Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
25. apr 2010

jjana.....ahoj a nestras!mne takto na mechur tlacil.

dugyna
25. apr 2010

caute baby
vefi nevieme...uz nepisala potom a neviem ci ma niekto jej mobil...ale presen preto som sem hned frcala
ci su nejake novinky o lubke 😉

lulu juj sak keby som vedela a mam cislo tak ti aj sms poslem ze nech dobehnes...no jane aj lusa za chvilu pojdu rodit....
boli sme v aupraku a do nejakej 20h myslim 😀
hej uz mame meno pre nasu princeznicku, dakujeme za pochvalu 😉

kocky dnes je tak krasne ja sa chystam upratovat a zehlit a na prechadzku 😉

dugyna
25. apr 2010

jjana tak to som rada ze ste ok

jjana17
25. apr 2010

tami , ja som sa tak strasne bala ze co sa deje, lebo ked aj mi tlacil alebo ked mi aj kopol do organov tak ma to takto sustavne nebolelo 2 hodky, a ta doktorka co mala sluzbu bola strasne mila, povedala ze dobre ze som prisla ze radsej prist 10 x zbytocne ako sa na to vykaslat a by sa nieco mohlo stat, lebo viem ze sa tu raz pisalo ze tiez nejaka tehulka ze ju zacalo boliet podbrusko a ze to sa jej malinke na pupocniku dusilo, tak to sa mi hned premietlo pred ocami, tak som nevahala a isla,,,,,,
a teraz aj ked ma to zacne boliet tak drobcovi dohovaram a hladim a potom to ako tak ustupi

tadotami
25. apr 2010

jjana.....neplas ma s tym dusenim.a krpcovi pekne povedz ze sup sup malinke na svoje miesto.

dugyna
25. apr 2010

jjani to ti dobre ta dr povedala..ja to tiez hovrim dokola radsej prist 100krat koli nicomu ako raz neprist a nieco sa stane

janefonda
25. apr 2010

Ahojte,

dugy ty nas este neposielaj rodit, najskor o taky tyzden mam predstavu 😉

Co mate noveho? Ja som mala v noci dost bolesti v podbrusku, ale potom som nejako zaspala a asi to preslo, kedze teraz nic necitim. Malicka testuje, co vydrzia moje organy 😝 A do rana sa mi na brusku zrodila nepekna stria, som si uz myslela, ze uz nebudu ☹ a dost aj stipe, nie je to teda prijemne. A to naozaj natieram poctivo 😢

mimi21mimi
25. apr 2010

uuu tych strii ja sa dost obavam, ale zatial chvalabohu nic na brusku nemam..... 🙂 si musim zaklopat nech to tak zostane.

janefonda
25. apr 2010

mimi ja som si myslela, ze ked to doteraz moja pokozka zvladla, ze to tak aj ostane 😒 Ale co uz narobim, hlavne ze malicka je ok. Pevne verim, ze uz ziadne dalsie nepribudnu.

mimi21mimi
25. apr 2010

Mojej kamaratke sa urobili strie, ked porodila... asi tym ako sa jej stiahla koza, alebo ja neviem.... dufam, ze mna to necaka, lebo oproti tomu, co som mala kedysi, mam teraz riadny kotlik uz 🙂 ale ako vravis ty, hlavne, ze babatko je zdrave.

elko69
25. apr 2010

dugyna no sak uvidime ako to bude nakoniec,ci pojdem obycajne alebo cisarskym...lebo sak kamoska tiez uplne v pohode tehu a nakoniec jej vystupil tlak tak sla cisarskym nakoniec..u nas v TT moze byt manzel s tebou na vzdychacke a teda aj na porodnom boxe ale iba ked normalne rodis,ak ides na cisarsky uz samozrejme nie...

no veru neviete co je s lubkou???

dnes je fakt krasne pocasie,akurat som poprala veci maleho a vyvesala von na slniecko len sa netesim na to zehlenie 😒 to uz zamna neurobi asi zehlicka sama,ze? 🙂

tadotami
25. apr 2010

ahojte vsetci

dugyna
25. apr 2010

elko sak uvidis...no u nas vacsinou nempze byt na vzdychcke nakolko si tam neni sama....

jane ja vas neposielam....mozno lubka to uz ma za sebou cakam satle na info o nej....
kocky neviete nechdila lubka aj do inej temy?

elko69
25. apr 2010

dugy u nas su 4 vzdychacky a na kazdej su dve postele ale teda snazia sa davat vzdy na jednu iba jeden par manzelsky aby mali mamicky sukromie...

dugyna
25. apr 2010

no na kramarcoh je jedna vdychacka so 3 ci 4 lehatkami....takze nehrozi..jedine ze by si tam bola sama....ale aj to zalezi od toho kto tam sluzi...
a na antolskej viem ze vobec nehrozi aby s tebou bol mm na vdychcke

proste v BA je to tak ze muz bude pri tebe az na boxe ☹

a preto chceme ist rodit do BS 😉 ..teda este nie sme uplne rozhodnuty ale asi hej

mirka12011
25. apr 2010

no ahojte babule co noveho citam ze lubka je uz mozno mamina jejeejej tak to je super..
dugy posli mi do IP maila mam to ti preposlem na mail
elko a tadotami caute ako sa mate?
ja sa chystam na navstevu 😉

tadotami
25. apr 2010

🙂 ahoj mirka no mala som sa uz aj lepsie ale som zvyknuta

mirka12011
25. apr 2010

ta co sa stalo? bola si nakoniec po tu postielku sama ci s mm?

tadotami
25. apr 2010

mirka ale pohoda.boli sme spolu.zase som sama doma ☹

mirka12011
25. apr 2010

juj no teda a malu mas kde?

dugyna
25. apr 2010

tadomita napisala som ti do temy

dugyna
25. apr 2010

mirka letim ti poslat 😀

elko69
25. apr 2010

mirka12011 ahoj,no ja cakam kedy mi poschne pradlo zase :D

janefonda
25. apr 2010

Dugy ved ja viem, ze nas neposielas , to ja len tak. Dufam, ze tyzden-dva este vydrzime 2v1. Mne posunuli termin skusky na neskor, tak na nu nakoniec nepojdem a zajtra asi odchadzame aj s mm naspät do AT, nech sme uz tam, keby daco 😉

mirka12011
25. apr 2010

elko ja som prala v piatok malej vecicky raz dva vyschli pozehlila som a vcera som 3varky nasich veci davala pozehlila a teraz mam pokoj na par dni 😝
juj no teda dufam, ze lubka sa ozve co nove....
bola tu vefi? jej ako sa maju

tadotami
25. apr 2010

dugy dakujem a trochu si mi pomohla 🙂
baby idem zehlit a upratat upratane.vcera som myslela ze umrem od bolesti.strasne ma boleli krize az som 2x vracala.zajtra idem k dr lebo uz druhy krat mam vytok.asi pred 5tyzdnami mi ho preliecil a zase.viem ze tento problem je v tehu normalny ale po tak kratkej dobe to dost otravuje.

elko69
25. apr 2010

miri ani nehovor az mi je zle ked si predstavim oprat tie vsetky vecicky ale sak asi budem teda musiet aj,ze?hehe

mirka12011
25. apr 2010

tadotami ja mam za posledne dni hlienov vytok taky no hlien uvidime ci bude moc cisty alebo sa nieco najde v nom dufam, ze bude ok
no krize su hnusne....

mirka12011
25. apr 2010

elko ale mame to lepsie ako v casom nasich mam ked museli prat a zehlit denno denne plienky my sme od toho oslobodene...nech ziju jednorazove plienky 😅 vies kolko casu mame usetrene tymi plienkami?

elko69
25. apr 2010

miri no to teda hej a este ich aj vyvarat pokazde,my len opereme tie zagrckane a ozehlime a pampersky len zahodime do kosa...este ze ta doba pokrocila trosku...

idem ja off ale vecer dobehnem tak zatial papa tehulky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre