Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
17. máj 2010

inak aha čo môj frajer už dokáže

jjana17
17. máj 2010

jej vefi tak to uz ano, riadny frajer,

elko69
17. máj 2010

liv dakujem...
jjana no ani nehovor nikam sa neda ist 😒 😒 😒 😒
mam tu na navsteve moje krsniatko malinke tak sa mu venujem preto vas trosku zanedbavam,prave sme papali a grgali

vefi89
17. máj 2010

jani ja viem, len keby chcel byť zase dobrý 🙄 😀
ako sa vám tehulkuje???teraz keď prší sa aspoň toľko nespotíte 😀 😀

jjana17
17. máj 2010

elko, len sa venuj krsniatku, my pockame,, 😉 😉

vefi , preco ze je zly??
to mas pravdu teraz je ako idealne teplotou pocasie na tehulkovanie, len keby neprsalo

elko69
17. máj 2010

vefi no sikulo to je veru,jaky je uz velky,strasne to leti vsetko....

elko69
17. máj 2010

no sestre vcera doslo zle museli ist na pohotovost tak aby nebola sama doma s babom tak je u nas tak jej pomaham trosku...

jjana17
17. máj 2010

elko co je sestra nejako marod?
este ze si po ruke

vefi89
17. máj 2010

jóóój, zúbok sa nám tlačí, to je jedna vec, soplíky má, a nechce mi spať poriadne, striná ho naplašila a odvtedy ho trhá a stále len hečí a hečí 🙄
ale keď spí tak je krásny 😀 😀 😀
ale dobre je aj že prší, však u nebude dlho a aspoň bude úroda a nebude drahý chlieb 😀 😀 😀 ak nezvýšia zasa dane 😀 😀
elko, veru letí, akurát včera som sa zamýšlala, že nedávno som bola v 27 tt a teraz zrazu.....ale máte sa načo tešiť...
bábätká sú zdravé?

lutsine
17. máj 2010

no lebo som sa zlakla,akoby sa chcelo predrat vonku....

elko69
17. máj 2010

nie nieje len vcera skoro odpadla,nemohla dychat a zacalo ju pichat pri srdci tak sme sa zlakli ze ci nieco so srdieckom a chvala bohu EKG to vylucilo ale ma nieco s chrbticou...inak ona ked sla rodit mala 96 kg bola taka silnejsia a teraz ma 78 a to ma mala 2 tyzdne

vefi89
17. máj 2010

lutsine nie, to je v pohode, pokiaľ to netrvá dlho....ja som to tiež mávala, a teda malý von vyšiel 3 tt po termíne 😀 😀 ale ak sa ti niečo nezdá, tak brnkni lekárovi....

vefi89
17. máj 2010

elko po pôrode idú rýchlo kilečká dole....sa teraz dobre najedzte, lebo potom nebudete stíhať 😀 😀 ja som predvčerom vôbec nejedla, som nemala kedy..a keď som sa večer mohla najesť, tak som nemala silu a šla som radšej spať 😀

liv1
17. máj 2010

lutsine to mavam aj ja, potom sa pretacam aby sa mala pretocila a potom uz kope niekam inam 😅
ale vzdy mam z toho zly pocit ked ma tam kope, tak preto ju premiestnujem 😀

jane dakujem, da sa, ale cakam na svoju prvu metu, 30 tt, potom uz budem o trocha kludnejsia. Aj dr povedala, ze vtedy je uz babo take zivotaschopnejsie...

barbyes tak daj vediet co nove 😉

vefi no krasnucky a sikovny je ten tvoj maly juuuuuj 😵

vefi89
17. máj 2010

liv ďakujeme 🙂 však za chvílu to aj teba čaká 😅 trošku dlhšia chvíla, ale to ubehne rýchlo... 🙂

nikuska0411
17. máj 2010

Ahojte 🙂
Tak sa tu pridávam k vám 🙂
Môj malý votrelec ( ako ju pár týždňov volám ) sa mi už aj cez brucho pomaly škriabe vonka 😀
Ako to mávate s "poslíčkami" ? ( falošné kontrakcie )
Ja som ich rátala v sobotu a mala som ich 7...
Myslím, že už hodne 😀

elko69
17. máj 2010

vefi len mne to ide teraz akosik pomaly...no viem ze kilecka idu dole len ona bola silnejsia predtym a ona v tehotenstve pribrala len 6 kg takze ona sla dole aj zo svojej vahy ato behom dvoch tyzdnov teda...sak sme sa vcera aj zlakli poriadne vsetci...sak boli 3,5 hod na pohotovosti...

liv1
17. máj 2010

mikuska vitaj. to je este nic, ja ich mavam denne aj cez 20 😀
do 10 denne mozu byt od toho 20tt v pohode..
votrelec to je vtipne 😅

idem zase off a neskor prikvitnem 😉

vefi89
17. máj 2010

elko potom pekné stresy.....a to by si mala byť v klude....
ono to niektoré ženy veľmi padnú s váhou a niektoré pekne naberú zase....ale to je v genetike....takže ak to máte v genetike 😉

nikuska0411
17. máj 2010

liv tak to je dost teda 😀 si ma tromfla 😀

jjana17
17. máj 2010

liv ty uz mavas poslickov,,??
a ja nic

lenocka84
17. máj 2010

ahojte bambule
ako sa mate? ja dnes papierujem od rana, desne kolko ziadosti Vam treba ku prispevku na dieta, ide ma rozhodit

jjana17
17. máj 2010

leni to je toho tak vela???

lulu4
17. máj 2010

ahojte kočendy maminy aj buduce maminy, uz som domka zo skoly, pekne po dvoch skuskach tak idem uz len oddychovat 😵 tu je nieco nove?

tadotami
17. máj 2010

ahojte damy 🙂

garonka
17. máj 2010

čafte maju tu už niektore babuľky babätka? lusa ?

jjana17
17. máj 2010

lulu tu je to take nerozbehnute...
ako dopadli skusky???

tami ako bolo vcera

vefi89
17. máj 2010

garonkaaaaaaaaa

garonka
17. máj 2010

vefi a ty čo tu strašiš?????????????, žeby i ty si mala druhe babo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
17. máj 2010

vefuš u vas ako? vody nemate nevylieva sa ? tu v košicoch je riadna kosa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre