj tam kuknut obrucky, este sme nepobehali aupark a polus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre