Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
14. júl 2009

jej už píšem ako talian, je neskoro.. treba sa ísť uložiť aj s malinkým.. tak dobrú noc Vám želám.. teda želáme🙂

garonka
14. júl 2009

ani mne nieje zle nevraciam zatiaľ a unavena som ako hroch 😀 ale minule ma kamoška vytočila že ak žena nevracia je babenku zle a ak ano je mu dobre to neviem odkiaľ mala tu hluposť ale ja som cely večer iba nad tým rozmyšľala a manžel kýval hlavou že všetkému uverím

garonka
14. júl 2009

zazi
dobru nockuuuuuuuuuuuuuuu aj ja bežím do postieľky a užívať si sexy noc 😉

miroslava89
15. júl 2009

dobre ranko🙂ja zas tak skoro prisli sme domov o pol10 ja som len lahla na postel aa zaspala ako drevo a rano 6hodin som uz bola hore.. zplne prevrateny rezim ako pred tehu 😔

miroslava89
15. júl 2009

gaonka ze mna tu nevidno😀..ked ty si sova a chodis tu po 10vecer aj za to nemozem😀.. ja uz vtedy sladko spim 😎

snazilkant
15. júl 2009

mirka
ahoj niesi tu sama 🙂
aj my sme uz hore

miroslava89
15. júl 2009

snazilka

to som rada ze tu nie som sama... ja tu travim na koniku prevazne cele dni do mesta sa mi nechce lebo je horuco doma svokra robi smariny, priatel v praci..proste zuasne dni🙂

inac ty sa mas ako?🙂

snazilkant
15. júl 2009

tak to ti zavidim, no ja som teraz mala dost nabity program.
manzel otvoril podnik tak v piatok a sobotu som tam bola do rano 2:00 v nedelu do 24:00 a v pondelok v praci do 21:00 a domov som dosla 24:00
no a dnes ma to opat caka, no je pravda miminko bolo kludne posluchalo 😉
Ideme v pondelok k doktorke tak snad bude vsetko ok

miroslava89
15. júl 2009

snazilka len je nech miminko ok to je hlavne teraz🙂manzelovi musis trosku pomoct..sice ja by som zaspavala opreta niekde o stenu... a pozeram ze si z kosic🙂-kde ste otvorili pizzerku zajdem ta niekedy pozriet🙂-aknechces pisat ut napis do ip🙂

to ti drzim palceky aby bolo u dr. vsetko ok- musi byt🙂 v ktorom tyzdni si uz priblizne?🙂

miroslava89
15. júl 2009

a estee si vsimnitee moju novinkuu pri fotke pri mojom mene co mame od dnes noveee??? 😵

snazilkant
15. júl 2009

mala by som by priblizne cca 8-9 tt, snad bude vsetko ok ja sa citim dobre , az na tie prsia a obcasne pychnutie 😒
ale inak ok

snazilkant
15. júl 2009

vsimli sme si 🙂

snazilkant
15. júl 2009

a ty mirka sa ako mas?

miroslava89
15. júl 2009

snazilka bude vsetko ok neboj sa naisto bude🙂

ja sa mam co sa tyka tehulkovania celkom dobre sice som velmi unavena ale to sa dalo cakat.. ale tak posledne 3tyzdne zbehli ako keby nic.. uvidime co povie dr. v piatok

ja vas ale na dnesok opustam volala mi moja sestraze dnes dostala vysledky z krvi 😢 ani po IVF sa im nepodarilo o tehulkovat 😢 idem za nou..

aspon vam prajem pekny dnik ..ahojte..

aninka89
15. júl 2009

ahojte tehulky....mrkla som sem, ale asi tu nikto nieje 😉

supi
15. júl 2009

ahojte, dnes som zacala 11tt, mozem podla vas spavat na bruchu?
Uz aby bol aspon september, tie sialene vedra ma zabiju, cely den som ako matoha a nic nevladzem, len by som lezala a doma taky bordel...

aninka89
15. júl 2009

ja spim ešte aj teraz na bruchu.....bábu to akosi nevadi 🙂

kleopatris
15. júl 2009

ahojky 🙂

no aj ja spim tak polo na bruchu polo na boku, inak nezaspim
ja tiez uz nevladzem z toho tepla, mne to lezie strasne na nervy, zehlit by som mala a aj upratovat, ale vecer som rada., ze sa z prace dotrepem domov....

sixtine
15. júl 2009

Ahojte, som v 5tt (dufam, lebo od lekara to este nie je potvrdene) a odporucili mi klud a malo chodit. Tak som ostala doma, snazim sa lezat, ale je tu asi 30 stupnov, nici ma to, plus este hrozne kycham z alergie. Baby, chcela som sa opytat - v case, ked ste ocakavali MS, ktora neprisla, spinili ste? A este ma picha v podbrusku a bolia krize ako pri MS, ale to som citala, ze viacere, tak je to asi ok.

kleopatris
15. júl 2009

sixtine aj mna este stale bolieva brusko jak pri mrche, nie stale ale sem tam a navecer hlavne a krize tiez sem tam citim 🙂

aninka89
15. júl 2009

myslim si že je to OK, ja som mala bolesti až do 5 mesiaca ako pri MS, potom prestali a teraz začinaju opäť...doktor hovori že je to rozťahovaním maternice......

sweetsuzi
15. júl 2009

Ahojte tehulky,
veru aj mna nici to teplo, je to hrozne. A co sa tyka bolesti, mam ich stale velmi podobne ako pri mrche a tiez krize. No a co sa tyka jedla, som rada ze mi nechuti, lebo cim menej priberiem, tym lepsie, lebo som bacula uz pred otehotnenim, tak nechcem mat komplikacie. No a aby som sa vladala vobec valit po svete 😀

zuziatko
15. júl 2009

Ahojte pridám sa....

aj ja som prvý krát tehotná a to 5 rokoch a 10 mesiacoch snaženia.
Bolia ma prsia a aj ja mávam k večeru krče v podbrušku ako na mrchu a sem-tam kríže.

Prajem všetkým tehulkám pohodové tehotenstvo.

kleopatris
15. júl 2009

no ja tiez mam problem s jedlom, nemozem nic poriadne zjest 😒 uz som schudla asi 3 kila a to som bola skoro podvyzivena uz predtym, takze nic moc 😒 dufam, ze miminko ma i tak vsetko co treba

monika131
15. júl 2009

kleopatris - neblázni, že namiesto toho aby si troška pribrala, tak ty chudneš ☹
Je síce pravda, že v takom teple ani mne veľm nechutí jesť, ale snažím sa premôcť a spapkať aspoň niečo. A to pravidelne. Raňajky, obedík, večera a medzi tým nejaké ovocie alebo zeleninka.
Tak papkaj aspoň veľa vitamínkov - ovocie, zeleninku a pi veľa veľa veľa vody. 😅

kleopatris
15. júl 2009

ked ja prave ovocie a zeleninu teraz nemozem ani citit, aj nic nemozem ani citit ☹ a aj ked sa napijem tak mi je na grc....ja bojujem so svojim telom, aby som do neho vobec nieco dostala, ale snazim sa aspon to najnutnejsie jest. uz sa tesim az budem mat tie prve tyzdne za sebou, lebo scvoknem uz z toho vecneho "grcpocitu"

monika131
15. júl 2009

moja - ja ti ani nemôžem povedať, že viem aké to je, pretože ja som tento problém na začiatku nemala. Ale zasa teraz ma z hoci čoho napne, nezvraciam, ale je to taký hnusný pocit. Tak musíš bojovať so svojim organizmom a hlavne vydržať. 😀

snazilkant
15. júl 2009

no dievcata ja som sa dnes bola naobedovat v restike dala som si polievocku ok no ak predomna postvili druhe jedlo svieckovu, prislo mi neskutocne zle ☹ trosicku som zjedla no nemohla som bolo mi hrozne a pritom to vyzeralo fajn.
Dievcata mae a vy taky problem ze chodite casto na wc - piškať?

andrejusa
15. júl 2009

ahojteee... snazilkat, aj ja chodím stále "piškať" a keď ešte musím dodržiavať pitný režim... ináč tiež čítam, že v 9tt ako som ja, by nemalo byť ešte vidno bruško, ale aj ja ho mám dosť nafučané. Dnes som napríklad ťažko zapla nohavice, čo som včera mala oblečené... ☹

kleopatris
15. júl 2009

ja kazde rano o pol 4 vstavat a musim ist na wecko sa vycikat a potom sa mi tazko zaspava...
andrejusa aj mne je vecer brusko uz vidno a ked mam gate zapnute, tak mna pri sedeni dost tlacia a musim rozopnut gombik...ja si myslim, ze kazda sme ina 🙂 takze aj brusko moze byt uz vacsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre