Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

maminakatka
9. júl 2010

@riag ahoj a kde si rodila na Slovensku ? lebo tu musi rodicka ,ak je na cisarskom 24 hodin lezat ....nesmie vstat ☹

riag
9. júl 2010

@maminakatka rodila som vo Svajciarsku....

riag
9. júl 2010

@maminakatka v podstate prisla za mnou sestricka,ze urcite sa chcem umyt tak my pomoze....a co je dovodom,ze musis byt na lozku 24h? Inak , tu je vsetko benevolentnejsie 🙂

jjana17
10. júl 2010

tadotami@jasnacka ze skusala tak som vozila po kazdej izbe,ale k managela som nasla ako kocikuje.fakt mame z neho radost

tadotami
10. júl 2010

@jjana17 ahoj.no super.kedy to foto pridas?

maminakatka
10. júl 2010

@riag tak vidis tu je to divne a netusim preco musi lezat ,kamoska lezala takto len prikrita plachtou ...a nejedla,teda nedali je jest pokym nemala vetry -to tiez neviem preco 😕

mirka285
10. júl 2010

@maminakatka po cisarskom ta postavia na nohy po 12 hodinach a je to na tebe ci sa zacnes pomaly prechadzat...rodila sem pred dvoma tyzdnami a kazali mi co najskor vstat a prechadzat sa nie lezat 24 hodin,ved cim skor to clovek rozchodi,tym lepsie 😉

maminakatka
10. júl 2010

@mirka285 tak to neviem ,mozno kamoska nafukla situaciu 🙄 .... dakujem za povzbudenie 🙂 mozno ma caka cisarsky ,ale ak sa maly este rozhodne ,ze mamku trapit nebude -otoci sa ....a co je lepsie podla teba cisarsky ,alebo normal ?

mirka285
10. júl 2010

@maminakatka tak ja som rodila raz normalne a raz cisarskym a tazko povedat co je lepsie...normalny porod som mala velmi tazky,dlho som sa po nom zotavovala a cisarsky zase je nahovno v tom ze to boli prvy tyzden ale potom to uz je v pohode 😉 mna vobec napriklad nebolele hlava...a su zase aj normalne porody ktore prebehnu rychlo a dobre,takze naozaj tazko povedat..vobec nad tym neuvazuj co je lepsie a co horsie,vsetko je fajn hlavne ked potom vidis ten maly uzlicek hned zabudnes na vsetku bolest 🙂 budem drzat palce nech hlavne vsetko dobre dopadne 😉

maminakatka
10. júl 2010

@mirka285 dakujem krasne za povzbudive slova 🙂 si velmi mila ,ja sa velmi tesim na nas malicky pokladik , nevieme sa dockat kedy ho uz budeme mat 🙂 ja mam cele tehu take divne problem na probleme a je aj smutne povedat ,ze porod uz bude vykupenim pre mna ☹ musim do mesta ,ale ja tu este budem a ozvem sa ti 🙂 dakujem este raz a inak krasne fotky ,mas doma krasne deticky 🙂

elko69
10. júl 2010

@maminakatka no jemu chuti niekedy az moc casto :D ale nevadi,aspon bude z neho chlapisko...

elko69
10. júl 2010

@riag nie neviem lebo tiez akosik nestiham citat takze len co mi kto napise na moje meno odpisem iba..dakujem za info,no hadam sa coskoro zotavi a prihlasi sem k nam....

hmla
10. júl 2010

čaute baby,
ako si užívate víkendík ?🙂

riag
10. júl 2010

@maminakatka Ahojky,myslim,ze to s vetramy je koli tomu,ze creva boli posunute pod zaludkom.A po sekcii sa zosunu spat nizsie a musia nabrat povodnu funkcnost.....

dugyna
10. júl 2010

Caute kocky dakujem vam velmi pekne vsetkym za gratulacie manzel my vsetky precital este ked som bola s malinkou v nemocke 😉
takze som tu len na skok,nevieme sa s manzelom na malinku vynadivat, ja s nou spinkam dlho doobeda a aj poobede si spolu pospinkame...mam nejaky spankovy deficit..je to nas malinky anjelik..nasa malinka laska Miska a s muzik som sa fakt nevieme vynadivat. 🙂
Tak aby ste ma "nezjedli" pridavam nejake foto

tadotami
11. júl 2010

aj sa tu dnes niekto nachadza?

elko69
11. júl 2010

@tadotami ja na chvilu kym drobec spi

tadotami
11. júl 2010

@elko69 aj sa mu da spinkat v tom teple?malinke,musi byt jak parok v rozku uvareny.teraz to maju tie deticky tazke.

elko69
11. júl 2010

@tadotami taky je spoteny chudcik a potnicky ma

tadotami
11. júl 2010

@elko69 tak to verim.tieto tepla daju dospelemu zabrat a nie este malickym babinkam.

elko69
11. júl 2010

@tadotami ved prave to...juj strasne teplo a nemozme ist ani k vode

jjana17
12. júl 2010

dobre ranko,je tu uz niekto?

jjana17
12. júl 2010

dobre ranko,je tu uz niekto?

berenice8
12. júl 2010

Dobre rano...
baby, padla som z posledneho schoda, som v piatom mesiaci....maly sa hybe, vyzera to v pohode, ziadne bolesti...aj napriek tomu sa bojim....je mozne aby som mala taku smolu?

lutsine
12. júl 2010

@jjana17 ja som tu

ivca17
12. júl 2010

@berenice8 bez k doktorovi nech ta mrkne cez sono, nech mas istotu, akoze ked sa hybe je to asi vpohode,ale nech ta radsej omrkne doktor, mne sa to tiez stalo doktor ta zobere, treba povedat sestricke, ze si padla a bojis sa.. vezmu ta..

berenice8
12. júl 2010

@ivca17 no zajtra idem na cukrovku na test, tak im poviem, nech mi aj mrkne sono...nech ma istotu...trosku ma ukludnilo to ze sa hybe a ziadna ina reakcie nebola...ani krvacanie, ani bolesti brucha nic..takze zajtra nech mi to mrkne...
ale tusim aj dychat som prestala...sak som sikovna...

drzkosa
12. júl 2010

@maminakatka ahojky no ako sa mavas? ja som mala pauzicku troska a tieto tepla mi teda vobec nerobia dobre ☹... Ide mi na odpadnutie takze uz nech trocha zaprsi... A tie kila idu aj mne hore ale poriadne ti poviem ale kaslem to teraz ...

ivca17
12. júl 2010

@berenice8 ak si padla tak ze nie nejako na brucho tak zajtra staci,ale ak si padla na brusko alebo si sa nejako moc buchla tak chod radsej aj dneska.. ale urcite to bude vpohode.. inak citala som,ze si bola na amnio.. bolelo to?
drzim palce teda nech mas vsetko vpohode.. zajtra daj vediet teda ako to dopadlo,a davaj pozor na schodoch.. 🙂

zuzumajko
12. júl 2010

@jjana17 jani ahoj 😀 no co? uz to vyzera, ze sa malinky umudril a bude ta pocuvat, ci este nic? 😀 ak sa ta mozem spytat, aky kocik ste kupili?

drzkosa
12. júl 2010

@zuzumajko ahojky ako??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre