Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
22. apr 2010

ale kde prosim ta?teraz mi dal poradnu az 10. maja co je mesiac po poslednej a potom uz idem len do porodky na poradnu...a teraz by mi mal dat papiere na matersku kedze 13. uz nastupujem na nu...no a ked to ratam tak to budem asi v 34 tt...ty uz chodis kazde dva tyzdne?a ty nechodis este do porodnice?

mirka12011
22. apr 2010

elko ano kazde 2tt a uz teraz pojdem posledny krat za gynekologom a tak kazdy tt do porodnice 😎
tak teda preco ti nedal kazde 2tt? cice kazdy doktor iny a ked ziaden problem nebol tak len dobre...

elko69
22. apr 2010

miri prave som kuk tvoje fotecky,ty si bola jaka krasna nevesta...kedy si sa vydavala??

elko69
22. apr 2010

ja neviem tiez som sa cudovala ze ma tak neskoro objednal..myslela som ze uz v 8 mesiaci kazde dva tyzdne sa chodi ale zjavne ja nie,asi to bude tym ze som nemala zatial ziadne komplikacie chvalabohu....

mirka12011
22. apr 2010

elko dakujem 19.9. 😉

mirka12011
22. apr 2010

no tak malo by sa ale fakt kazdy doktor je iny a ked ziaden problem si nemala tak zbytocne by si v cakarni sedela a keby si mala problem tak vies ze skor mozes prist tak asi tak....
no zacnes kazdy tt do porodky a bude sranda sediet v cakarni v 9mesiaci uch

elko69
22. apr 2010

takze to si taka cerstva mladomanzelka este 🙂 pocuj sak to potom vychadza ze ste malinku splodili cez svadobnu noc 😝 😀
ono bude sranda v tom 9 mesiaci sa tam vobec aj odkotulat :D

mirka12011
22. apr 2010

ano elko bud v svadobnu noc alebo den dva po nej 😀
elko gulat hih no ale dogulat sa tam tak ci tak budeme musiet 😀

elko69
22. apr 2010

hehe tak to te si dali pekny darcek teda....no nam to zase vychadza ze sme ho mohli splodit niekedy po oslave nasho 2. vyrocia svadby..tiez sme sa brali v septembri ale 1.9.2007... 😀 no nejako sa tam budeme musiet dostat...jaj bola by som rada keby sa narodil aj pred terminom aspon o par dni...

mirka12011
22. apr 2010

elko je to mozne nikdy nevies kedy sa mu zachce ist von a ked bude pekne pocko tak mozno bude chciet von skor...

gali
22. apr 2010

ahojte, dievcata 🙂

Leni, som rada, ze Ta tu vidim a maly je nadherny 😉 Keby ste uz boli obaja spolu. Drzkam palce.

elko69
22. apr 2010

no ved to teraz jedna holka z cvicenia porodila o 5 dni skor,to nikdy nevies ci ti to aj lekar spravne vyratal ten termin porodu vlastne aj-...

elko69
22. apr 2010

no idem kuk panelacik a cakat na manzelika,siel si dat namontovat radio do noveho auta,mam pocit ze je teraz v tom novom aute viac ako somnou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lusa889
22. apr 2010

ahojte babule. 🙂
lenocka, vitaj som rada ze si sa ozvala, gratulujem, nech ste co najskor spolu 🙂 ako pises maly je bojovnik, to je super!!!

jane, asi sme na zajtra dohodnute, len si pisala ze tam kde minule a ja som nebola tak neviem kde 😔 pls mozte napisat kde, pre istotu posielam do IP tebe aj dugy na seba cislo, tak mi pls dajte vediet ak by sme sa tu nestretli 🙂

lenocka84
22. apr 2010

gali ahooooj
uz ste mi chybali 😉

lusa ahooooojky, maly je uzasny, ved je vyplod 2 levov 🙂
a on sam je baran

vejula
22. apr 2010

jej lenočka maš krásneho chlapčeka som kukala, poslala by si mi do IP meno na facebook, by som si ťa vyhladala a požiadala o priatelstvo 😉

zazalienka
22. apr 2010

lenočka, gratulujem.. je náááádhernýýý..

lenocka84
22. apr 2010

veji vybaveneeee, maly je uuuzasny, az sa cudujem po kom je taky pekny

zaza dakujem

lubka89
22. apr 2010

ahojte baby aj ja by som chcela vase mena na fb 🙂 poslete aj mne IP?

lenocka84
22. apr 2010

to uz vsetky spite???????

sveba
23. apr 2010

lenocka84 a vejula dakujem velmi pekne za odpoved, ako vidim vy to uz mate za sebou a mna to vsetko este len caka,a ked tu tak citam tak som prekvapena ake metody (vysetrenia) su na Slovensku , ja sa nachadzam v Irsku a doktor mi povedal, ze mam cakat na telefonat ktory mi povie ze mozem ist na vysetrenie do nemocnice na ultrazvuk ci naco no to uz by som mala byt v 12 tt ak vsetko dobre dopadne,

dugyna
23. apr 2010

dobre ranko dievcata..
tak tu dnes strasim prva
dnes mame fakt uzasne rano....
mazel ma zobudil ze kukal zlatko sme koplet vytopeny ☹
a sme koplet vytopeny..cez kupelnu ,spojovaciu chodbu kupelky a kuchyne, kuchyni,hale a obyvacke...
hruza baby vam poviem..to ti susedia co este stale /7tt / nad nami prerabaju...
to je rano vsak?
este aj susedia pod nami zvonili ..su vytopeny..
a my mame cely byt malovany farebne..to nanariedia taku istu farbu ani keby co bolo..

mirka12011
23. apr 2010

bre ranko vyspinkane?

tadotami
23. apr 2010

dugy,mirka......ahojte 🙂 tak to vytopenie je az do placu ☹
u nas ze aka zima 😅

mirka12011
23. apr 2010

tado zima? rano sme mali v PO 4stupne no rano pred pol hodkou ale ono sa otepluje pribudanim hodin 😀
zajtra vraj 21stupnov no som zvedava kde...

dugyna
23. apr 2010

Ahoj všetci dobrí ľudia !

Chceli by sme Vás veľmi pekne požiadať o pomoc p re nášho syna menom Alexander Hajžuš, nar. 14.09.2009, POTREBUJEME KRV "0 Rh negat., "e" pozitívny s prenesenými anti "e" protilátkami." !!!!!!
Asi to vyzerá príliš komplikovane, ľudia bežne poznajú svoju základnú skupinu, preto, pokiaľ by ste o niekom vedeli, transfúzna stanica v BA v Ružinovskej nemocnici i v KE na Fakultnej na Triede SNP o našom prípade vie a otipuje každého ochotného darcu, či spĺňa aj podskupinu "e" v pracovných dňoch od 07:00 do 11:00 hod. Stanice majú snahu ihneď odčerpať maximum, či však na to darcovia pristúpia, to samozrejme nechávame na ich zvážení.

Lekári hľadajú aj v registri darcov SR, zatiaľ neúspešne, preto tzv. pravidelní darcovia pravdepodobne nebudú vhodní (ale toto je len naša uvaha).
Darcovia :
Deň pred tým piť veľa vody, nie alkohol, vyhnúť sa mastným jedlám.
Ráno max. čaj a pečivo
Zároveň sa pokúšame zistiť, či aj v iných lokalitách SR sú odborné transfúzne stanice, otipovanie podskupín totiž nerobia všade, aby ľudia nemuseli cestovať ďaleko ...

Náš Alex leží v Detskej Fakultnej Nemocnici s Poliklinikou na Kramároch v BA.
Ak by ste tento mail mohli posunúť ďalej, či odpovedať, budeme Vám naozaj vďační. Srdečná vďaka.
Baška a Rudo.

tadotami
23. apr 2010

baby mi mame vsetci traja 0plus.to tam asi nespadame.

dugyna
23. apr 2010

tadomita praveze hladaju 0..to e to su take specifickesjie faktory..

tadotami
23. apr 2010

dugy tak to poviem tomu mojmu.radi by sme pomohli.a este by ma zaujimalo ci mozem aj j ako tehotna darovat krv.

mirka12011
23. apr 2010

dugy a to len v blave?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre