Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
19. máj 2010

tami , to aj ja sa vzdy tesim na mm, a on je taka papula proste nikdy nie je ticho tak niekedy mu uz len poviem nech je chvilonku ticho ze za 10 minut co je doma som ohucana jak po diskoteke,,,,

tadotami
19. máj 2010

dnes som sa rozhodla ze nevarim.mm je do 11tej v robote a veducej urobim krupicnu kasu.a hotovo.

barbyes
19. máj 2010

ja som sa nadžgala dvomi jogurtami, hrooozne sa mi nechce variť. strašne som lenivá, ale zasa bolia ma potom riadne nohy keď stojím pri tom sporáku tak aspoň na niečo sa môžem vyhovoriť 😝
liv, no asi sa už moc netrápila keď polovicu trapka prespala 🙂 to som sa jej nypýtala...aj ja by som to chcela prespať 😀
no tami, vy máte takú veselú domácnosť. vy by ste podľa mňa mali ísť vážne do telky, taká sledovanosť už dávno nebola aká by bola u Vás 🙂

jjana17
19. máj 2010

trosku oleja som dala na panvicu ale fakt ze kvapka pokrajala som si kuracie prsia na kusky trosku okorenila, osolila , ovegetila trosku to z kazdej strany osmazila a ked uz bolo to masko take biele som zaliala vodou a nechala robit asi tak ked bolo masko na 3/4 urobene dala som tam sampiony a nechala povarit
tej vody sa dost odpari ale uz som nedolievala len zaliala potom smotanov na varenie, ale len tak 3/4
do stvrtky tej smotany som dala 3 lyzicky hladkej muky a vyliala to tam,, nechala zovriet vsetko to tak trosku zhustlo a bolo to hotove ,,,vsetko to trvalo tak 45 minut
a jasne plus uvarila cestovinu

tadotami
19. máj 2010

ja sa asi z tejto domacnosti odstahujem.jani mne nevadi ked stale kecaju aj tak ich nepocuvam-vtedy si vypnem zvuk.ale stale nieco chcu,nic nemozu najst,stale ich obsluhovat.ja si tu pripadam jak sluzka.

barbyes
19. máj 2010

mňam tami, ja by som si tiež dala ananás, jeden som 2 dni dozadu vyhodila 😠 som ho moc dlho nechala stáť a začal hniť ☹ , som ráno rozmýšľala, že si idem kúpiť, ale tak sa mi nechcelo 😝

mimi21mimi
19. máj 2010

mnamky,.... toto veru urobim... ale asi az v piatok.... a s hranolkami 🙂
dnes a zajtra musim byt este na takych kasovitych jedlach kvoli zubu....a nebudem sa tyrat tym, ze len manzel a ocino by si pochutili 😀

mimi21mimi
19. máj 2010

berie tu niekto tabletky Sorbiter Durules - na zelezo??? Zevraj su dost husne na zaludok a prave som ich dostala.

tadotami
19. máj 2010

barby...vcera mi ten moj musel ist do kauflandu kupit 😀 ten sa tak nahresil 😎 a schovala som si ho lebo by mi ho cely ozrali.kosatky.

jjana17
19. máj 2010

mimi je to dobre ale s cestovinkou s hranolkami sme to skusali no nic moc

barbyes
19. máj 2010

ja to asi tiež urobím v sobotu, mňam 😝 len muž mi to ofrfle kvôli smotane(mliečne výrobky sú totiž nezdravé a nechce mi to jesť 😒 ), ale keď doma nič iné nebude tak si môže vybrať-umrie od hladu alebo to zje. výber nechám samozrejme na ňom, ja to zjem aj celé, nemám problém

liv1
19. máj 2010

😀 😀 sa tu na vas dobre bavim.

ja teda fungujem na donaskach, ale neverili by ste s akymi idiotmi sa stretavam, furt je nejaky problem, raz je v jedle spina, potom "zabudnu" odpocitat z ceny zlavu, potom je nedorobene maso, potom nechutne odflaknute zemiaky, potom presolene jak svina, naposledy som v gastanovom pyre mala kusok z toho papierika co je to gastanove mrazene zabalene. no horor! Sem-tam mi navari mama, otec, ale tiez nemozu kazdy den..

mimi21mimi
19. máj 2010

my sme mali totiz vcera spagety so smotanovou omackou, tak som to chcela trosku obmenit 🙂 a hranolky ja mooozem 🙂

mimi21mimi
19. máj 2010

liv, to odkial objednavas? :-O ja by som uz davno zmenila restiku.... by ti mali dat tyzden jedal zdarma za toto 😀

barbyes
19. máj 2010

ja som dnes išla autobusom okolo kauflandu, tiež som na neho tak túžobne pozerala a predstavovala si ako ho papám, ale ja som vážne nemala síl sa tam ísť prechádzať 😝 rozmýšľam, že si trošku zdriemnem a potom zbehnem do tesca alebo toho kauflandu, i tak budem musieť ísť k mamine, ale tak sa mi nechce

liv1
19. máj 2010

mimi 😀 problem je v tom, ze stale z inej donasky prave kvoli tym problemom. vsak chapes. donesu ti nedorobene, takmer surove maso, no neobjednas si uz u nich.. ked este presolia, da sa to vydrzat, skusim vzdy este raz objednat, vzdy im dam sancu. ale 2 krat a dost. 😀

liv1
19. máj 2010

barby a ty tak nahodou nemas byt doma? hmmmmm? 😉

mimi21mimi
19. máj 2010

eeeejha... tak tomuto hovorim fakt smola, liv 😀

tadotami
19. máj 2010

ja sa raz taaaaaak naser.....,vyobliekam sa pekne a pojdem na polievku co podavaju v utulku pre bezdomovcov.

barbyes
19. máj 2010

ale najprv si dám zopár kiwi lebo umriem od hladu. ja by som si dala takú omeletku aj je rýchla, ale muž mi zrušil všetok kečup doma, mala som dve fľaše a po dvoch dňoch čo bol doma nie je ani jedna 😠 a ja k tomu ten kečup potrebujem 😒 čo už

barbyes
19. máj 2010

liv, ja som doma 😉 muž dostal z práce cca 2 až 3 týždne dozadu internet na notebook a keď je v práci tak mu je na nič, využije ho iba doma alebo keby išiel na služobku, ale to sa často nestáva a tak ho mám ja tu 😀 😀 sa tešíím
tami, prečo zrovna na polievku pre bezdomovcov?? nechápem 😀

liv1
19. máj 2010

barby ale pises ze do obchodu a k mame 🙂

mimi tomu ver, mam totalnu smolu. tak dnes mi prave doniesli pizzu, neuveritelne o pol hodku skor ako mi povedali. Zaaaazrak 😀 som zvedava aka bude polievka.

tadotami
19. máj 2010

tu mi nikto nic neuvari.tam by mi aspon tu polievku dali a nemusela by som ju varit.hlava ma kazdy den boli z toho co neviem co uvarit.keby raz tak niekto uvaril mne........to je moj sen ☹

liv1
19. máj 2010

tami muzik nevie alebo nechce varit?

tadotami
19. máj 2010

stale je v robote,hm.....a ked je konecne doma tak je jak kosatka.za chvilu zozerie aj mna.varit vie a dost dobre ale sa mu nechce.

tadotami
19. máj 2010

dievcata koncim 😉 idem sa obliect a do skolky pre veducu.majte sa.....

liv1
19. máj 2010

tami dopriala by som ti aby ta rozmaznavali. aspon chvilu 🙂

barbyes
19. máj 2010

aha, no to hej 😀 ja som to ležanie prestala dodržiavať od predposlednej kontroly 😨 a na minulej mi povedal, že je to OK, že sa ďalej neotváram, tak to asi nebude až také zlé a ja sa cítim fajn a ležať sa mi vážne nechce 😝 tie 2 týždne ešte určite vydržím a potom môže ísť 😉 ja som s ňou dohodnutá, neboj, Vikinka je dobré dievča a vie, že maminku musí poslúchať 😀

liv1
19. máj 2010

tak super 😉 . potom ti asi pomohlo ze si isla na matersku, a uz si nemusela tolko stat v robote.. super 😵
idem sa napchavat a potom zase lezat. tak zatial papaaaa 🙂

barbyes
19. máj 2010

tak pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre