Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
17. jún 2010

boli sme aj v novinach 🙂

lulu4
17. jún 2010

@jjana17 ja som sa uz napapala a tusim ze az moc, nevladzem dychat, ked toto jedlo mi nenormalne chuti... uz dnes neveceriam... oddychni si ked sa ti drieme aj ja by som si ale uz som dohodnuta, tak idem uz tiez off, musim bezat

lulu4
17. jún 2010

@elko69 Elko ty si aka herecka na to ze si bola v porodke vyzeras na tej foto velmi dobre.. klobuk dole... ste krasny obaja... velmi ti to ako mamine pristane a to je pekne, ze u vas v novinach to takto uverejnuju, to je pekna pamiatka

lulu4
17. jún 2010

@mimi21mimi no to by ti malo akurat tak nejako vyjst na ten posledny mesiac od 36tt aby si zacala chodit do nemocky ved uvidis.. potom daj vediet... ako sa ma brusko? no nestazujem sa ved som aj foto hodila vcera aktualne ak chces mozes kuk, vsetci pisu ze je male tak neviem 😝 ale inak kope kope futbalista moj maly... urcite mi to brusko bude aj chybat ale tak kazde babo musi von...

elko69
17. jún 2010

@lulu4 prosim?sak som tam strasna,neozmyvana,asi tyzden neocesana poriadne,nenamalovana..vlastne licidla som nevidela odvtedy co som porodila 😀 😀 😀 😀 ja co som ani bez toho ani s kosom nesla 😀 😀 😀 😀 😀

elko69
17. jún 2010

@lulu4 a to bolo v den odchodu tak mozno mam take ststne ocka na nej,lebo keby ma fotili v piatok ked mi oznamili ze Jakubovi sa to zhorsuje a zostavame v nemocnici tak to by si videla skor uplakane oci.. 😒

mimi21mimi
17. jún 2010

@lulu4 pozrela som fotecky... mne vysuplo tento tyzden dost, ono dorastie 😝

dugyna
17. jún 2010

@jjana17 to neviem jani ako to ona pise ..a aky je nalez.. 😒

happy8051
17. jún 2010

@suzik77 neviem preco, ale vyzer to, ze inzerat neexistuje 🙂

dugyna
17. jún 2010

@pepppe kukam len tak zbezne ze ste sa bavili aj o CS..niekto to zvykne pisat a niekto nie...niekto naise len ze krcok sakralne/moze byt medialne, alebo ventralne/ potom napise dlzku v cm, a branka na prst/alebo spicku prsta..../ a da sa to vsetko zapisat aj CS skore...cize vyboduje podla nalezu a kolko bodov bude mat tak naise napr CS 8
a tie preietoky mas krasne hodnoty takze bude kludna... 😉

dugyna
17. jún 2010

@elko69 jej to je krasne 😉 to u vas takto davaju do novin?

dugyna
17. jún 2010

@jjana17 daj potom vediet ako tami ..dopadla ak etda mas na nu kontak..a uz teda isla do tej nemocky...

zuzumajko
17. jún 2010

@janee_ tak to je sila! a nemozes rodit doma? nebolo by to pre vas lepsie? lebo to co vravis mi pride fakt divne :/ asponze ta tvoja asistentka je s praxou..wow, som v soku

zuzumajko
17. jún 2010

@elko69 iiha iiha, no to je dobre vediet 🙂 keby daco, buem sa ta este pytat 🙂 a co maly jakubko? ako to zvladate? poslucha?

jjana17
17. jún 2010

@dugyna jasne ked budem vediet o tami viac tak napisem

hmla
17. jún 2010

ahojte baby,
ako sa máte ? 🙂 ... ja som dnes mala celkom náročný deň , veľa behačiek a tak , po práci som šla do OC a pokúpila som pre malé vecičky tak sa z nich vytešujem 😅

tinkarisko
17. jún 2010

@elko69 a preco ste boli v novinach?

tinkarisko
17. jún 2010

Ahojte baby co mate nove? 😀

vefi89
17. jún 2010

elko náhodou super fotka...u nás fotia len detičky, na nás maminy sa serinkajú 😒 😀

hmla
17. jún 2010

elko69- vyzeráš tam dosť dobre,na to čo si potom napísala 🙂 ja by som vyzerala určite horšie 🙂

dugyna
17. jún 2010

@jjana17 a prosim napis mi potom cez zavinac alebo v ip bo ja len sem nakuknem nestiham citat cele..vdaka.

lulu4
17. jún 2010

ahooj je tu niekto? som bola na nakupe a u kamošky tak ze sem este kuknem na chvilu... a tu asi nikoho 😕

lulu4
17. jún 2010

@elko69 na to ze si bola v porodke tak tam nie je nikto vymalovany a vycesany ako na ples, ale fakt ti to velmi pristane aj s Kubkom na tej foto, ja neklamem 😵

suzik77
17. jún 2010

@happy8051 ahoj, tento inzerat by mal byt este aktivny:

https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-spodna-b...

ten druhy je bloknuty, lebo to uz dnes naobed jedna baba kupila...

lenocka84
17. jún 2010

ahojte mojenka
ako sa mate? co nove?
my dnes pekne spinkame, vnimame svet okolo seba, a pocuvame novu hudbu v premietacke, co maly dostal ako darcek k 2.mesiacom co mame v sobotu

pepppe
17. jún 2010

@dugyna dakujem za info,,vsak take znacky tam pisu ani nevysvetlia 😉

elko69
17. jún 2010

@dugyna no dojde do porodnice redaktor a pyta sa kto sa chce dat odfotit a najprv prisiel ked som bola asi 2 hod po porode a maleho som nemala pri sebe tak nic a teraz dosiel chvilu predtym nez sme odisli z porodnice tak sme to vyuzili 🙂

elko69
17. jún 2010

@zuzumajko no ucime sa pomaly...ten prvy den bol taky ze som ani nevedela poriadne co mam robit a teraz ho uplne sama kupem a prebalujem sak to je samozrejmost aj 🙂 uz priblyzne viem ci je hladny alebo ho boli brusko..placka mi malo..klop klop ale vie sa riadne ozvat ked je hladny veru...mylujem jeho usmevy..a tatino ten stale je pri nom a pozera nanho a smeje sa,strasne sa tesil kedy dojdeme domeno som videla na nom akosa trapil ked nas nechceli pustit domeno...

elko69
17. jún 2010

@tinkarisko to tu v TT umoznuju,take oznamy o narodenych babetkach,nebola som tam sama..bolo nas ale 9...

elko69
17. jún 2010

@lulu4 tak dakujeme teda 🙂 🙂 🙂 budeme sa cervenat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre