Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vierapp
21. dec 2009

veď teraz je to oderné...nie....tie papierové....no my doma sme sa vždy vyžívali v tom balení, hlavne ja a ocino .... toľko lepiacej sme vždy použili že mali problém to rozbaliť

allinka79
21. dec 2009

hej, vsetky su zabalene, ale tych hraciek pre malu mame kopu... dalsi rok jej ich zabalime, nech si ich otvori, teraz jej ich pozrieme my... 🙂

vierapp
21. dec 2009

my sme malej ešte ni nekúpili .... asi pre to, že nechodím po obchodoch ja.....no ke´d sa naroí všetko sa zmení....aspoň zistím čo nám chýba ...

allinka79
21. dec 2009

ja som poslala draheho kupit nejake 2-3 hracky nech ma, no a on tam nechal 60 eur a kupil kooopec vselicoho 🙂

vierapp
21. dec 2009

tak to máš super manžela... 🙂 môj na také niečo nie je ...je mu treba povedať presne čo má kúpiť inak nekúpi nič... 🙂 🙂 ....na chvíľu vás opustím..idem trochu už popratať... 🙂

lenocka84
21. dec 2009

ahojte kocky
uz som doma, bola som trosku pracovat, a nechat si vyplatit penaaaaaze za tvrdu pracu 😉
ako sa mate?

vefi89
21. dec 2009

Leni ahooj 🙂

aj nám dnes m prísť výplata, tak sa tiež tešíííím 😀
doteraz som buvala, dáko ma zmohlo to počasie a teraz rozmýšľam, že čo ďalej 😀

lenocka84
21. dec 2009

ahoj vefi
ja som si vybrala za upratovanie co chodim byt, a zajtra za dalsi, a celkom slusna suma sa nazbierala, az som bola prekvapena,ale robila som to naschval, ze dlhsie som nevzala aby bolo

garonka
21. dec 2009

ja relaxujem v posteli do večera 🙂 sama doma s havom 🙂
som šupla do albumu veci kuk 😵

vefi89
21. dec 2009

aspoň máš dobrú robotičku 😉

vierapp
21. dec 2009

ahoojte tak som opäť na chvíu späť...nie je bohvie čo po dlhom ležaní robiť...len som umyla riad utrela prach v kuchyni v chodbe a pozametala..v kúpeľmi len umyla WC a vaňu a som k.o.....a to chcem utrieť prach v izbe pozametať a umyť podlahu všade no to umývanie necham na zajtra aj to je deň

allinka79
21. dec 2009

viera, nehnevaj ma s tym umyvanim...
nevadi ti zohybanie?

garonka
21. dec 2009

vieriiiiiiiii neprehaňaj 😕 nech drahy uprace ty len pekne lež

vierapp
21. dec 2009

k vani som si kľakla lebo mi to vadilo, preto to bola aj taká rýchlovka....nevedela som že to bude taký problém, asi sa na to vykašlem 😒

vierapp
21. dec 2009

garonka...muž by pomohol, ale stále je v práci robí 12tky .... ☹

lenocka84
21. dec 2009

lusyyyy ten slonik na tej zavinovacke je uzasnyyy

vieri a ty mas oddychovat a nie drhnut kupelnu

allinka79
21. dec 2009

tak sa mi to paci... ja som si zvykla ze umyjem wc a umyvadlo a vanu nechavam tatovi 🙂

garonka, spravne... musime jej riadne dohovorit...

vierapp
21. dec 2009

asi máte pravdu...nie že asi ale určite...keď som nechcela mať neporiadok ale bábo je prvoradé

lenocka84
21. dec 2009

ja som povedala ze po 35tt uz doma nepohnem ani palcom
je pravda ze vlastne ani doma nebudem 😅

allinka79
21. dec 2009

lenocka a kde budes?

viera, u nas nebude nic extra upratane... okna sme umyvali v aprili, chladnicku pred rokom... akurat je utrety prach, povysavame a umyjeme kupelku a wecko... nemam to rada, ked sa neuprace, ale drobcek je prvorady a teda ozeliem upratany byt... na oko a pohlad to bude vyzerat ok snad 🙂

vierapp
21. dec 2009

a kde sa chystáš byť?

lenocka84
21. dec 2009

ja budem u mami, kedze v za chcem rodit, takze ja budem lezat na chate, nohy vo vode, a bude mi OK

allinka79
21. dec 2009

pekna predstava lenocka

vierapp
21. dec 2009

tak to by som brala aj ja

lenocka84
21. dec 2009

len ci bude mat kto bazen nachystat, 😒 uvidime
snad ano
a potom sa tam chystam nejaku tu dobu ostat

allinka79
21. dec 2009

a keby aj nebol bazen... hlavne ze bude oddych, hm?

vierapp
21. dec 2009

bazén hmmmm.....tak si zaplávať

allinka79
21. dec 2009

neviem, uz ma plavanie ani nelaka... 🙂

vierapp
21. dec 2009

mňa áno vo vode som sa vždy vedela uvolniť... 🙂

garonka
21. dec 2009

vieri i nam treba upratať, drahy včera sa do toho pustil ja som mala pyžamovy deň 😀 aj stromček urobil ale utieranie prachu nechal na mňa nema to rad, no tak sa toho vzchopím snaď do večera a chceme aj linecke kolačiky urobiť tak som zvedava ako sa mi bude chcieť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre