Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
3. jún 2010

@miska1981 dakujem Miska, ten Merkury market je aj tu v BA otvoreny to aby som tam zasla niekedy s mm ho nahovorila lebo to bude chciet aj garnizu kupit a navrtat a s tym si sama neporadim veru 😖
drzkajte sa s malickou nech ti ide vsetko od ruky

lulu4
3. jún 2010

@vefi89 no vsak ako inak ked sa mi nieco paci tak sa musim opytat kde to bolo kupene a nastastie ten obchod je aj tu v BA len este tam stareho dostat 😀

romcag
3. jún 2010

@lulu4 - no som s toho mimo 😀 teraz som kukala ten čínsky kalendár podľa veku a mesiacu.. a kua.. tiež mi vyšiel chlapec, ešte aj keď som dala vek Milana.. tiež chlapec.. žeby na tom fakt tušim čosi bolo? 😀 😀 😉

lulu4
3. jún 2010

@romcag nakoniec budes aj rada, ze budes mat chlapca je o neho menej strachu ako o babu v puberte.... a je to asi fakt jedno, lebo ja si vzdy tak poviem, ze v puberte mozu byt baby este horsie ako chalani co vidim naokolo, to je tazke.. hlavne ze to bude vase no nie? 😀 😀

romcag
3. jún 2010

@lulu4 - veru hlavne, že bude naše, júj tak sa teším 😉 už keby bolo tu, tak je neskoro 😀

vefi89
3. jún 2010

@romcag neboj, keď sa ti narodí tak po prvých vystrájačkách si povieš že prečo ešte nie si tehotná, alebo prečo už nie je staršie 😀 😀 😀 😀
@lulu4 a baby sa aj náročnejšie na financ, však šmynky a vložky a tak, no neni sranda

romcag
3. jún 2010

@vefi89 - no neviem si to teraz predstaviť 😀 ale Miško je krásnučký, som pozerala teraz album.. jéééj.. zlatunký...

romcag
3. jún 2010

@vefi89 - a ty si fakt z Hliníka? No to ti je ale náhoda 🙂 teda.. už teraz ani nie 😀

vefi89
3. jún 2010

@romcag ďakujeeeeem, snažili sme sa 😀 😀 😀 😀 no nie som rodená hliničanka, sem som sa len vydala, 3 roky tu žijem...aj ty si odtialto?

lulu4
3. jún 2010

@vefi89 tak uz mam po obede este zo vcera karfiol a zemiaky... aspon som nemusela varit dnes... a idem si potrapit makovicku... tak idem off... a veru vefi baby su narocnejsie na financie, ved kazdy mesiac aby mali nieco nove a hento a tamto to mas pravdu, esteze ty mas chlapa a ja cakam chlapa 😀

vefi89
3. jún 2010

@lulu4 rpíjemné učenie 😉

romcag
3. jún 2010

@vefi89 - nemáš za čo, skutočne je rozkošný.. xixi.. no a ja zas opačne.. xixi.. pochádzam z Vyhnieň.. to kúsoček.. ale teraz som zas v Za

vefi89
3. jún 2010

@romcag ale usudzujem ze v za neni si dlho, keď máš len 19 😅

romcag
3. jún 2010

@vefi89 - hej hej.. máš pravdu.. teraz som skončila školu, tak už ma doma nič nedržalo..a do toho prišlo bábo.. no a tak.. ale tak chodila som sem za priateľom 3 roky.. tak už si tu zvykám 😀

vefi89
3. jún 2010

@romcag takže teraz Slotovka 😀 😀 😀 ale keď je dobre, tak je dobre

romcag
3. jún 2010

@vefi89.. toho som našťastie ešte nevidela a dúfam tak skoro ani neuvidím 😀 ale dobre, nesťažujem si, uvidíme ďalej

dugyna
3. jún 2010

@romcag Lulu ti uz odpisala.inak da sa s nimi aj dohodnut ze krv zasles postou.

romcag
3. jún 2010

@dugyna - tak to fakt veľké možnosti ponúkajú, keď sa ešte aj poštou dá poslať 😉

vefi89
3. jún 2010

@dugyna ešte raz ďakujem 😉 zatiaľ sa úspešne vyhýbame 😉 čo robí Miška?

sjusiquatro
3. jún 2010

ahojte nemate niektorá skusenosť s kočikom x-lander???

sjusiquatro
3. jún 2010

dakujem..

dugyna
3. jún 2010

@romcag viem ze som to tam niekde na ich stranke citala ked sme sa tam my chystali 😉
@vefi89 to som rada vefi dufam ze sa tam tam u vas rychlo podchyti a vam sa to vyhne..Miska no ta ma boxuje pastackami 😀 pod rebrami-teda skor pravym 😀

dugyna
3. jún 2010

@janefonda
@barbyes
kuknite kocky musim sa vam pochvalit aka mi dosla dneska plienocka bola som pre nu na poste tak vam sem supnem rovno fotku 😉 , to budeme mat k ruzovym satockam ked budeme chodit von na frejerinu 😉

dugyna
3. jún 2010

@miska1981 ahoj miska prsniky ked kojis striedaj oba pri jednom kojeni..a ked chces zisti kolko vypila odvaz ju pre papanim a po papani a budes vediet kolko vypila 😉 som rada ze ta tu konecke na chvilku vidim 😉

dugyna
3. jún 2010

@miska1981 citam postupne co pises...ono moze byt ze malicka je uz aj napapana a pouziva tvoje didi ako cumlik..ked hovoris ze dlho cuca...

dugyna
3. jún 2010

@miska1981 takze pokracujem podla toho co pises miska..dufam ze nes citas teda aspon cez mobil..tak mam pocit ze ta tvoja kocka si naozaj z tvojej didky robi cumlik....ked hovoris ze pocuca a spinka a tak...skus naozaj kojit tak ako ti pisala vefinka ze 10min jedno prso a ked min druhe a koniec..aby si nezvykla ze didky moze cuckat aj na upokojenie-ako cumlik..

dugyna
3. jún 2010

@romcag no podla dvoch kalendarov nam vysla kocka..jedne bol cinsky a druhy boli take grafiky alebo co to bola , a podla krvynch skupin to bolo myslim to tretie tam vychdzal chlapcek..a nakoniec mame kocku 😉

romcag
3. jún 2010

@dudyna - hehe.. no tak to super potom.. xixi.. no tak potom to vyzerá tak že by zas budeme mať chlapčeka.. no však uvidíme teda 🙂

dugyna
3. jún 2010

@romcag no sak nam das vediet 🙂 ja som si myslela ze bude hclapcek...aj tie babske povery nam na to sedeli a to nasa mala Miska nas okabatila v brusku 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre