Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
27. apr 2010

matka super, som rada ze si tak dobre dopadla a vidis magne B6 budeme papat spolu 🙂 🙂
no a hned sa ti bude kludnejsie oddychovat ano aj ja mam magne 2x1 denne

lenocka84
27. apr 2010

vefi to ano, len to pitie
ide ma rozhodit od nervov

vefi89
27. apr 2010

ale veď už to bolo ok po prste či zase sa to zhoršilo???nečítam všetko, tak preto strácam obraz

barbyes
27. apr 2010

no vidíš mati, super 🙂 aspoň si kľudná, inak by si sa doma stresovala, že to je a takto si aspoň môžeš vydýchnuť 🙂 tešíme s tebou

tadotami
27. apr 2010

jjana.....sono v pohode.vsetko ako ma byt 🙂
lenka ....budes im liezt na nervy ale pytaj sa,rad sa.....no a z 20 je 17ok tak to je celkom v pohode.otravuj ich,vypytuj sa.....ty si predsa matka a nesies zodpovednost za krpca.a ziadne tabulky.chces vediet konkretne preco je to tak.

mata1001
27. apr 2010

vies som rada ze som isla,,,ja som nejaka citliva v poslednom case.sa rozplacem raz dva...vsetko ma boli... 😖

garonka
27. apr 2010

vefiiiiiiiiiiiiiii čavesssssssssss 😀

lenocka84
27. apr 2010

vefi cez prst paradne, 35ml a potom 15ml z flasky
takze cela davka, teraz uz dali flasku a vypil len 30ml
z toho som na nervy, tie reakcie su super, budeme trenovat pred kazdym papanim

tadotami
27. apr 2010

mata......aj ja beriem magneb6 2xdenne.tak sa vyval do kresla a oddychuj.

mata1001
27. apr 2010

barbyes vdaka....vlastne aj vdaka vam som isla...
teraz ma to boli uz len tak slabucko ako pri ms ale tto sa uz da zniest.no ani si neviem predstavit ze ake su porodne bolesti...

garonka
27. apr 2010

leniiiiiii čaukooo, neboj do všetkeho pomaly pridete pre maleho je to všetko skratka nove ale pribera to je hlavne 😵

barbyes
27. apr 2010

mati neboj, to sme asi viaceré 🙂 muž je zo mňa hotový lebo sa rozplačem za každú hovadinu, stačí aby na mňa trošku nervózne zareagoval a už smoklím. už nech som ako predtým lebo tá moja psychika ma asi zničí 🙂

tadotami
27. apr 2010

jjana.....ja nasla za 5ecok.

vefi89
27. apr 2010

garonka a ty aj žiješ??som sa ťa chcela spýtať, keď si mi to písala, že ti spal od pol piatej do jednej či ako, to ho potom kedy kúpeš??

Leni, ale veď on potrebuje svoj čas. pomaly sa do toho dostáva a teraz to bude stále lepšie a lepšie....neboj, však nemôžeš mať všetko hneď

jjana17
27. apr 2010

tami a kde??daj adresu

barbyes
27. apr 2010

že vraj sa to veľmi podobá na kŕče, ktoré máš pri takej dobrej prehánke. to aj verím lebo vtedy Ťa to núti tlačiť a tlačiť 😒 a aj to riadne bolí, čiže spĺňa kritéria 🙂

lenocka84
27. apr 2010

lucy ahoj
ano nove, len nechapem preco nam to nedovolia ked vidia ze takto mu to ide

vefi ja mu ten cas davam, ale urobil pokrok a sestricky krok spat
tak aky to ma vyznam?

barbyes
27. apr 2010

a čo vy to tu vlastne zháňate?

liv1
27. apr 2010

barby na tom 8smom poschodi co som bola boli 2 wecka pre všetky izby. mozno v inom oddeleni je to kupelka na izbu, neviem... ale presne. je to len par dni, tam su dolezitejsie ine veci. aspon co si ja myslim... 😉

mata1001
27. apr 2010

jjani uz si zacala s nakupmi do porodky?

barbyes no ,,tesim sa,, 😢

vefi89
27. apr 2010

leni, tak sestričky rozhas...ja by som sa nepiplala s nimi. sprav poriadok 😀

liv1
27. apr 2010

mata ja beriem 3x1. a dali mi aj guajacuran tiez 3x1. velmi mi oba pomahaju...

barbyes
27. apr 2010

a koľko je tam cca tých izieb a kočiek na nich?

jjana17
27. apr 2010

pozerala som take lehatko pre drobca , lebo ked budem aj v kuchyni nemam ju taku velku aby som tam mohla dat kocik a este tam aj fungovat, tak to lehatko chcem mat na stole a na drobca budem mat dobry vyhlad a pekne som nasla od jednej pani za 20€ inak sa cena pohybuje raz tolko.....

mati, vies co oblecenie mam pre drobca vsetko, len este drogerku , flasky a pre mna nejake nocne kosele,,,,,to buduci mesiac pojdeme s mm na nakup

vefi89
27. apr 2010

janka, pozri aj na bazosi a mmb, ja som veľa z tade brala

garonka
27. apr 2010

leni lebo sestričky su debilne to viem i ja ja som v pôrodke s jednou si nesadla ak vedela že kojím na noc vzala maleho a rano ho hladneho o piatej priniesla s nervami že odmietal jesť 😠 a to sa celemu oddeleniu sťažovala aka som drza lebo som jej vravela, že mala ho priniesť skôr ak hladny bol
sestričky si skratka myslia že su niekto

barbyes
27. apr 2010

neboj mati, keby to bolo také hrozné tak by sa ženy čo už jedno majú pre druhé určite nerozhodnú 🙂 a keď zvládli iné, tak nezvládneme my? čo sme nejaké béčka? 🙂

liv1
27. apr 2010

na tom 8smom poschodi oddelenie C bolo cca 8 - 10 izieb, po 4 baby na izbe. ale su tam aj rodicky, predrodicky, aj take ako som bola ja 😅 . A wc na cele oddelenia su tam 2. Sprchy 3, ci 4 ale v jednej miestnosti aj to wc, aj tie sprchy. ale da sa. to ti nakoniec pride ako najmensi problem 🙂 .

lenocka84
27. apr 2010

to ste mali vidiet ako sa tvarili ked som to vobec povedala, normal ako na prizrak na mna kukali
desneee

mata1001
27. apr 2010

liv aj ja mam guajacuran 2x1,ale uz od dnes mi zvysil davky na 3x1.
jjani ja nemam skoro nic...ale dufam ze budem ok a pojdem si to vsetko nakupit.
barbyes asi mas pravdu...ked to zvladnu napr 14 rocne z mensiny tak my zvladneme aspon dufam.a dufam ze tam neprerevem celyb porod...ako sa ja poznam tak je to mozne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre