Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

upc
3. máj 2010

fuuuj sadla namna nejaka unava...

tadotami
3. máj 2010

zuzu tak ta tatiana dufam trochu ukludnila.

jjana17
3. máj 2010

mirka hej sado maso ale ja neviem ja to beriem tak normalne ze to vsetko patri k tomu vytuzenemu babatku,,,,,,

jjana17
3. máj 2010

UPC co si spala???

tadotami
3. máj 2010

😀 jjanka...ta tu nemachruj moja 😀 vidim ze si rovnaka padavka ako ja. 😀 sak aj mna boli ked mi krv beru 😲

mirka12011
3. máj 2010

ahoj tatiana...
no sado maso no teda idem hladat nieco ine za temu hih kukam ze monitor dychu by som uz mala objednat 😝

zuzumajko
3. máj 2010

:d hehe, ukludnili ste ma :d mna to caka veeeelmi veeelmi daleko, len ma to zaujimalo. Kazdopadne to budem este pretriasat tuna neskor, asi. Inak mi napadlo, krvaca ta hradza ked je nastrihnuta? 😀

upc
3. máj 2010

teraz som nejaka unavena a je mi zle ...neviem no

tatiana1985
3. máj 2010

ahoj mirka, no ako sa mas??? uz chodite za porodnikom?? 🙂

tadotami
3. máj 2010

zuzu...no jasne.tak primerane ale ved ta potom zasiju.a krvacas aj tak to mas uplne jedno ze odkial 😀 supnes si vlozku a ides

tadotami
3. máj 2010

baby ja uz koncim.majte sa 😀

mirka12011
3. máj 2010

tatiana este nie ale v piatok by som s nim mala mat rande 😀 idem na ctg dalsie asi aj prietoky budu zasa kontrolovat a v piatok by som sa s nim mohla stretnut 😀
inak to aky chaoz v nemocnici som cakala v piatok 2hodky za vysledkami z ctg 😀

jjana17
3. máj 2010

tami ja mam vzdy mrtvolne stavy ked idem na krv boze v tedy sa cudujem ze aj nieco zo mna tece tak sa bojim
ja som minule vravela sestricke ze preco mi racej nevrazi a z nosa nezoberie ako ma takto trizni

jjana17
3. máj 2010

mirka ja mam nervy ked idem na kazdu jednu poradnu,,,,,ako mi to mame strasne zle vymyslene, rano casenky o siedmej si zobrat samozrejme 7,05 uz nie je ani jedna,,,hroza

mirka12011
3. máj 2010

tami ahojky....
zuzumajko nemala si svadbu 19.9?

tatiana1985
3. máj 2010

mirka a kde chodis? monoblok,ci stara porodnica??? nejako mi tto uslo 🙂 ale nevrav ze 2hoodky??? fuuu, no to sa mi nikdy nestalo, ta co tam mali za stav??? 😀 tolko rodiciek?? 😀

zuzumajko
3. máj 2010

Mirka mala som, ako vies? 😀 😅

mirka12011
3. máj 2010

lebo aj ja som mala na mojejsvadbe si nebola v teme 19.9na100ˇ%?
tatiena do monobloku mali tam jeden prijem a jeden akutny stav ze zena zacala krvacat v 30tt tehu tak ju brali na salu a na prijem neviem co s nou dalej ale asi vsetko ok len sme cakali 2hodky kym nam ctg doktor skontroloval a tak dals45min som cakala na prietoky lebo doktorka sla na porod a musel prist iny doktor ktory zrobil 3 sona 😀

mirka12011
3. máj 2010

jani aj ty si zdrhla?

tatiana1985
3. máj 2010

uuu🙂 rusno tam maju ? no tak zima bola asi kludnejsia ked ja som tam chodila 😀
a aky dr. s tebou rozpraval??? 🙂 ci nie ten fesi, co i mna vzdy mal 😀 sice ono v monobloku su sami mladiii fesaaaci 😀 😀 😀

jjana17
3. máj 2010

nie nie bola som si pradlo povesat , uz som tu

mirka12011
3. máj 2010

tatiana dr.bil tam bol....
no rusno sak na tych stolickach sa ani sediet nedalo hih
ty si mala tiez svojho porodnika?

mirka12011
3. máj 2010

no teda este ze som prala v sobotu 😲
ake mate u vas pocko jani?
treba mi cikat juj a nechce sa mi ale idem cik cik....

lusa889
3. máj 2010

ahojte babule, tak uz som s5 aj ja 🙂 uradne resty vybavene 😀
len nohy opuchnute jak slak 😠
co mate noveho?

tatiana1985
3. máj 2010

mirka ten dr.ktory ma 1x vzal na ctg,toho som mala cely cas...este aj ked som rodila tak mal sluzbu 😀
ale nemala som ho vybaveneho 🙂 proste som mala stastie nanho, furt tam bol ked i ja 😀 😀
inak v zime ked som chodila na ctg, malovali tam chodby...takze ja lezala na posteli a chlap so stetkou na mna cumel spoza dveri 😀 😀 😀

mirka12011
3. máj 2010

lusa ahojky ako a dnes citis?

jjana17
3. máj 2010

mirka no u nas rano strasne prsalo a teraz nic ale tak sa to vsetko toci nejako ze hadam este zaprsi,,

no to ja kazdy vecer pijem kakao a to pravidelne o 01:45 sa mi mechur prihlasi, a tak sa mi nechce z tej postele,,,,,boze ale tak ukrutne

mirka12011
3. máj 2010

no teda tani to si mala stastie a ako sa volal?
no teda tych maliarov ti nezavidim no teda a ten srmad aky tam musel byt.... ☹

mirka12011
3. máj 2010

juj jani kakavko? ty budes mat namiesto mliecka kakavko 😀
hmm no to chodenie na zachod ked je to raz za noc tak sa da ale ked musim vstat 3x tak mam teda nerv....potom neviem zaspat... 😔

jjana17
3. máj 2010

inak kocky ja chapem ze ked maluju oddelenie tak tam sa neda vsetkych pacientov prehodit inde ale je to strasne ja ked som tam lezala este nieco dorabali, no a ti chlapi celi najezeni same kocky v nocnych koselach sa tam premavali a oni ani nevedeli co maju vlastne robit ako dost neprijemne to bolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre