Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
24. máj 2010

@lulu4 urcite dam vediet a pekne od Vas ze ste si aj namna spomenuli 😀
@garonka hihi no mozno potiahneme uvidime 😎

tadotami
24. máj 2010

@jjana17 sijem sijem a sijem a taaaak sa mi nechce ☹

lulu4
24. máj 2010

@jjana17 viem, ze aj Lenka tu nieco take pisala, ze si poziciavala pre maleho ten monitor, a to vasa nemocka ti normalne pozicia za ten poplatok? to si mam ako zistit je to niekde aj na nete pisane?

tadotami
24. máj 2010

@lulu4 od piatku to hovrim ze az v pondelok porodi tak dufam ze ma intuicion neskame 😀
a dalsia intuicion mi hovori ze ja porodim vazne ten 35-36tt.sice sa nam brusko trochu ukludnilo ale je to asi ticho pred burkou 😀

garonka
24. máj 2010

@lulu4 zo začiatku je dobre babo kupať len v čistej vode aj my sme tak kupali aaaaale začal sa Tobi nenormalne šupať to preto lebo donosene deti maju z plodovej vody taku vrstvu na sebe a tak sme natierali olivovym olejom a parada a neskôr sme do vody pridali taky olej Oilatum emoilent je super ale vanička taka mastna, že dovidenia ani ju už umyť nevladzem
lieh si kupiš v lekarni nam dala teta lekarnička na pupok ale my sme prišli z pôrodky už s opadnutym pupčekom len po kupani ho trebalo par krat ošetriť 😉
plienky mame pampersky od začiatku ich používame a aj z Dmky sme mali tie babylove ale veľky cenovy rozdiel medzi nimi nieje, babo veľa kaka a latkovky si neviem predstaviť ale zas su len maminy ktore latkuju od začiatku 🙂

tadotami
24. máj 2010

no dobre kocky koncim 😀

jjana17
24. máj 2010

@lulu4 napriklad nasa nemocka to nepoziciava, tak som pisala mail do tej spolocnosti co to poskytuje aj tym nemockam a oni mi odpisali ze si ten monitor mam pozicat v najblizsej nemocke alebo mi ho normalne poslu kurierom,,,,len hladam ten mail kde mi to vsetko ta pani napisala potom ti napisem IP

vefi89
24. máj 2010

@jjana17 keď sa na to pozrieš spätne ako ja teraz tak to ušlo ako voda 😉

vefi89
24. máj 2010

@garonka aj my len na pamperskách fičíme 🙂

garonka
24. máj 2010

@vefi89 spinkate spinkate? nam sa v kočíku niečo snivalo bože to bol rev 😲

jjana17
24. máj 2010

@vefi89 no ved ano,,,presne ze tehulkovanie uslo ako voda a teraz su len povinnosti ziaden oddych klud no veru,,,tak ja uz nebudem frflat ze bozinku ako mi je dlho ale budem si este uzivat sladke ,, nic nerobenie,,

garonka
24. máj 2010

@vefi89 niekto chvali i tesko plienky ale neviem radšej nebudem testovať aby som malemu božechraň riťulu nezaparila 😒

vefi89
24. máj 2010

@garonka to poznám...najhoršie je keď sa niečoho naplaší a potom sa strháva stále revom-.....a nespíme, akurát sa zobudil tak papáme a kakáme naraz 😅

vefi89
24. máj 2010

@jjana17 tak je to správne 😀 😀 😀 😀

@garonka ja som mala tiež tesco, ale ani jedno balenie celé som neminula. neboli zlé, ale zdajú sa mi byť dosť hrubé..švagriná používala fialové tesco a teda to je guma od vrchu nadol, to by bol strašne zaparený

mirka12011
24. máj 2010

@vefi89 este ze si si namna spomenula ze zijem 😀

vefi89
24. máj 2010

@garonka a ešte sa pochválim, my už máme pampersky 4 😝 😀

vefi89
24. máj 2010

@mirka12011 však ešte aby nie...čo nové???ako bolo?

garonka
24. máj 2010

@vefi89 prebohaaaaaaaaaaa 4 😀
my zatim 3 ale prejdeme pomaly na 4 lebo mame faldiky otlačene 😀
ale tie oranžove pampersky nekupuj su parfumovane 😠

mirka12011
24. máj 2010

@vefi89 tak ako vzdy dlho dlho dlho hihi a ctg na prd, prietoky este v norme uvidime zas vo stvrtok co noveho a kedy alebo co 😉

vefi89
24. máj 2010

@garonka mne sa aj tie lúbia...teraz posledne som v tescu kúpila biele ten giant pack a sú rovnaké jak modré, ale vraj vydržia 12h

vefi89
24. máj 2010

@mirka12011 a čo ti tvrdne?? 😕

jjana17
24. máj 2010

Dobre kocky ja letim na to sono do nemocky, drzkajte nam palceky, nech je vsetko oki,,,ahojte

garonka
24. máj 2010

@vefi89 jaj tie biele? sensitive? i my sme take mali ale Tobimu sa lepili kaki na telo tak nem mame teraz zelene 😀 myslim balenie 😀

garonka
24. máj 2010

@jjana17 silno držkam palčoky 😵

mirka12011
24. máj 2010

@vefi89 mne hlava tak jedine 😀 , ale nie aj brusko tvrdne ale to uz dlhsie a vraj je to ok 😉

garonka
24. máj 2010

@vefi89 a ty kde maš fotky Miška? haaaaaa?

vefi89
24. máj 2010

@garonka zelené???to som este ani nevidela. 😀 😀 😀 no na miškovej ritke všetko dobré, nemá ju rozmaznanú 😀 😀
ideme sa hrať, tak ak by zaspal sa ešte zjavím 😉

garonka
24. máj 2010

@vefi89 tak to balenie je asi zelenomodre či? 😀

vefi89
24. máj 2010
garonka
24. máj 2010

@vefi89 jaj to som už počula a čítala ale fakt hnus no ja zatim necham a uvidím neskôr či ich zmažem

drzkosa
24. máj 2010

ahojky babenky 🙂 mam taku prosbu.. v prvych mesiacoch (2-3 ) ste vela priberali? lebo na mna sa to zacina nejak lepit 🙂) a bojim sa nech to neprezeniem s tou vahou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre