Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mata1001
7. dec 2009

baby dobre sa mi s vami pise ale idem uz.pa a dobru nocku

mirka12011
7. dec 2009

no ja rozmyslam ci kupim nieco mimcu na vianoce hoc len papucky, ved okrem kapustnici musi dostat aj podarunek 😉

lenocka84
7. dec 2009

lucy ahoj
tak blby lebo vela vybavovania
a zajtra este trochu viac

mirka ja som si dnes kupila bielu kosielocku, vpredu na viazanie
som neodolala, ze reku uz nieco chcem mat

mirka12011
7. dec 2009

tak ty sa mas ja nemam este nic, tak preto nieco na tie vianoce kupim, uz by pomaliky asi aj trebalo 😀 a co na 3D sa tesis?

garonka
7. dec 2009

Leni juj a v takom počasí ešte aj vybavovať musíš? ja som leňošila cely deň 😀

baby a čo kupujete drahym na Vianoce? ja vôbec neviem 🙄

vejula
7. dec 2009

hmmm garonka tak dobru chuť. Ja som si práve objednala pizzu, ale dojde až o 3/4 hodinu 😠 No ale aspon mi do vtedy vytrávi tie keksiky čo som pojedla 😉
Chlpáčik už aj žere mi tu chrume za chrbtom 😵 😵 😵

garonka
7. dec 2009

veji ja som už davno schrumla mäsko ale drahy oproti mne jedol pečene rebierka no išlo ma poraziť lebo take chute mi robi že až 😠

chlpačikovi sa polepší raz dva naš keď dostal pichačku do večera bol ako z divych vajec 😀

vejula
7. dec 2009

no vyzerá to tak že zaberáááá 😀
A garonka ty prečo nemôžeš pečené rebierko???? Mna by porazilo keby niekto jedol vedla mna taku dobrotku a ja by som nemohla 😖

garonka
7. dec 2009

veji ja ma racionalnu životospravu nejedavam ani kapustu, ani mastne a hlavne vypražane ale sladkym zhreším stále 😀

garonka
7. dec 2009

baby idem sa natiahnuť nech male tiež konečne haja 😀 tak dobru nocku vam zajtra som tu zas 😀

paaaaaaaaaaaaaaaa

vejula
7. dec 2009

Nejaké problémy so žaludkom???? Nom ja by som tiež nemala lebo som mala zápal žaludka viac krát, asi mám veľa kyseliny a potom mi nejako žere sliznicu žaludka... Ale teraz sa to nedá... Vyprážané ani ja moc nejedávam, to kyselinu mám hned v tu ranu ale také pečene rebierko. Juuuj, včera kačička s kapustou, booože hreším stále na tom jedle ale ja som taká slabá osoba v tomto 😒

vejula
7. dec 2009

bruuuu nocku garonka, a nech malé poslucha v tom brušku 😉

lenocka84
7. dec 2009

mirka aj sa tesim aj obavam
take zmiesane pocity
a veciciek uz mam plno, po synovcoci sme zdedili

lusy no zial ano, inak sa nedalo

hmmm rebierka, pizza
my dnes mame gulasik, s hubami

vejula
7. dec 2009

nooom lenočka to je tiež dobrotka. Ja som práve dojedla pizzu. Mnááám taká bola dobrá 😵

lenocka84
7. dec 2009

ja si akurat chystam ete ten gulasik, lebo sme hladni a potom uz len oddych

vejula
7. dec 2009

uhm tak dobru chuť prajem, aj som teraz napapaná, tak už len sedím a odfukujem 😎

vefi89
8. dec 2009

Dobree ranko upršané 😉

Veji, ako si to myslela, že budem mať pôrod ľahší, keď sa toľko hýbem??

vefi89
8. dec 2009

Lubka, Mirka ak sa ukážete a budete mať čas, pozrite si toto: http://grafika4u.sk/prispevok49491.html

garicka
8. dec 2009

ahoj vefi, u nás je slniečko, 🙂 dnes ideme s miškom na rehabilitáciu tak dúfam že nám ukáže nejaký iný cvik z vojtovky, lebo ten čo cvičíme tak sa už veľmi nedá, lebo sa miško len krúti a pri tom musí byť v rovnej polohe. prajem pekný dníček

vejula
8. dec 2009

brééé ránko kočky... No vefi, myslím preto že budeš rozhýbaná a svalstvo nebudeš mať oslabnuté a ochabnuté z neustáleho ležania... Ked stále takto posiluješ svalstvo lepšie bude znášať tu záťaž 😉
Ako viem že niektoré kočky ináč nemôžu ale je to potom ťahšie.
Inač včera má celý den boleli pánvové kosti, myslíte že sa môžu rozťahovať a pripravovať???

vefi89
8. dec 2009

veji, určite áno. Ono sa to všetko pripravuje na pôrod od začiatku až do konca. 😉
Bože, také hnusné počasie tu máme 😠

garonka
8. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

vefi89
8. dec 2009

ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...čo si doteraz spala?? 😀

lubka89
8. dec 2009

ahhhooooooooooooooooojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee🙂 🙂

vefi89
8. dec 2009

ste si dohodli ča, že sa všetky stretnete? 😀 😀 😀

garonka
8. dec 2009

vefi čaukoooooooo ja som od rana hore len som trocha požehlila a konečne do večera z postele nevstanem 😀

šupla som do albumu kočík a ostatne vecičky neskôr keď maminka prinesie 😕

garonka
8. dec 2009

Lubka čauko to akoby sme mali telepaticke schopnosti 😀

lubka89
8. dec 2009

no ja nie🙂co robite?

vefi89
8. dec 2009

Vyzerá supeeeer 😉 mne sa dnes zasa nič nechce 😨 asi pôjdem aj do postele poobede 😅

garonka
8. dec 2009

vefi ani mne a ešte som od rana vytočena lebo naša švagrinka si zas vyhodí z kopytka braško je v nemocnici pustia ho domov vo štvrtok alebo piatok a jasne detičky šupne k mojej mame ta bude cely víkend v nervoch 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre