Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miska1981
24. mar 2010

jane len 6,5 kg to ma nehnevaj, ja dvakrat tolko ☹

dnes som bola v tescu skusala som si take gate do gumy a ked som sa videla v tej kabinke, bolo mi do placu, moje nohy tento rok suknu ani kratasy neoblecu 😠

janefonda
24. mar 2010

miska tak vyzera fajn, hlavne ze vy ste spokojni!!! 🙂 Mrkla som ho na nete, no nie je zrovna najlacnejsi, ale tak ved sa v nom bude dlho mala vozit , tak si zasluzi 😀

vejula
24. mar 2010

miška 😀 😀 😀 jane aj mne sa zdá že sme si vymenili ulohy 😅

Dominik sa má asi velmi dobre, lebo nejako je vysoko stále, už sa mi zdalo že je nižšie aj na meechur tlačil ale asi si to nejako rozmyslel a hodil spiatočku, bo už mi zas hrá o rebrá 😠 Ale no čo spravíš ked sa mu tam tak páči 😀 😀 No a ani slabé kontrakcie nemávam, len bolesti na mršku, tak aspon čosi 😝

lenocka84
24. mar 2010

jane buduci tyzden ideme na neho kuk, a ked tak objednat
a ked nie ten tak mame zalozny co sme uz boli obkuk
ale tento sa mi lubi, dokonca je v akcii s fusakom a slnecnikom zadarmo
a s 3kolkami mam skusenosti, takze pohoda, a som na ne zatazena

miska a preco? radsej polovicu keby sa nieco stalo a nedodaju

veji to nepoznas ze aj muzi maju svoje dni? a niekedy castejsie ako zeny 😉

janefonda
24. mar 2010

miska co som nepribrala doteraz este stale mozem. Keby mi nebolo prve mesiace tak zle asi by som mala tiez viac kg na sebe. A vobec sa netrap, pri detickach idu kilecka rychlo dole, hlavne ked zacnu behat... 😝

vejula
24. mar 2010

jaj lenočka začínam zisťovať 🙄 padafky 😀 😀 😀

janefonda
24. mar 2010

leni ved aj my sme kupili trojkolku, sa mi velmi paci ovladanie. Aspon ten nas sa super ovlada 😀 Este musime pred prvou jazdou kolieska premazat ako radi vyrobca a mozme ist na to! 😉

lenocka84
24. mar 2010

jane a fotka je kde?

lenocka84
24. mar 2010

veji to je ako s chorobou, chlapi aj pri chorobe umieraju

janefonda
24. mar 2010

leni vo fotaku 😀 som ho fotila , ale nechce sa mi zapinat lapik a tam ma citacku na karty. Na velkom nemam, tak mozno zajtra to sem hodim. 😉

miska1981
24. mar 2010

lenka on to myslel ironicky, preklad z teho muzskych slov: ty sprosta naco si to platila ked si nemusela.
takto by mi nepovedal, ale urcite si to myslel 😉

jane ano to je pravda, ale predsa ma to zamrzi ked sa vidim 😒

vejulka mas nejaky apetit? 😀
zeby si uz chcela dominicka vystrnadit z bruska zevraj sex a stimulacia bradaviek pomaha, tak nech si mm vyberie 😵

lenocka84
24. mar 2010

veji aj pikantne pomaha

jane tak sup sem s nim nech aj my vidime

vejula
24. mar 2010

lenočka tak tak su to skapaciny 😝

miška aj by som ho už vyhnala... 😀 😀 😀 sa bojim či sa potom pretlači cez dierku ked bude už moc velký 😅

janefonda
24. mar 2010

miska ja chapem, ze ta to mrzi, ale hlavne su nase deticky v bruskach. Co tam po kilach! Uvidis ani sa nenazdas a budu prec 🙂

vejula
24. mar 2010

lenočka keby som zjedla teraz niečo pikantné tak mi už asi rozleptá papulku z tej kyseliny. Inač minule mi zubárka povedala že či vygrcavam, a ja hovorim že nie len kyselinu pravidelne vypluvam. TTak povedala že to vidno na zuboch že ich ma opottrebené jak 100 ročná žena 😖

lenocka84
24. mar 2010

ja som bola vcera u zubara, odstranil zubny kamen, a ostatok ok, 1 mensi kazik ale inak ok
tak bol spokojny

vejula
24. mar 2010

lenočka ja kaz žiadny, len ta hnusna kyselina my nejako rozožrala tie zuby 😠

janefonda
24. mar 2010

veji s tou kyselinou sme na tom asi podobne. Aj mna pekne trapi. Vcera som myslela, ze to uz nezvladnem a este k tomu som potom aj vracala. Prvy krat po troch mesiacoch pokoja. 😒

miska1981
24. mar 2010

jane jasne, ale ak mi bude takto chutit aj po porode amen so mnou 😉

neboj nic veji dierka sa natiahne aj keby to bol maly obrik 😅

janefonda
24. mar 2010

miska aj ja som sa za posledne tyzdne riadne rozjedla, ale tak ked musim tak musim 😀 chuti mi skoro vsetko, hlavne nech mam stale co jest 😉

janefonda
24. mar 2010

miska mrkla som do majoviek tak som si vas precitala- ja len ze aj ja som bola na poradni vo svrtok a tiez mam nasledujucu az o mesiac, kedy mi budu robit aj odber a ster. Takze sme na tom podobne 😉 A na pasy budem chodit az do nemocky posledny mesiac tehu.

gali
24. mar 2010

ahojte, dievcata 😉

janefonda
24. mar 2010

gali caves,
mam pocit ze vsetky tehule niekam zdrhli 😠

vejula
24. mar 2010

jane, takže vieš o čom hovorím, no vždy ked sa ti dostane do pusy kyselina tak to vypláchni nejakou ustnou vodou s vysokým obsahom floru, nech ti nepopraská sklovina, napr elmex ustnou vodou 😉 Ja som to nerobila, a teraz mi to zubarka poradila.

miška 😀 😀

lenocka84
24. mar 2010

jane a cudujes sa ked je panelak?, ja ani nie 🙂

veji ja ten kaz ale len vdaka tehu, to mi aj dr. povedal ze to je total nove

miska1981
24. mar 2010

jane tak to som rada, ze nie som sama, lebo niekto chodi uz kazde 2 tyzdne a ja zas az za mesiac, tak dufam, ze dovtedy bude vsetko ok 😉

prajem dobru noc odchadzam.................... 😅

janefonda
24. mar 2010

leni ja si ho pozriem az zo zaznamu 🙂
veji no ved ja si hned umyvam zubky a ustnu vodu si teraz donesiem z domu a budem aj vyplachovat 😉
miska dobru noc 😵

lenocka84
24. mar 2010

jane ja vynimocne online kedze ide normal net
aspon ze to
a uz pride aj drahy a bude masirovat, aj brusko treba natriet

valria321
25. mar 2010

veji píšem ti IP tak si potom prečitaj🙂inač ahojte tehulky vidim že ešte niektore stale z brušinkami🙂držim prstik

awalancha3
25. mar 2010

ahojte..... som asi v 5 TT a pocitujem simrranie a bolest len na lavej strane maternice.... vlastne to ani nie je bolest... proste citim len lavu stranu maternice.... ked lezim dá sa nahmatat vajíčkovod? že by som mala mimomaternicove? som vystrasena na smrť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre