Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
10. jan 2010

čaute kočice 😀
lulu, tak dnes zasa pracovný deň 😒 všetko umývať 🙄

a včera som mala večer takú smolu. som si dala do zapekacej misky krumple, klobásku a mäsko a dala piecť. a keď idem premiešať všetko, tak ako som otvorila tú misku, tak som si ruku oparila 😨 tak mám krásny boľavý fľak rovno na žilách ☹

inak Garonka, mám pre teba smtnú správu....malý nebude Miško, včera tato rozhodol 😝 budeme mať Maroška 😝 😅 a nie, že ma budeš byť 😀

a lenke gratulujemeeeee obaja 😀

vefi89
10. jan 2010

pre boha, lusy, však to malo byť biť s mäkkým i, aký som ja debo dnes 😅

mirka12011
10. jan 2010

hihi vefi tak teda zmena mena?

vefi89
10. jan 2010

hej, tato rozhodol. 😀
Miško bolo len dočasné, aby sme ho nevolali bábo 😀 😀 sme si večer sadli a hovorím mu, že ak nevyberie meno, nech myslí na to, že po pôrode budem tak zaliata emóciami,že mi z úst frkne hocičo, tak aby to potom neľutoval 😀 😀

elko69
10. jan 2010

natalia777 blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 to je super..

lulu4
10. jan 2010

vefi veru tak pracovny den, nechce sa mi ale co mam robit? 😝
no a coze drahy takto rozhodol zmenu mena?

vefi89
10. jan 2010

lulu, písala som to vyššie. takže aj ty máš pracovný???aspoň nie som sama 😀 😀

inak zajtra mám poradňu, tak myslite na mňa ráno 😉

natalia porodilaaa????????? 😅

mirka12011
10. jan 2010

no ale tak aspon mas meno vybrate hihi a mate pokoj len uz nehladajte dalsie :D:D:D

lulu4
10. jan 2010

jasne vefi budeme na teba mysliet, potom sa nam pekne ozvi, ze co a ako...
Ano prejdi si par stranok dozadu pisala vcera aj tri fotky hodila do albumu malinkej...

vefi89
10. jan 2010

miri, ja stále vymýšľam. ale keď to chce Mirko, tak ho bude mať 😀

lulu4
10. jan 2010

tiez gratulujem Natalia, malicka je nadherna, aby ste boli zdrave obidve 😅

mirka12011
10. jan 2010

jejejeje natalia gratulovacka vidis este dobre ze tu elko som si nevsimla 😅 ano vefi budeme na teba mysliet..
nas drobec sa vcera nepohol hihi musim ho znova zobudit pesnickou 😀

vefi89
10. jan 2010

lulu, už som zbadala....jééééj, tak to je ďalšia mamička....a to znamená, že sa to blíži aj mne 😅 ale je roztomilá malinká 🙂 aj ja chcem.

lulu4
10. jan 2010

miri a ty ako uz ti byva lepsie, uz tolko nezvracias?

elko69
10. jan 2010

inak ahojte babule,,,co porabate?ja uz varim obedik takze dnes som si pristala aby sme okolo pol 12 mohli papat 🙂

vefi89
10. jan 2010

elko no ty si dnes dáka hyperaktívna. čo ti mužík sľúbil?? 😀 😀

lulu4
10. jan 2010

vefi: aj si si citala ako tam opisovala ten porod a kontrakcie... tym ze malicku mala inak otocenu jej ju museli kliestami vyberat a to je dost nebezpecne pre babo.... hlavne ze su ok....

vefi89
10. jan 2010

lulu, idem to čítať

lulu4
10. jan 2010

vefi: a skor ako ty to bude mat za sebou garonka 😀 ty mas este cas 😀
no elko, ty uz varis? sikula... ja idem kuk to masko co sa mi roztapa a zacnem aj ja lebo ked ma pochyti hlad to zas bude nanic, varit ked ma napina...

mirka12011
10. jan 2010

lulu no vcera len 2x hihi uz som si zvykla na nevolnosti hih tak ja sa s nimi este popasujem 😀 uvidime ako do poradni mi bude to mame poradnu az 26.1 tak uvidime len dufam, ze bude vsetko ok a mimco sa nam ukaze...

elko69
10. jan 2010

vefi praveze nic ale je tu aj segra na navsteve so svagrom a ta j etiez tehu takze tu je hladnych krkov viac :D tak som im vcera slubila ze im navarim...
lulu no co ine mi zostalo :D hihi aj ja pesiem masko a zemiaciky k tomu este hodim do truby a mozme ist papat

lulu4
10. jan 2010

uz aj vierka by mala byt coskoro mamicka, ale sa to tu zbiera s miminkami 😀

vefi89
10. jan 2010

lulu, ale aby si nebola prekvapená 😀 😀 garonke koník prihadzuje plus tt, a ja som si v pase nastavila presný termín...ale no, zasa nikdy nehovor nikdy. 😀 😀

mirka12011
10. jan 2010

no vierka to ano mozno uz porodila ze tu nieje... 😝

lulu4
10. jan 2010

elko: tak to budeme mat podobny obed, aj ja idem dat piect masko, zemiacky a leco... mame to tak radi...
aj ked ja som cely vikend sama... drahy pomahal aj vcera aj dnes rodicom, prerabaju byt tak obijaju stare kachlicky... no tak sme sami ...

vefi89
10. jan 2010

elko, takže robíš hostinu 😀 😀
ja si dnes spravím len šošovičku 😝

mirka12011
10. jan 2010

hmm vefi tak to malemu das riadne zabrat 😝 sosovica je sosovica... 😀

lulu4
10. jan 2010

vefi, ved hej musis byt pripravena na vsetko, moze to prist aj skor, clovek nevie 😀
uz mas nachystanu tasku do porodnice a aj oblecko pre maleho z porodnice?

miri: tak ty uz ozaj musis byt zvyknuta na tie nevolnosti, juuuj keby ti tak uz chceli ustupit, tak to si este pockas na tu poradnu, to par dni po tebe pojdem aj ja 5.2.

mirka12011
10. jan 2010

lulu to uz su miminalne nevolnosti co som zazivala, si pamatam ako sme s manzelom v nedelu vstali z postele o 11.00 a do 12.30 som napocitala navstevu zachoda 8x 😀 vies si predstavit co to bolo do vecera 😝 teraz to uz je nic oproti tym mesiacom

vefi89
10. jan 2010

lulu, zbežne mám nachystané, len ma stále ešte niečo napadne, takže komplet to nie je....a pre bábo mám už všetko, takže som drahému akurát včera ukazovala, že ak náhodou, tak mám dve kôpky v skrini pre mimi 😀 😀

miri, ale on ju lúbi... 😀 😀 však je po mne 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre