Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
21. aug 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

garicka
21. aug 2009

ahoooooj tak už si tu?

garicka
21. aug 2009

ani nevieš ako si ma potešila, už sme sa o teba tu báli 😵

garicka
21. aug 2009

ja som dnes bola na poradni a stehy držia..... som natešená z toho, bála som sa či sa náhodou niečo nestalo, lebo 3 týždne som na bola u dokiho. na ďalší štvrtok idem na kontrolu do šace a aj na utz. a tých utz si do konca tehu užijem ešte hojne...

garonka
21. aug 2009

jaj moja ja viem, ale prežila som tam toho až až neprajem to nikomu ako som sa bala o svoje babo a o seba, lebo mi hrozili ukončením tehu ale lieky mi aspoň zabrali.
bola si včera na utz, v šaci, či kde chodíš?

garicka
21. aug 2009

nie včera, ale idem až na druhý týždeň vo štvrtok do šace. ako dlho si bola v nemocke? to je dobre že lieky zabrali, lebo sa tu toho v tej dobe udialo na tomto fore ☹ . inak ako vyzeráš? nemáš náhodou blond vlasy?

inka28
21. aug 2009

ahoj aj ja som tu pozeram a citam vas..

garonka
21. aug 2009

dnes je tomu presne 3 týždne, tak som si tam poležala tak dlho 😔 , jaaaaaaaj no viem čo sa tu udialo, mirka prišla o babätka i snažilka, bolo mi ľuto.
mam blond vlasy a inač vtedy keď som bola v ambulancii som mala i tie žlte nohavice a sedela na lavičke nejaka pekna kočka asi si to bola ty 😉

a kto ti bude robiť utz? maš tam doktorku?

garonka
21. aug 2009

baby môj stary ma nahaňa nech sa obliekam lebo ideme na nakup nemame doma nič 😀 prazdna chladnička no des 😀 tak tu prikvitnem ku večeru a ako sa tešííííííííííííííííííím

paaaaaaaaaaaaa

garicka
21. aug 2009

tak to si potom bola ty s tým chalanom. bol to manžel? a ja som sa bála ozvať že sa zasa strapoším jak ja zvyknem, sakra 😀

garicka
21. aug 2009

ahoj inka

ako sa máte aj s bábom v tom teple? 😎

garonka
21. aug 2009

heeeeeeeeeeeej bol to môj stary 😀 no letííííííííííím ale mohla si sa ozvať v pohode, no letííííííííím

garicka
21. aug 2009

čauky večer a pomaly leť 😉

inka28
21. aug 2009

ahoj garicka, my sa mame v pohode,malinke sa stale hybe je ako sidielko.ale sem tam mavam v podbrusku bolesti ale nepripisujemk tomu vyznam.Dnes som bola zase na nakupe, no a videla som tam zase take sladke dupacky.No nekup to hned troje. Ked som ukazala muzovi,povedal ze uz by aj stacilo teraz treba aj ine veci kupovat pre babo nielen na oblecenie.Rozmyslam ake... A ty ako?Tu je 26stupnov, tak sa da v pohode

garicka
21. aug 2009

tuje cez 30 stupňov, cez deň ani nevyleziem von, už by som brala nejakých 25 stupňov, to je pre mňa taká ideálna teplota 🙂 . ja som ešte dupačky nekupovala, lebo máme niečo dostať a ani neviem v akom je to stave, ale chystám sa už aj ja na nákupy.... 😅 ale asi najneskôr na druhý týždeň kúpime postieľku a na tú sa už teším....

s tým podbruškom máš pravdu, mňa tiež pobolieva, ale je to tým že sa maternica zväčšuje, tak nám ostáva len to vydržať 😉

inka28
21. aug 2009

ty uz vies ci budes mat chlapca alebo dievca?

garicka
21. aug 2009

jo budeme mať pipíka - už som si na to zvykla a už ho volám po mene, tak dúfam že to nakoniec nebude baba 😀, a vy ste to nechceli vedieť, alebo nebol drobec dobre otočený?

garicka
21. aug 2009

som chcela dievčatko ale som si povedala že druhé bude dievča a basta ! vy by ste čo chceli? alebo je to jedno? ostávate v zahraničí už nastálo?

miumia
21. aug 2009

ahoj garicka ako sa mate?
nas na ultrazvuku stale nevidno ale je to 5tt takze vraj je to normal..
kde chodis ku doktorovi a koho ako porodnika mas v plane a kde?

inka28
21. aug 2009

nase malinke bolo aj dobre otocene ele betar prekrizil nozicky.muz sniva o chlapcovi.my tu zostavame asi navzdy, muz je svajciar a ma tu firmu, tak sa asi od tialto tak lahko nedostaneme. 😔

garicka
21. aug 2009

ahojky miumia

mne bolo vidno len taký malý hrášok... 😅 vyčkaj tak to toho 11-12 tt a potom uvidíš všetko 😉 až na pohlavie. ja viem je to dlhá doba ale to rýchlo zbehne, však mne sa veriť nechce že už sme tak ďaleko 🙂 . (klop klop nech to nezarieknem) ja chodím k lenďákovi do turne, on má stredy klinické dni v šaci a aj slúži tam na pohotovosti. rodiť sa chystám v šaci a budem rada ak u neho, ale akurát dnes sme o tom hovorili, že je to ešte ďaleko takže sa až potom dohodneme.

ty chodíš do KE? mne aj serkláž robili v šaci. len na utz v 12 tt a v 20 tt som bola v KE u Dankovčíka. sa mi tam páčilo, aj prístup a aj to že som tam nečakala dlhšie ako 5 minút 🙂

garicka
21. aug 2009

inka

dobrý beťár z neho bude keď už teraz takto šaškuje 😀 . náš malý pekne ležkal hlava na mechúri a nožky až nad pupukom 😅 . asi by som veľmi smutná kebyže som sa nedozvedela čo čakáme. a kedy zasa idete na utz zistiť čo to je? až v 32 tt keď sa zisťujú priechody (či ako sa to volá) ?

miumia
21. aug 2009

to je pravda na porod je aj tak casu dost len predbezne zbieram info kde sa da..
a keby som videla ten maly hrasok aj to by mi stacilo len nech uz sa nieco deje,
som jak male dieta uz teraz mi to pride ako nekonecne cakanie..
ano ja chodim na Torysku byv. pohotovost ku Ivanovovej a dalej uvidime..
ozaj garicka ty si tu nonstop? nieco ako admin portalu ? 🙂

slovakia13
21. aug 2009

ahoooj dievcata 😉
inka
stale nevies 😀 moja segra je na tom podobne ako ty 😀 😀 😀 drobcek chce prekvapit
garonka
ako sem tam kuknem ci sa objavis?ako ste na tom?
inak dievcata dnes som sa vratila z nemocky ,v stredu v noci som zacala krvacat a tak ma hned zaviezli do nemocky -krcok ☹

laskonka
21. aug 2009

miumia nestresuj ja som na zaciatku 7tt a predvcerom sme boli na utz a videla som len gestacny vacok nic viac, ale lekar povedal, ze je to ok, tak nestresuj, pisem ti to z vlastnej skesenosti, stres nepomoze ani tebe ani miminku, tak si ho pekne pohladkaj a povedz mu ako sa na neho tesis 😵

garicka
21. aug 2009

miumia

ja tu nie som nonstop a už vôbec nie ako admin 😅. to len teraz mi už treba začať písať diplomovku pomaly, tak som na nete a zabíjam čas na PN 😉 .

slovakia ahoj
už som na teba myslela že nezakukneš 🙂 . už je všetko OK? dávali ti magnezium cez infuzie? si teraz vypísaná alebo budeš ďalej chodiť do práce?

garicka
21. aug 2009

dievčatá ja idem vyvenčiť toho drobca čo vo mne býva 😵 a večer sa zastavím, ahojte zatiaľ

slovakia13
21. aug 2009

garicka
tu infuzie nehrozia ani magnezko 😝
ale urobili mi stery ,pozreli zo spodu -problem krcok ....pred tehu som male citologiu 3b co je dost zle dotoho som zostala tehu,tak sa riesi co so mnou urobia 😝 ze krvacaju tie zmenene bunky aspon co som rozumela .pojdem na coloposkopiu a sa uvidi co dalej.....
robit budem ,ale sa mam setrit-v robote su ok 🙂
inak mi povedali ,ze uz mam byt ready ,mala asi pride na svet skor....tak myslim pozitivne a dufam ,ze mala sa ma este bude drzat nejaky ten cas.....
inak mala si na scane krasne cuckala rucicku 😵 bola strasne zlata 😀

orionka1
21. aug 2009

ahojte tehulky,....

garicka
21. aug 2009

ahojky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre