Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

snazilkant
28. júl 2009

idem aj ja hajat.
dobru nocku pa

lulu4
29. júl 2009

garonka
uvidis ze bude vo stvrtok lepsie a mozno si ta tam doki nenecha... ono je to tak s tym tlakom to je velka potvora, ze si bola rozrusena pred tym vysetrenim aby bolo vsetko dobre a aby bolo malinke ok, tak aj tlak vystupil kam nemal.... snsz sa byt pokojna vo stvrtok nemas sa preco stresovat, vies ze male je ok tak uvidis ze aj tlak bude lepsi a keby si ta tam aj nechali na par dni tak ked budes v klude a nikdy pretym si problemy s tlakom nemala tak by sa mal aj tlak upokojit a ked to budu vidiet aj lekari nemaju si ta tam preco drzat... daj vediet ako si dopadla ten stvrtok, budem na teba mysliet 🙂

miroslava89
29. júl 2009

kuk🙂
ideme zajtra domkov- oddychovat lezat nechat sa rozmaznavat ..aspon paru dnia potom k svojmu gyn. a ked dovoli tak nebudem musiet tolko lenosit... 😵

miroslava89
29. júl 2009

garonka n mna sa nelepi len tehu unava ale aj tehu demencia 😅 🙄 😀

miroslava89
29. júl 2009

😨 co to?na druhej strane sme?

halo halo co sa stalo?

lulu4
29. júl 2009

mirka:
to je super ze ta uz prepustaju domkov z nemocky, paradicka 🙂 vidis vsetko bude pekne na dobrej ceste, domka sa nechas svojim muzickom rozmaznavat ale ako tak citam prispevky tak on ta rozmaznava uz aj teraz, zlaty to chlap 🙂 a ked budes vsetko pekne dodrziavat tak nebudes musiet iba lezat ale aj si pobehat, prechadzky a tak ale na PN asi ostanes dlhodobo ze? ako sa citis inak po tom zakroku co ti zasivali na tej maternici? vsetko ok, nic ta neboli?

miroslava89
29. júl 2009

lulu aj ja sa tesim ze pojdem domkov uz mi to nemocnicne prostredie lezie na nervy..mna drahy rozmaznava aj teraz to mas pravdu.. a doma zacne aj svokra takze mi bude o vela lepsie ako tu..

nebudem si sice moct dovolit tolko prechadzok ako niekedy v zaciatkoch tehu ale tak nebudem musiet stale len lezat🙂

pri tom zakroku mi zasivali krcok maternice.. kedze som ho mala skrateny oslabeny tak aby som sa nezacala nahodou otvarat 😔 ja sacitim dobre nic ma nastastie neboli..sice par hodin po operacii mi dost tvrdlo brusko ale tak davaju mi v nemocke kadejake lieky tak je dobre🙂

garonka
29. júl 2009

ahojteee

lulu

si zlatá, že držíš prstiky, dufam, že neostanem v nemocke, ležať budem doma, a dnes som spala cely deň mam preležaniiny normalne z toho 😀 a nechapem dnes tlak 117/70 a včera po obede keď som si pospala 3 hod som mala 130/80 a môj brat ma furt buzeruje? že v nemocke ostanem, a bla bla, nikto si nedal povedať, že z nervoch mi tlak stupol 😠 a dnes nemôžem nič robiť ani variť, len ležať ležať 😀 drahy mi pizzu objednal rovno do postele blazon 😀

Mirka

i ja mam tehu demenciu hi hi 😀 u mňa nič nové, parada, že ideš domov, budeme viac kecať 😀 keď nam dovolia 😀

miroslava89
29. júl 2009

garonka v nemocnici na teba daju najlepsi pozor🙂

ty sa mas co stazovat ze mas po jednom dni prelezaniny a ja co lezim cele dni 😀..inac ja odkedy som v nemocke tak som pribrala dva a pol kila cize uz mam nahor 7kil 😒

len ci budem moct doma tolko kecat.. to tipujem ze kopu ludi bude stale za mnou behat a otravovat ma ci nieco potrebujem uz sa teraz tesim na svokru ako bude hystercit...

inaac mne dnes rano od babrala sestricka predposlednu pouzitelnu zilu na rukach 😖 sa tesim ze idem domov lebo neviem kde by mi potom davali infuzky 😝

garonka
29. júl 2009

Mirka

ja viem, a rovno do Šace idem rano, že čo a ako, no nechcem tam byť 😔 ale pra babenko urobím všetko aby bolo ok, hoci je ok, len ten môj tlak včera no hrôza.

jasne, každy bude chodiť ako sa maš, čo potrebuješ ale to je mile ale neskôr otravne, svokra sa postaví do pozoru a ľudia pôjdu het 😀 aj draheho budeš mať pri sebe vo dne v noci, to je lepšie.

dnes horel Baumax si počula? a rano sme nemali prud asi hodinku a pol už som sa bala že cely deň ostaneme bez elektriky 🙂

miroslava89
29. júl 2009

ja idem prec uz drahy prisiel mi po veci takze sa prihlasim az rano z domu ahojte🙂

garonka
29. júl 2009

Mirka

čaukooooooooooooooooooooooo

garicka
29. júl 2009

ahojte baby, zasa sa tou toľko popísalo že asi to ani nebudem čítať. mirka super že ideš domov a som rada že si taktiež nemal po zákroku problémy, u mňa to tiež prebehlo hladko ale bruško mi netvrdlo.

garonka - čítam že máš vysoký tlak? a to si už v nemocnici alebo ideš len zajtra ráno?

garicka
29. júl 2009

inak baby sa chcem s vami podeliť o moju najnovšiu radosť. my už kopemeeeeeeee 😵

zazalienka
29. júl 2009

ahoj Garonka.. stal sa zazrak.. mala z vecera do rana uplne vyzdravela, nic jej nie je, rano ju matka supla do primestskeho tabora, ani lekara a antibiotika nepotrebovala, ani pohotovost.. to znamena ze to bolo len zbozne zelanie mamicky aby s nami nesla na dovcu do tatier.. asi napisem do Vatikanu, ze sa stal zazrak.. vcer amala zapal spojiviek, tazky herpes, silnu nadchu a nevidela ani na krok..

zazalienka
29. júl 2009

jeej garicka, aj ja chcem aby uz kopkalo.. aspon viem, ze tam je.. a hybe sa.. ale este je moc skoro☹

garicka
29. júl 2009

zazi - neboj aj to bude, kamoške vraj začalo kopkať už v 16 tt, tak možno aj u teba to tak bude. sestrička jej vravela že chudšie baby cítia pohyby skôr tak neviem.

zazalienka
29. júl 2009

noo teda brucho mam jak v 20 tt, ale este som len v 14.. o dva tyzdne idem na triple, a potom sa budem ponahlat na 3D ci 4D ci kolko D to ma..

garicka
29. júl 2009

zazi čítam že tiež to máš doma "veselé" - nerob si z toho nič, ja som sa včera tiež nazlostila a potom som myslela na mimi či som mu tým neublížila, musíme myslieť len na drobcov aby im bolo dobre 🙂

zazalienka
29. júl 2009

no mi hovor.. ze vesele.. sa jedujem od vcera.. proste bojujem 2 roky.. teda moj muz a ja s nim.. s exmanzelkou.. je to dlha story.. inak aj my ked budeme mat chalana, co citim v kostiach ze to bude chlap, tak to bdue Misko.. na 100 %..

garicka
29. júl 2009

tka ja dúfam že v pondelok to budem vedieť ale tiež to cítim v kostiach že to bude chlap - na truc asi lebo žijem tu s dvoma chlapmi (svokor a manžel) v dome tak prečo nie aj tretí 😀

zazalienka
29. júl 2009

ja proste od 2 mesiaca rozpravam v muzskom rode.. nejak automaticky.. vzdy som chcela babu, bola by to Barborka, ale naozaj niekde vnutri citim, ze to bude Miso.. nuz moj muz bude mat aspon parik.. ked to bude tak.. no uvidime, som veeelmi zvedava..

garicka
29. júl 2009

a chceš vedieť čo to bude alebo sa necháš prekvapiť? tvoj mužíček má dievčatko už? koľko má rokov?

zazalienka
29. júl 2009

ano, o tej malej som pisala.. ma 8 a vola sa Veronika .. a ma strasne drb..tu mamicku.. nenormalne.. sorry za vyraz.. ale malu neskutocne miluje a ona jeho.. je zlata a na babo sa velmi tesi.. urcite chceme vediet co to bude za zazrak.. moj manzekl by kludne bral este jednu babu..

garicka
29. júl 2009

sorrky ale nečítala som keď si písala o malej 😒 , niekedy sa mi už nechce pohnúť ani z gauča aj teraz som prišla na net až po 3 dňoch a pozerám že ste tu toho tak veľa popísali ... čo už mamu si malá nevyberie, len aby ju potom nevychovala na jej obraz. to je dobré že sa teší na mimi, a vy dve spolu vychádzate dobre?

zazalienka
29. júl 2009

jasne, ved to matku zerie.. ze mala je u nas spokojna ked pride,, stale sa snazi zrusit rozsudok o uprave styku.. mala je zlata, aj ked niekedy by potrebovala na zadok.. vzdy ked ideme pre nu tak soferujem ja, a ona sa s ocinom vzadu mojka celu cestu.. no uzasne.. a hulakaju Par dni od Desmodu..

garicka
29. júl 2009

tak to je potom super, až ti závidím (v dobrom) 😉

garonka
29. júl 2009

garička

ahoj, niesom v nemocke len zajtra rano idem k dokimu na vyšetrenie a uvidí čo ďalej, len nechcem ostať v nemocke, dnes mam tlak normalny 117/70 cely deň oproti včerajšku.

garicka
29. júl 2009

aj ja idem zajtra ráno do šace na kontrolu, možno sa uvídíme

garonka
29. júl 2009

zazi

ahoj, fiha ozaj funguju zazraky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre