Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
4. máj 2010

lnka v pohode.len som celu noc z izby strasidla vyhanala 🙂 tamarka bola v tom ze ma v izbe strasidlo ktore ju chce ukradnut tak mm musel spat v obyvacke a strazit a cicuska sa vopchala vedla mna.

mirka12011
4. máj 2010

bre ranko

lenocka84
4. máj 2010

tado a zapnute male svetlo nepomaha? ci aj vtedy tam je strasidlo? moja zlata, musela sa bat
nepozerala nejaku rozpravku kde bolo strasidlo alebo nieco take?

tadotami
4. máj 2010

mirka ahoj 🙂
lenka jej obcas takto sibka 🙂 a svetlo nepomaha 🙂 ale nemam to nikomu hovorit lebo je to vraj trapne 😀

lenocka84
4. máj 2010

mirka vitaj medzi nami
ako si dopadla u dr???

tadotami
4. máj 2010

kocandy asi som trochu mimo obraz ale nevidela som tu barby.

jjana17
4. máj 2010

dobre ranko kinderka, no tak teraz som vstala,,,,hroza ako dlho drichmem,,,,,

tadotami
4. máj 2010

😀 jjana pokial mozes tak si pospi.potom nebudes 😀

lenocka84
4. máj 2010

tado prave si mi to zobrala z klavesnice
presne jani, spi kym mozes, ja som tiez spala, teraz uz mavame nocne vstavanie

tadotami
4. máj 2010

lenka som zabudla trochu ze to uz aj ty poznas 😀

jjana17
4. máj 2010

tami no ved tak to aj beriem,,,ale tak o piatej som vystrojila mm do prace a ani neviem kedy auto nastartoval uz som aj spala,,,,
leni ale ako citam tak prvu noc ste uplne ukazkovo zvladli,,, to je super

mirka12011
4. máj 2010

lenka doktora mam az v piatok 😉
zajtra idem skraslovat svoje vlasky idem ich dat zafarbit 😀
jani spi kym mozes....

lenocka84
4. máj 2010

tado sice kratko, ale uz ano 😉

jani uplna pohodka, to len moja svokra sa furt boji ze to nezvladnem, ale neriesim ju. ma s tym nastvala
velice sa tlacila ze dojde a ja som ju zrusila

tadotami
4. máj 2010

😀 jjana a predstav si ze cely den budes musiet mat krpca na ociach a ked zaspi budes rada ze si stihnes nieco porobit.no a to nocne vstavanie.tak to bude uz rana aj pre mna.po 6rokoch si zase zvyknut 😀

jjana17
4. máj 2010

mirka ides si farbit vlasy, ja som niekde citala ze by sa to nemalo pocast tehu, iba ak melir
ja som sa dala praveze ostrihat na kratsie, no respektive na kratko, strasne mi vlasy padali, tak nech mi zhustnu

Lenka ved vy s mm sa o drobca postarate, ako ved v porodke si sa naucila a vy si potrebujete vsetko ,,nacvicit,, zabehnut sa do kolaji, co ona by ti ho brala v noci a krmila? aj ja budem za to ked budeme s mm na maleho sami, ze sa naucime hned

mirka12011
4. máj 2010

lenka zvladla to ona? vzdladnes aj ty aj my vsetky ved kazdy sa musi prv s babatkom zoznamit a zvyknut 😉

janinna11
4. máj 2010

dobre ranko kocky 🙂

mirka12011
4. máj 2010

jani nemala by si si farbit vlasky ked obsahuju nejaku zlozku ale zasa ani malovat by si sa nemala a nemala by si sa umyvat s istymi vyrobkami no co by sme nemali a robime 😀

jjana17
4. máj 2010

no tami ani nevrav, a pre mm co to bude ak bude drobec plakavat, juj lebo ten kazdy den je na cestach a potrebujes is oddychnut, no to bude ina sranda, este ze prve 3 tyzdne ako sa drobec narodi bude mat dovolenku

lenocka84
4. máj 2010

jani tak ako mohla by kedze nekojim ale flaska, by to aj slo, ale naco? vcera sme si volali na skype, a ze ona nema cas na skype, hlavne ze ma straaaasne volala aby som tam prisla kym budu nasi na dovolenke, tak na skype nema cas, a na nas by mala? ma dojala ze az
tak som to uz dalej neriesila

mirka ona je dokonala, aspon podla nej

ahoj janina, ako sa mas?

tadotami
4. máj 2010

lenka to si urobila dobre.vypocuj si ale rob podla seba.a svokra nech je doma 😝
jjana,mirka....ja si v pohode vlasy farbim uz roky lebo som sediva po otcovi a zatial nebadam nejaky postih 😀

jjana17
4. máj 2010

mirka no to je tiez pravda, len ja preto vravim o tom farbeni ze aby ti vlasy nejako nezredli lebo ze to tak tymi zmenami hormonov atd ze este ked sa na to farba da tak mozu zacat vypadat

tadotami
4. máj 2010

a ja si davam ciernu!

janinna11
4. máj 2010

Ahoj leni, mam sa fajn, az na to, ze posledny tyzden ma trapia nejake zaludocne problemy, ale uz treti den pijem smectu, tak snad sa to zlepsi. Buduci tyzden ma caka OGTT, tak snad to bude dobre, hoci dietka by nezaskodila, lebo uz mam navrch cca 6-7kg

Inak Leni, maly je krasny 🙂

jjana17
4. máj 2010

lenka, no tak to je sila, ,,,,,tak to sa ti necudujem ze preco ste tam nesli, fakt naco,,,prides tam a co aj tak by si si robila sama, len s tym ze by si vsetko musela preteperit k svokre aby si mala vsetko co potrebujes pre drobceka aj pre seba

tami, nie? segra moja si nafarbila a veru dobre chumace jej isli dole preto to vravim, segra moja je strasne sediva, ale uz od nejakych 20 sa jej objavovali prve vlasy sedive, asi to je genmi, no ja nastastie mam len svoju farbu ziadny primes sedivej

lenocka84
4. máj 2010

tado ako neriesim ju, ma dojala pred 2 rokmi, tento rok to zase potvrdila, a urobila som si svoju mienku
ako mm bol sklamany, ale zrusila som ho ako pridavky, lebo este par slov a pokazil by to aj on

jani ja som si robila melir pocas tehu, naposledy v januari, a chystam sa hned ako sa nasi vratia z dovolenky, aby som na krstinach vyzerala ako clovek

jjana17
4. máj 2010

idem na skok prec dat nieco poprat u nas tak krasne svieti slniecko , no nadhera normalne nechapem a to vcera lialo otrasne

mirka12011
4. máj 2010

jani moja teta si farbila vlasky pri vsetkych 3 detoch a to pred 18rokmi to zacalo a posledny chlapcek je bielovlasaty hih juj rozkosny ale ze to nema nic spolocne z farbenim doktor povedal... 😲

janinna11
4. máj 2010

Tadotami, ja so tiez farbim vlasy aj pocas tehu a aj sa malujem, vsak sa musime o seba starat... Myslim, ze to neuskodi babatku, vsak dnes su tie farby ine ako pred 20 rokmi...Inak aj ja sa farbim preto, lebo uz sediviem...takze uz musim a tiez na tmavo..

lenocka84
4. máj 2010

jani a total ze na dorazenie bolo ze vooobec nikto nebral na vedomie za maly ma 2tt a chcu odomna aby som s nim cestovala 200km, proste des

janina dakujem za pochvalu, ani neviem pokom je taky krasny, ale je to pokladik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre