Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
24. sep 2009

slovakia, ja som všetko pribrala do zadku a do stehien.. celý život som sa nejakým spôsobom hýbala, cvičila, korčuľovala.. no a teraz som sa alibisticky na pohyb vykašľala s tým že som tehu.. no a sadielko sa ukladá.. veru ťažko to pôjde dole.. bruško mám také akurát, sestrička mi nadáva vždy, že som pribrala, lenže do brucha takmer vôbec.. všetko mám inde..
to moja kolegyňa komentovala tým, že keď chcem mať veľké kozy, mám si ich utierať toaletným papierom.. že zadok si tým utieram a aký mi narátstol🙂)))

garonka
24. sep 2009

gabi neuveriš ale jem toto iste čo si mala ty 😝 chlebík, šunka a horčica 😀

nechce sa mi do zimy vybehne drahy ale pride naštvany lebo jeho havo neposlucha 😀

garicka
24. sep 2009

už sa u teba vidím jak tam ležím na gauči 😀 😀 😀 a havo so mnou 😀 😀 😀 ale raz určite prídem....

garicka
24. sep 2009

ale ja som mala slaninuuuuu fajnú oravskú a bolo na nej minimum slaninky, samé mäskooo 🙂

zazi
tak to si ma pobavila s tým toaleťákom, asi vyskúšam.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
24. sep 2009

no ta som zvedava či prikvitneš by si mohla mať cestu do ke a prísť rovno ku nam, hej havo ľahne k tebe on sa rad prituli 😀

moja ja o slanine môžem iba snívať a ja mam slaninku na zadku, stehnach a bruchu 😀

garicka
24. sep 2009

a ty myslíš že ja nemám??? inak baby mne sa cez tehu spravila celulitída na stehnách ale na prednej časti, nielen na zadku, som hotová a nechápem. už si robím plány že po pôrode nakúpim Q10 krémiky, vybehnem na steper a budem makať... možno konečne sa vrátim na váhu 67 kg jak som mala keď som sa vydávala....

slovakia13
24. sep 2009

garicka
slovenske jedlo 😵 😵 😵 😵 a slaninka
zazi
neboj po porode to vsetko pojde dole a vyzeras super,tak sa neboj 😉
garonka
teraz byvam u jedneho anglicana ,robim mu housekeeping,ale ked sa mala naodi uz tu nemozem byt tak socialka mi pridelila tento dom 😵 😵 😵 😵 ked to budem mat komplet hotove dam foto

garicka
24. sep 2009

teraz ležím a robím miškovi diskotéku 😀

garicka
24. sep 2009

slovakia
a ten dom ti už ostane navždy, resp. pokým budeš v UK? alebo len pokiaľ si nenájdeš svoj vlastný? a si zaň aj platila, alebo to má na starosti sociálka?

garonka
24. sep 2009

a moja slaninka su i strie 😠 😠 😠 😠 na brušku sa mi v nemocke urobili keby som si tam počas môjho pobytu kukla na brucho tak aj uvidím že sa mi začínaju robiť ale koho napadne? tam v sprche tma, jedna žiarovka, a keď som prišla domov som myslela, že sa ošalím 😠

garonka
24. sep 2009

slovakia no ja som zvedava na foto 🙂 😉

inka28
24. sep 2009

ahoj slovakia akosa mate s malinkou

garicka
24. sep 2009

ja strie nemám.... hmm..... a nemám ani tú čiaru cez pupok.... hmm.... a ani prsia nerastú (som sa spoliehala na tehotenstvo, že možno z nich niečo bude 😀 ).... som tehotná?? 😅 keby nie to brucho tak si myslím že nie.... ani nevoľnosti na začiatku neboli, ani som nevracala, len ten krčok.....

garonka
24. sep 2009

veď ani ja som nemala žiadne nevoľnosti, akoby som tehu nebola ale strie sa mi urobili na brušku len take jemne ale zabera ten krem elastik Q a aj dermacol na strie len su drahe ako fras 😠

garicka
24. sep 2009

luci a kedy hodíš do albumu tvoje svadobné fotečky? 😉

slovakia13
24. sep 2009

ja mam zatial iba jednu striu okolo pupka.....
garicka
uz mi zostane a casom ho mozem odkupit 🙂 a prsia nerastu ani mne 😒
inka
sme ok 🙂 mala teraz casto vytrca ritku hore vpravo je to strasne zlate 😀 😀 😀 uz ma malo miesta betarka

garonka
24. sep 2009

jaj vidíš som zabudla 🙂 😅 pohľadam aspoň jednu kde som ja

garicka
24. sep 2009

sa teším a daj tam aj tú z redového s krojom

garonka
24. sep 2009

hej aby sa zo mňa rehotali? šak som vyzerala ako stara baba 😀 jednu som šupla ešte pohľadam ďalšie

garicka
24. sep 2009

jeeeej jak si mala pekne urobené vlásky. však ju tam šupni len na chvíľku, ja na urobím kuk a potom ju vymažeš 😉

inka28
24. sep 2009

mne sa robi taka ciarka od dola a konci pri pupku, to potom zmizne?

garicka
24. sep 2009

hej to by malo zmiznúť, kamarátka mala od hrudníka v strede bruška smerom k pupku a potom jej zmizla 🙂

garonka
24. sep 2009

z redoveho nemam ☹ ale vyskušam zo cdčka dať do pc neboj aj sa toľko urehoceš 😀 he vlasky nadherne romanticke kučierky ktoré mi potom trocha spadli 😀

misiatko011
24. sep 2009

Ahojte dnes sme boli na ultrazvuku a dozvedeli sme sa co cakame,bude to chlapec. 🙂 🙂 🙂 🙂

garicka
24. sep 2009

mne kučery nedržia a tak by som ich chcela, ale zajtra ráno umyjem vlásky a na poradňu si ich natočím, som zvedavá čo z toho bude 😀 😀 😀

garonka
24. sep 2009

misiatko blahoželám a ake meno ste vybrali?

garicka
24. sep 2009

misiatko ahoj

tak vitaj medzi nami pipíkmi 😉 už ste rozmýšľali aj nad menom?

garonka
24. sep 2009

budeš vyzerať ako Arabela 😀 😀 😀 😀

garicka
24. sep 2009

počuj ty ma čo obehuješ v otázke ? 😀

garicka
24. sep 2009

len že by som nebola arabela s rovnými vlasmi 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre