Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
15. jún 2010

@jjana17 nespoznavam samu seba.trochu som si prazdny kocik teraz povozila po spalni.jaka som sibnuta.chcela som tam pripevnit aj slnecnik ale neviem kde to patri.jaj tieto moderne kociky-katastrofa.

jjana17
15. jún 2010

@pepppe ved si uz v peknom tyzni uz by to bolo v pohode, ja hovorim tieto posledne tyzdne su strasne, clovek len caka a caka, a strasne nemotorna som

@tadotami no preco sibnuta, ja sa tak tesim kedy mi uz konecne ten kocik pride, juj no neviem sa dockat a to aj ja si povozim,,,,,,ixixi
no pridi aj ku mne upratat, 😀 😀 😀 😀

tadotami
15. jún 2010

@jjana17 normalne nemozem udrzat ruky v klude.vsetko chcem mat nachystane.este na kociku kolesa dofukam.hm a zistila som ze mam aj sietku proti hmyzu na kocik.ale na stary na balkon nemam.vypytam od sestry.na co jej to je.ved nina ma 2 roky.

maminakatka
15. jún 2010

@drzkosa neboj to bude fajn 🙂 a jasne,ze vysledok stoji za to 🙂

tadotami
15. jún 2010

@jjana17 teraz ma napadlo ako si dopadla s tym prebalovacim pultom ci komodou?viem ze si ho mala cez bazar vyhliadnuty.

maminakatka
15. jún 2010

@tadotami nie si sibnuta ,lebo toto iste robi moj mm kazdy den v izbicke 😀

jjana17
15. jún 2010

@tadotami no tak ta sietka je velmi dobra vec si myslim, jaj ty budes fungovat na 2 kocikoch??
no mala som vyhliadnuty, ale ked sme to tak s mm zvazili mam dost vysoku postielku a na nej sa da krasne prebalovat,,,skusala som synovca tak viem, ,,tak tam si nachystam nejaku podlozku a budem tam prebalovat drobca

vi3ka
15. jún 2010

@elko69 krásny chlapček. no celý tatko 🙂 🙂 tak nech vám robí len radosť.

tadotami
15. jún 2010

@maminakatka super neni som sama.ze ho pozdravujem.,
@jjana17 je mi luto tento rozbit tak mame taky stary na balkon.no stary ako je v super perfektnom stave a da sa velmi dobre hojdat.a nasla som aj ten igelit do dazda a je len na otvor medzi striesku a nanoznikom.som zostala trosku mimo.to strecha a nanoznik nepremokne?alebo to mam kupit na cely kocik-taky co je aj na strechu?jani a mame aj ten sportovy.co sme k tomuto peg peregu dostali.ty pocuj ale ja som stale unavena z toho co mirka pre timejku kupila.sa jej musim opytat ako sluzi.

jjana17
15. jún 2010

@tadotami a co kupila mirka

maminakatka
15. jún 2010

@tadotami odovzdam 🙂 malinka ma este teplotu ?ci je to uz lepsie ? 😖

veronika89
15. jún 2010

neviete mi povedat,co mi spravi doktor,ked som pri stahovani stratila matersku knizku?? ci to len ja som taka sikovna??? ☹

jjana17
15. jún 2010

@tadotami neviem aky to mas kocik a ani tu platenku si neviem predstavit, ved ano naco rozbit kocik len tak na lenosenie maleho v zahrade,,,, ja som len tomu nepochopila ze si unavena z toho co mirka pre malu timejku kupila

jjana17
15. jún 2010

@veronika89 tak to neviem teda,,,a nikde ju nemoze najst

tadotami
15. jún 2010

@jjana17 kupila cam.ale hned mi padol do oka.velmi pekny kocik.neviem ci je prakticky ale pekny je.
@maminakatka ma stale teplotu.zajtra na kontrolu.je jak taka macalka.a chichi ze malinka.ved mi mame skoro pubertacku.

tadotami
15. jún 2010

@veronika89 no urcite ti musi vystavit nejaky duplikat.stavaju sa aj horsie veci.nerob si z toho velku hlavu.nebude nadseny ale po hube ti neda.

maminakatka
15. jún 2010

@tadotami a kolko ma ? 6 nie ?? 😀

jjana17
15. jún 2010

@tadotami no to je ten kocik co ma aj v albume, on je pekny, len ja neviem mne tie malinkate koliecka a golface nepasuju,,,lebo ked vidim tie nase chodniky tak je mi na plakanie,,,,

tadotami
15. jún 2010

@jjana17 nie unavena ale unesena.

veronika89
15. jún 2010

@jjana17 hladala som uz asi vsade,uz ma nic nenapada

veronika89
15. jún 2010

@tadotami tak to som rada 🙂

tadotami
15. jún 2010

@jjana17 no to je ten.preto neviem ci je prakticky ale pekny je.mozno pokial napadne sneh tak kupi iny.a mozno maju lepsie chodniky.

tadotami
15. jún 2010

@maminakatka no a v septem.ma 7.trieska to s nou riadne.neviem ci je to skora puberta.

zuzumajko
15. jún 2010

@drzkosa neboj, mozno potom uz nebudes moct papat. Niektore baby to mozu mat aj otocene 🙂 ja som bola prave na obede a nezjedla som ani polovicu. Vobec sa to do mna nedalo natlacit. Dala som si trochu polievky a trochu maska s ryzou, ale po 3 sustach jednoducho neslo dalej...stve ma to. Asi si vybehnem este nieco kupit, lebo tu mam len bananik.

drzkosa
15. jún 2010

@zuzumajko no to asi ano aby si nebola hladna, no ty to mas opak, mne praveze chuti ale uvidim ked mi prestane byt zle ... som zvedava teda

jjana17
15. jún 2010

@tadotami tak to uz potom chapem,,,,,,,, 😀 😀

@veronika89 no asi si ju pekne niekde zalozila aby sa ti nestratila,,,,a nic proti ale v tehu sa stasne zabuda, tak mozno ti to len tak napadne kde si ju dala, ja som tak malemu upratovala veci a druhy den som hladala po celom byte flasky a dudky a nikde som to nemohla najst, ti poviem vsade som hladala, aj v kuchynskej linke, no vsade a potom v noci som sa zobudila s tym ze som mm hovorila ze uz viem kde su !!!!! tak som tam hned isla do izby a presne som vedela kde som ich upratala,,,,,

jjana17
15. jún 2010

@tadotami mozno to tam maju lepsie
aj neter ta ma 8 rokov a tiez mi pripada ako v puberte take ksichty hadze a ten slovnik,,,no katastrofa,,neviem co tie decka kde to beru

zuzumajko
15. jún 2010

@drzkosa praveze som strasne bola hladna ☹ nechapem ☹ uz zas mi skvrka v bruchu. Uz soms chudla dve kila ☹

vefi89
15. jún 2010

@mirka12011 no jemu sa už nechce hajať skoro vôbec, cez deň mi spí všeovšudy len hodinu a pol a to á rozkúskované do štyroch spánkov, takže tak. ale očividne mu to stačí,, lebo je spokojný a teda ani sa veľa nehnevá 😀

@elko69 zlatko, vitajte doma a aj v klube šťastných maminiek...ako ste to zvládli??a keď sme si to posledne písali, tak to ti teda voda odtekala, alebo si mala len výtok??aký bol pôrod? Jakubko je zdravý??a aké ste mali miery??

@tadotami nám zase beba robila dobre. ale ako tak sledujem, tak každému dieťatku niečo iné robí dobre 🙂

tadotami
15. jún 2010

napchavam sa s tlacenku.je super s kavenkami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre