Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
12. jan 2010

garonka... super recept len ma to hacik ja odkedy som tehotna nechuti/neznasam oregano..
tak dobru nocku a pa zajtra
tak prvy moj tip ze mopsik bol spravny 🙂 ten tvoj by tomu mojmu mozno pekne prehovoril do duse 🙂 aby posluchal

vefi89
13. jan 2010

brééé ránko všetkým 😉

garonka
13. jan 2010

dobre rankooooooooooooooooooooo 😵

lubka89
13. jan 2010

dobre ranko vsetkym🙂

janefonda
13. jan 2010

Ahojte tehule 🙂
Je tu aspon niekto?

lubka89
13. jan 2010

ano ja som tuuuuuuuuu🙂

janefonda
13. jan 2010

Ako sa ti dnes dari?
My tu mame hroznu hmlu...ach jaj nemam to rada, nic sa mi potom nechce ☹
Teda nie ze by sa mi inokedy chcelo...hihi
Lubka kedze sme na tom podobne co sa tehu tyka mam na teba otazocku? Mavas problemy so spankom? Lebo ja hrozne, uz neviem ako mam spat. Neviem si najst polohu.

vejula
13. jan 2010

Ahojte kočky.... No ja som mala dnes riadne hnusé sny ani radšj nespomínam.... Ale čo sa týka spánku tak s ním nemám problém, buvam skoro celu noc, len občas idem cik na záchod, to je všetko.

vefi89
13. jan 2010

hlásim príchod z obchodu 😀 😀

janefonda
13. jan 2010

No ahojte konecne sa to tu zaplna 🙂
Vajula zavidim ti dobry spanok, ale v dobrom samozrejme. Mna to uz velmi trapi, lebo som nevyspata a potom zla 😠
Prave ma ta moja blska mala kope. Juuuj to mam rada!!! 😵

vefi89
13. jan 2010

Veji ahoooj

teda ja ako večer zlahnem do postele, tak sa ráno zobudím, bez rušenia spánku 😝 😀

vejula
13. jan 2010

Ahoj vefi 😉 a čo dobré i pokupila 😝
jane ,no to ti verím, ja si neviem predstaviť celé noci prebuntošiť. Spááánok som si vždy užívala a čo som tehu tak ho potrebujem ešte viac 😉

lubka89
13. jan 2010

ahojte baby
janefonda: ja nemavam problemy zo spankom len ked sa nahodov preberem v noci tak uz nezaspim lebo ma mali kopcuje🙂 ale je to prijem ny pocit🙂

vefi89
13. jan 2010

musela som plátkový syr a broskyne, aby som mala na obedík 😀 idem spraviť kuracie prsia s broskyňou a syrom 😝 a na raňajky som si kúpila 2 jogurty, 8 rožkov, 4 croasanty a 2 sézamové tyčinky 😀 😀 😀 a mandarinky ako olovrant 😀 😀 😀 ale som pažravá 😀 😀
čo máte dnes na obedík?? apán manžel ťa počúva? 😀

lubka89
13. jan 2010

jaj tak to keby som urobila ja na obed tak by ma drahy za nic nedal 🙂 on to zboznuje🙂

janefonda
13. jan 2010

No co uz , ostava mi len dufat ze ma ta nespavost rychlo prejde. Musim si uz objednat ten kojaci vankus, lebo kamoska hovori, ze jej to velmi pomaha uz teraz v tehu pri spani, podlozi si brusko a hlavu a je dobre.

vefi89
13. jan 2010

lubka, tak ho pošli 😀 😀 aspoň ho pokukám 😀 😀 😀 a to ťa vari malý už tak silno kope?? 🙂

vefi89
13. jan 2010

jane a prečo si nevieš nájsť polohu?? ti vadí bruško, alebo??

vefi89
13. jan 2010

Garonka prišla asi len pozdraviť a zdrhla 😀 😀

lubka89
13. jan 2010

no tak fajn a kde ho mam poslat? ale mi ho vratis ? ano to ma maly uz tak silno kopka🙂

vefi89
13. jan 2010

tak už aj ty chodíš s úsmevom ako sfetovaná??? 😀 😀 😀 Lubka neboj, keď nevrátim, tak ti pošlem ,môjho naspäť 😀 😀

lubka89
13. jan 2010

dakujem 🙂

vefi89
13. jan 2010

😀 😀 😀 s mojím by si to nevyhrala.ja sa teda nesťažujem, ale je večne vyťažený a vadí mi, že som stále sama 🙄

janefonda
13. jan 2010

vefi, ja som vzdy spavala na brusku, ale teraz to uz nejde, vadi mi to. Tak sa snazim na bokoch a chrbate, ale to nie je ono. Tak hladam idealnu polohu 🙂

dugyna
13. jan 2010

janefonda ja som sice v 4mes..ale so spankom mam problem...neviem zaspat..skor ako o polnoci a neskor..spim sice aj do 11 ale prerusovane..neviem si najst polohu..a budidm sa a rano aj o 8 som hore lebo som hladna alebo mi treba curat..ale az tak ze mi je zle...
to je aky ten vankus naozaj je to dobre...lebo zacinam mat problem..brusko nemam sice velke..len teraz zacalo byt malinko vidno..a len cez vikend som si kupila prve tehu gate..ale vadi mi lezanie na brusku..a ja som bola tak zvyknuta spavat...

nemate niekto skusenost s tym ze by vam vadilo vsetko oblecenie a gumicky..na brusku?

a inak dobre ranko

vefi89
13. jan 2010

jane, aj ja som mala taký problém, ale nejak som si teraz zvykla na pravom boku zdochýnať 😀 😀 to vidno ráno na vlasoch 😀 😀 😀 neboj, dáky mesiac sa nevyspí a potom ti to bude jedno a zaspíš aj postojačky 😀 😀 😀 😀

vefi89
13. jan 2010

msím ísť, ideme gerbovať sliepky 🙄 🙄

janefonda
13. jan 2010

vefi to mas asi pravdu, tak ja sa teda znicim a potom sa mi bude chciet spat vsade, hlavne v skole urcite...tento problem mam casto 😀
Dugyna ja som do 17tt nemala brusko takmer ziadne, ale teraz sa to rozbehlo. Uz vyzeram ako naozaj tehotna, predtym to bolo len tak akoby som sa viac najedla 🙂 Prave pozeram ten vankus na neteasi ho aj objednam ked najdem ten pravy. Ja chcem gulickovu vypln, to sa mi zda byt super. Vcera som videla v obchode aj taky s normalnou vyplnou, ale toto sa mi viac pozdava.

vejula
13. jan 2010

vefiii tak teraz si zdrhla ty, ked som tu došla... som bola na hajzlíku, troška som sa potrápila 😀 😀 😀 Inač mne tiež vadia gumičky na brušku už aj gaťky, musím ísť kupiť nejaké nové ked bude mať drahý výplatu, čiže asi zajtra a kupim si také extra pohodlné aj ked určite nebudú bohvieako sexi 😅

janefonda
13. jan 2010

Co tam po tom aby boli sexi, teraz je prvorada pohodlnost. Ja muzickovi tiez vravim, ze teraz neviem byt tak sexi, ale zasa pre nich je sexi to brusko a ine si ani moc nevsimaju 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre