Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
27. sep 2009

vieš, ona mi stále drží bruško, hladká, čaká či ju kopne.. včera som ju vykúpala, urobila masáž chrbta a nôh, zaspala jak poleno.. evidentne nič z toho čo má tu doma nemá.. hlavne starostlivosť a lásku.. manželovi povedala že ocinko, ja viem, že to nie je Tvoja vina, že nemôžeme byť spolu.. to všetko spôsobila maminka.. ja to viem..

garicka
27. sep 2009

bože to je kruté keď si tak malé dievčatko uvedomuje krutú realitu, neviem čo by som robila keby mi to povedalo moje dieťa, asi by mi srdce roztrhlo (prepáč)... a kopol ju už miško? 😅

zazalienka
27. sep 2009

noo kopol, dnes v kostole.. včera sa mu nechcelo, ani ráno no a keď sme si sadli na lavicu, tak ma celý čas držala za bruško a malý sa točil... tak bola veselá...

garicka
27. sep 2009

tak si aspoň trošku spestrila omšu 😉 ja už ani do kostola nechodím lebo bojím sa dakde ísť, už sa cítim jak panička, len sadnúť do auta, odviezť na miesto doručenia, tam si sadnúť alebo ešte lepšie rovno ľahnúť a po chvílke naspäť domov, už ani bránu drahému neotváram 😀

zazi prajem vám dobrú nocku, papa

zazalienka
27. sep 2009

dobrú noc všetkým a držím palčeky..

vefi89
28. sep 2009

Kransy ranko vsetkym 😀 😀
uz netrpezlivo cakam, kym odbije pol desiatej, aby som mohla ist k dokymu. Dned mam daku podrazdenu naladu, kedze som sa prvy krat zobudila na to, ako Misko vystraja 😀 😀 som nevyspata, ale napriek tomu stastna, kedze viem,ze je v poriadku 😀 😀

Garicka, drzim ti palceky, aby bolo vsetko ok.

Garonka, dakujem, hned ako sa vratim, budem referovat 😀

Zazalienka, vam prajem, aby ste to vsetko s Veronikou co najskor na dobre obratili. Velmi vam to prajem. Deticky si predsa zasluzia krasne detstvo.

Pekny dnik prajem

garonka
28. sep 2009

halo halo tu nik nieje? ☹

miroslava89
28. sep 2009

bu 😀

aninka89
28. sep 2009

ahojte kočky, tak ako sa mávate.....dúfam, že všetky ste OK, nechce sa mi čítať toľko strán dozadu 🙂 My sme ešte stále 2v1, tak guľame a guľame 😀

miroslava89
28. sep 2009

aninka ale uz nie dlho budete 2v1🙂

aninka89
28. sep 2009

veruže nie, no to čakanie je brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠

miroslava89
28. sep 2009

to ti verim ze uz chces mat drobca pri sebe🙂 ale tak uz mas malicko pred sebou tolko uz vydrzis🙂

aninka89
28. sep 2009

vydržim 😉 A Ty sa máš ako, Mirka?

miroslava89
28. sep 2009

ja sa mam pracovne..makam nestiham nic akurat dnes som si povedala ze si spravim volno..nic sa mi nechce..akurat tolko ze som sla za sestrou na navstevu potom sa objednat k svojimu dokimu (az na 12.10- dovtedy sa asi z cakania zblaznim 😝 )a len tak vegetim a beham po koniku 😀

aninka89
28. sep 2009

hmmmmmm........... Aj ja sa tu motam, ale už sa mi normálne zatváraju oči, málo toho teraz vydržím 😠 A to chcem ešte trochu upratať a hlavne povysavať lebo polovička má dnes narodky, tak večer budú návštevy 😖

miroslava89
28. sep 2009

necudujem sa ti ze malo vydrzis... ved uz za paru dni rodis🙂 a navstevy to pocohpia ze uz nevladzes..

garonka
28. sep 2009

jej no niekto tu je 😀

aninka neboj 2v1 nebudeš už dlho maly sa poponahľa ku vám 😉

Mirka a ty si domaaaaaaaa?

miroslava89
28. sep 2009

mirka je dneska doma😀.. teda akoze pracujem ale doma😀 sak bolo na case😝

garonka
28. sep 2009

no vidíš aspoň si konečne odychneš troška a vypneš, musíš sa šetriť 😉

miroslava89
28. sep 2009

oddychnem len potom z coho budeme zit😝.. to je v tom ze ci chcem ci nie musim manzelovi pomahat...

garonka
28. sep 2009

tak tak len sem tam vypnuť musíš kvôli babatenku 😉 ja teraz varííííííííííím a čakam na Gabikin telefonat, normalne som nespokojna, čo s ňou tam robia 😔

miroslava89
28. sep 2009

ked ti zavola tak potom podaj info aj tuco nove😉 snad je vsetko ok...

vypnut uplne nevypnem len mierne spomalim..ale tak uz nie dlho a snad aj manzel bude prace schopnejsi..uz ma nebavi ho tolko obskakovat 😅

miroslava89
28. sep 2009

ja somtaka hlaadnaa.. ale sa mi nechce jest 😅

garonka
28. sep 2009

musíš papať a veľaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

miroslava89
28. sep 2009

musim😀 keby som nebola taka lenivaaa😀..to bude nieco straaasne so mnou 😝

vefi89
28. sep 2009

Garicka sa este nevratila od dr??Garonka, nic o nej nevies?

vefi89
28. sep 2009

viete mi poradit, zo skratkami od dr??

toto mam v tehu knizke
BPD: 27,1
TMB: 26,7
FML: 16,5

a toto na sprievodke zo sona:
BPD: 39,6
THD: 37,4
FML: 23,4

som z toho debil, neviete??

garonka
28. sep 2009

vefi jasne viem viem zostala v nemocke ☹ kvôli diagnoze predčasne hroziaci pôrod ☹ ale šikuľka bola vysmiata, to je spravna baba 😉 sranda s ňou 😀 a pôjdem na navštevuuuuuuuuuuuu k nej 😉

a ako bolo na morfo utz? všetko ok?

garonka
28. sep 2009

vefi to su rozmery babätka ja som tiež nevedela čo to je ale pošlem link tam by to malo byť vysvetlene, čo tie čudne skratky znamenaju 🙂

vefi89
28. sep 2009

dakujem ti, a co to ta Garicka ma??Nema notebook zo sebou?? pozdrav juuuu

Bolo super, vsetko ma ako ma byt, ale bol ritou zvrtnuty.a som chcela aj fotku, ale 17 eur za to, ze mu budem kukat na zadocek 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre