Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
26. nov 2009

veji brusko??Vsak to mas dvojicky 😀 😀 ale nie 😀 ale neni moc velke??

Utekam uz, drahy sa bude zlostit..
Zajtra som tu od rana zasa 😉

papa vam

vejula
26. nov 2009

Nom asi aj hej, ale to mám asi veľa plodovej vody, lebo bábo je primerane veľké aspon podla morfa... Ale aspon má maličké dosť miesta 😉

vefi89
27. nov 2009

Dobre ranko vam 😉

dufam ste nemali ziadna taku stranu noc ako ja ☹ Najprv ma zacali krce do nohy chytat, som plakala ako male dieta od bolesti, taketo nieco hnusne som hadam za cely zivot nezazila. Mi presiel konecne krc, a ako som si drzala nohu, tak normalne som mala tak stahnuty sval, ze mi slachy trcali, no to bolo nieco hrozne. Potom sa mi drahy zobudil na moj narek, tak mi chudacik o pol tretej rano masiroval tu nohu.
Samozrejme, konecne som chcela spat a Misko sa mi prebral, ale tak hnusne ma dokopal, ze to asi aj jeho muselo boliet 😨
A nakoniec rano sa neviem postavit z postele, neviem sediet poriadne, neviem stat, neviem lezat, tak ma krize bolia, ale nie je to taka obycajna bolest, ako mavam zvycajne, ale ako keby mi niekto nozom pichol medzi stavce a krutil mi s nim 😨

Neviem, co mam robit, aby som aspon do obchodu dosla, preto ak mi niektora poradi, co mozem robit, aby om nebola taka ubolena, bola by som rada

Vejula, brusko mas velmi pekne, ale ked porovnam tvoju a moju fotku, tak to vyzera, ako keby si mala ty 28tt a ja 22tt 😀 😀

lenocka84
27. nov 2009

dobre ranko

vejula krasne brusko, ale naozaj velke, ako domcek pre dvojicky

vefi naj bude pokecat s lekarom,toto nie je sranda

vefi89
27. nov 2009

lenocka, uz som to diskutovala, dal mi Thiamin, lebo magne nesmiem, mam nizky tlak.
Dako skoro buntosis 😀 😀 to je nezvyk, lebo takto rano malinko ludi tu byva 😀

lenocka84
27. nov 2009

vefi ja som dnes vynimocne skoro vstala lebo som nesla spat po polnoci
to bude asi tym
a ty co tak skoro buntosis? kvoli tej nohe?

vefi89
27. nov 2009

lenocka, ja to stale tak skoro 😀 muzika do roboty odprevadzam a po ine dni deti do skoly chystam, len teraz su u matery, pokial prerabame, aby som nemala problemi so socialkou. ...ale dnes si pojdem poobede asi zdriemnut, aby som dohnala noc 😀 😀

lenocka84
27. nov 2009

jaaaaj no pekne
ja ho nastastie nemusim vyprevadzat, on vzdy pri odchode pride sam dat pusinku a ide
to ja vacsinou este v posteli lezim 😀

vefi89
27. nov 2009

ja nemusim, ale chcem 😀 sme ako cerstvo zamilovany par 😀 😀
ake mas dnes plany??okrem maniacenia na koni 😀 😀 😀 😀

lenocka84
27. nov 2009

noooo na nakup, navarit
doplatit vyplaty
poupratovat
a to by aj stacilo 😀 😀 😀

vefi89
27. nov 2009

hmm.nieco podobne, az na tie vyplaty 😀 😀
a co ides varit?bo ja netusim,aj by som si dala halusky, ale sa mi nechcu robit. Vcera som robila maso na stave s medom, som sa tesila, ze aspon na dva dni a drahy to na veceru tresol 😠

lenocka84
27. nov 2009

tak to poznam
moja polovicka to tiez s oblubou robi
este som nad tym nerozmyslala
drahy mal chut na pizzu
tak uvidim

vefi89
27. nov 2009

ale pizzu objednas nie??
co to su za deticky, co mas v albume?

lenocka84
27. nov 2009

kupim a upeciem doma
to je neterka a synovcek
maly ma teraz uz 1rok 5 mesiacov
na fotke cca 2 mesiaciky
strasne to leti, a zboznujem ho, male slniecko

vefi89
27. nov 2009

ach taaak....ale s tym casom je to fakt, ze ide moc rychlo. sa ani nenazdame a aj my budeme mat odrastene deti a budeme jest kasicky v domove dochodcov 😀

lenocka84
27. nov 2009

nestras
sice je pravda ze dnes sme sa s drahym smiali ze uz zaciname 4.mesiac
a to nedavno sme len zistili ze som tehu

vefi89
27. nov 2009

vsak aj ja stale rozmyslam nad tym, ze boze, nedavno som mala len 12 tt a teraz uz sa citim ako velryba, aj ked oproti veji som len chrt 😀
idem sa asi obliect a pomalicky prejdem do obchodu, lebo ma zacal kocur otravovat a dost mi lezie na nervy, sa mi stale pichne pred monitor.

lenocka84
27. nov 2009

hehe ja pojdem so psom vonku
bo sa uz zobudil
a potom sa pustim aj do nejakej prace
takze tak priebezne tu budem

vejula
27. nov 2009

čafte kočky.... čo, vy ste práve obe odišli čo?????
Som čítala vefi, že si mala blbú noc.... Fúúú to si viem predstaviť. Mna tiež bolieva chrbát. Tak som aj začala cvičiť trocha a celkom mi to pomáha. Iba také ľahké cviky ako ten mačací chrbát čo sme este v škôlke cvičievali. Na nejaké xtra cviky sa totiž tiež necítim.

lenocka84
27. nov 2009

ajoj vejula
ja som ete tu bo som bola v sprche kedze drahy vzal psa vonku za mna
takze mam teraz ete cas kym pojdem von ja

vejula
27. nov 2009

jeej, môj bol tiež zo psom, ale ma serie hned od rána, zas mi robí nervy....
Ked jemu vadia niektoré blbosti. Nom teraz mi začal že načo stále kupujem tašky ked idem do obchodu, že ich máme doma už veľa. A ked som mu vysvetlila že som nešla do obchodu z domu ale po ceste ked som išla od našich, tak mi povie že nech si dám jednu tašku do mojeje kapsičky ktoru nosím zo sebou. PRitom do tehj kapsičky ledva zmestím svoje veci a ešte tam budem igelitku tlačiť... Tak ma vytočil, že som až nadávala. A ešte potom začne ked s a rozčuluim, že pozri aká zasa si, prečo si zas takáto a také kraviny... Bože by si niekedy zaslúžil po hlave...

lenocka84
27. nov 2009

tak to poznam
ja nastastie nosim v aute tasku alebo bednicku a tam sup s nakupom
ale uz to neriesim

vefi89
27. nov 2009

uz som sa konecne dotrepala z obchodu, taka dlha cesta ako dnes to este nebola 😀 😀

Vejula,
ked mna ten chrbat zacal z nicoho nic. ale ako som sa presla, tak je kusok lepsie. len ta noha ma strasne tyra
Co sa tyka tvojho muzika, nemali by ste si skakat do vlasov uz par dni po svadbe 😀 ale toto bola fakt kravina, o com sa vy vadite. ja by mojho kopla do zadku, ale chvylabohu taky nie je 😀

Lenocka a co aj ty sa chodis vetrat? 😀

vefi89
27. nov 2009

ste usli??
Vejula bije muza 😀 😀 lenocka a Garonka vy ste kde?

lenocka84
27. nov 2009

ja som tu ale idem pre neter do skolky, a do dm si pre zlavy pre nastavajuce mamicky
tak som zvedava co mi nato povedia
no a potom na nakup

vefi89
27. nov 2009

ake zlavy v dm???

garonka
27. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeeee konečne som tu

garonka
27. nov 2009

už len vyvesím pradlo, lebo našej trafenej susede vadí že perieme večer 😠

garonka
27. nov 2009

vefi fotku som zmenila lebo Gabike sa pači a tu ma lepšie vidieť a aj hava 😀

garonka
27. nov 2009

vefi kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? a ostatne tehuľky kde sa tulate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre