Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lusa889
11. máj 2010

jjane mne asi len tak tyzden nohy, ale ruky uz dlhsie ale to nie je take zle, to len rano citim ze su trosku opuchnute ale potom to rozchodime 🙂 ale nohy to je inak kava posledny tyzden, to sme jak slon ani clenok ani chodidlo nic len skoro jedna ciara od kolena po prsty 😀

jane sak to ze sa von mala dostane ale ako si pri tom oznackuje maminu 😝

mirka12011
11. máj 2010

lenka mne kazal doktor to je vseliek hih a .....pomohlo ale mozno preto ze tu gastrozu ci ako sa to vola mame.....
lenka rozkosny malinky ako boxuje hihi

janefonda
11. máj 2010

Niekto nieco maluje v mojej blizkosti, alebo neviem co robi s riedidlom ... A na balkone je z toho krasna aroma. Uz sme s Natalkou nafetovane 😅 Asi budem musiet zaliest dnu, ale ked mne je tu tak dobre 😉

tadotami
11. máj 2010

🙂 ahojte dievcata 🙂

lenocka84
11. máj 2010

mirka cvici na olympiadu 🙂

ahoj tadoooo

jane veriiiiime 😀 😀 😀

lusa889
11. máj 2010

jane ja som si dnes robila nechty tiez sme si "dali do nosa" 🙄 az mi blbo doslo a to mam vkuse otvoreny balkon 😝

mirka12011
11. máj 2010

babky pred porodom aky mate CS cervikalne skore?

lutsine
11. máj 2010

ja som mala podla tehu knizky v 28 tt mi doki napisal CS 4

tadotami
11. máj 2010

lenka ahojcek 🙂

tadotami
11. máj 2010

mirka.....som z toho blb.som sice druhy krat tehu ale co je to? 😅 ja v knizke nic take nemam 😕

lusa889
11. máj 2010

mirka neviem to precitat ale viem ze je to viac ako CS4 to sme mali minuly tyzden .... ale to je jedno, ked sa babo rozhodne zmeni ti to za niekolko hodin veeeelmi rychlo 😀

jjana17
11. máj 2010

ako ja tie nohy nemam az take strasne podla mna, tak su opuchnute, to ano ale zase cely vikend som na nich behala, boli sme v bojniciach atd, cize som sa nezastavila,
Mne bolo vcera vecer na ne prijemna studena sprcha a nasledne alpou som si ich natrela,
no ja magne B6 uzivam takze ale ono to nepomohlo,,,
Myslim si ze je to aj tym teplom, Ale prestala som pit radsej mineralky som len na cistej vode max nejaky sirup do toho a nesolim tak uvidim co mi povie, lebo s mojim stastim mi sesricka nameria vyssi tlak a doktorke ukazem nohy opuchnute tak zase ma da lezat na par dni do nemocky

mirka12011
11. máj 2010

tami to su hodnoty na porod ci co od 0 - 12
ja mam uz 8 😀

mirka12011
11. máj 2010

ano jjani aj teplom ti mozu opuchnut ako slonovi hahahahaha

lusa889
11. máj 2010

mirka kamoska mala v 38tt tiez 8 a prenasala tyzden 🙂

mirka12011
11. máj 2010

no prenasat nieeeeeeeee ja davam mojej malej pekne este 3tt do terminu 😀

janefonda
11. máj 2010

mirka obavam sa, ze o tom ty nerozhodujes. Teraz je sef tvoja mala! 😀 Ja som mala v 31tt CS 1 a odvtedy o tom nemam nikde ziadnu zmienku 😅

lusa889
11. máj 2010

presne tak mirka, sefom je mala, 🙂

dena6
11. máj 2010

fuuu dnes je blby tlak alebo mam opat zly den 😝

miska1981
11. máj 2010

ahojte tak ja mam dnes inak silne bolesti menst, tych blbych poslov, sa tu skrucam ani slniecko mi nepomohlo co som chvilu bola sa vyhriat 😒
boze nech to uz na mna pride.....uz aj nohy puchnu...

vy ako baby??? mirka ty sa kde ponahlas, este mas dooost casu 😝

jane teraska, kavicka, plavocky ty si to dnes uzivas, ale tak to ma byt, hned by som sa k tebe pripojila 😉 ja som tiez dnes bola na zahradke aspon chvilku, ale kvoli tym poslom sme isli radsej k nasim.

mirka12011
11. máj 2010

miska ty si este tu?
ja nikde ja cakam na rad a nikto nic.....

tadotami
11. máj 2010

ahojte 🙂
miska a si si ista ze su to poslickovia? 😉

lulu4
11. máj 2010

ahojte, uz som spat od alergologičky, fuuuha ta ma ako sprdla ze som sa mala liecit od zaciatku tehu, ze astmatici to nemaju zanedbavat ze sa mi moze narodit male babo a podobne reci...hned ma nabalila, dva inhalatory na dychanie, kvapky do nosa lebo mam uplne upchate dutiny a kycham a este aj lieky proti alergii, tak mam peknu vysluzku 🙂 sice povedala ze sa vsetko moze v tehu brat ale na tych jednych je na pribalovom letaku aj tak napisane ze v tehu sa mozu podavat len v zavaznych pripadoch, tak neviem... a to si mam davat z nich kazdy den jednu tabletku...

lulu4
11. máj 2010

tadotami: asi to boli len poslickovia, pokial nema Miska pravidelne kontrakcie v rovnakych casovych intervaloch tak este asi nic a ani plodovku nespomina ze by jej odtiekla alebo nieco podobne... no ale mohlo by to uz prist...

Miška drzime palce nech to uz dnes pride

tadotami
11. máj 2010

lulu nemyslim ze dnes skor zajtra 😉

mirka12011
11. máj 2010

baby ja uz 3dni len mlieko by som pila brrr

mirka12011
11. máj 2010

no miska zajtra ti vyvolaju ak sa nic nepohne ze?

tadotami
11. máj 2010

miska 🙂 ale len v dobrom 🙂 ja si myslim ze sa to pohne aj same 😀

lulu4
11. máj 2010

Mirka: tak aspon ze ti mlieko chuti a nezvracias z neho... nieco si musis dat, nejake ziviny treba, ale take ktore v tebe aj ostanu... juuj pre teba bude narodenie malickej totalne vykupenie, ty si si teda odtrpela cele tehu tym vracanim

mirka12011
11. máj 2010

no lulu ale mliecko brr ako fajne fajne je ale ja som nikdy mliecko nemusela pit ciste len v kave hih a teraz keby aj liter vypijem ale krotim sa jeden pohar staci hihi a fajne sadne nieje mi z neho zle hihi teda poklopkam hih bo ranajky isli do zachoda aj s polievkou som mala problem no teda mala bude po mamine a po tatovi vyberava v jedle hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre