Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
14. jan 2010

vefi v posteliiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka12011
14. jan 2010

no dievcatko 😀 po 4x 😝

vefi89
14. jan 2010

luci, čo v posteli??nejak mi ušla pointa asi 😅

vefi89
14. jan 2010

a ja som ti čo vyrátala??si to nepamätám

mirka12011
14. jan 2010

no dievcatko hih aj kamos mi vyratal dievcatko aj tie cinsky vychadza dievcatko a este aj tu tak to je cista baba 😅

vefi89
14. jan 2010

tak vidíš, že neklamem 😀 😀

mirka12011
14. jan 2010

😝 len aby na sone nevideli pipina hih ale tomu neverim hih

vefi89
14. jan 2010

nebojaj sa....a podstatné je, aby bolo zdravé 😉

vefi89
14. jan 2010

babule, ja idem vyprážať, potom sem ešte prikvitnem 🙂

mirka12011
14. jan 2010

vefi ok a posli nieco do PO 😉

garonka
14. jan 2010

vefi keď nam šišky zabališ ako expresny balík tak ich do zajtra mame na obed doma 😉
ja by som si šišky dala a akooooooooooo 😀

elko69
14. jan 2010

mirka12011 no mne vyslo podla toho zase dievca uz 3x....no ved hej lebo poznam vela bab co su prvorodicky a vsetko dobre zvladaju,uplne ze super,presne vedia co maju robit a tiez to nevedeli len sa to museli naucit...

vefi no dufam, lebo chcem mu dat vsetko mozne aj nemozne 🙂

garonka hehe no len to uz sa neda vycuvat z toho, sice nam deticky toho asi dost zoberu ale myslim ze nam to 100x vratia naviac :D

mirka12011
14. jan 2010

hmm ja teraz pasem jablko ale tie sisky by som si tiez dala hihih

garonka
14. jan 2010

elko no jooooo a musia nas posluchať inač dostanu po holej 😀

mirka čo maš dnes na obed? ja som hladnaaaaaaaaaa a mm neprišiel tu polievku uvariť joj tak len rožky do seba trepem nech mam niečo v žaludku 🙄

mirka12011
14. jan 2010

garonka ja som mala obed 😀 o 10.00 kuraciu nozku s ryzou mnam mnam fajne sa upiekla hihi

elko69
14. jan 2010

garonka ale to az ked budu vacsie samozrejme :D ale hadam to nebude nutne,ze to nebude nejaky certisko zase :D

mirka12011
14. jan 2010

baby a to na tom morfolog.budem pocut aj srdiecko?

garonka
14. jan 2010

mirka morfo je klasika utz, tam babenko pomera, popozera jeho organy a aj srdiečko, a mne i jeho veľke chodidla ukazal 😀

baby idem si natiahnuť kosti, tak chvíľu poležím a pribehnem sem

zatim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mirka12011
14. jan 2010

hih ta lebo niektore uz poculi mimco uz neviem v ktorom tyzdni a ja este nie 😠
chod chod ja o chvilu zdrham...

barbyes
14. jan 2010

Ahoj elko 69,
ten doktor z Hlohovca je Bresťanský? Niekde na nete som našla ešte keď som bola úplne na začiatku, že ho spomínali a vraj je veľmi dobrý a aj milý, čo je u doktorov rarita, bohužiaľ, ale nebol tam kontakt. Máš na neho kontakt a fakt je taký dobrý? A kedy sa chodí na tento morfologický skríning, to je ten 3D, nie? Ja idem najbližšie na ultrazvuk 28.1., to budem 20tt+7, ale na antolskú a tam je taký úplne starý prístroj ☹ nevedia mi urobiť žiadnu foto. A ja by som chcela. A ešte jedna otázočka, koľko sa u neho platí? Nevieš?

elko69
14. jan 2010

garonka tak papa...zavidim ti,ja este hodku musim byt v praci a potom ma caka pol hodinova prechadzka domov,ale sak tie su nakoniec aj predpisane v tehu :D

barbyes ahoj no mal by to byt on,oni su zevraj dvaja, otec a syn gynekologovia...ani ja este nemam cislo,ale na nete bolo nejake tak idem este kuk do zlatych stranok ci to sedi a potom ti ho poslem,ja idem zase na najblyzsi ultrazvuk 9.2. co budem asi v 22 tt,ale uvidime kedy ma zobere v tom Hlohovci..zevraj je fakt mily som pocula aj ja...

elko69
14. jan 2010

a cena bola evraj 1000 sk cez tyzden a 1200 sk cez vikend,tak neviem ci sa to zmenilo alebo nie,ale myslim ze nie...

elko69
14. jan 2010
lubka89
14. jan 2010

ahojte baby prave mi porodila svagrinka🙂som teta 😀

elko69
14. jan 2010

lubka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem, inak aj ja budem v aprili krsna zase :D ale sa nam rodia tie deticky co??silny rok...hmmm....

barbyes
14. jan 2010

ďakujem, už som objednaná 2.2. v 21 tt, už teraz sa teším ako malé dieťa 😀DD, konečne budem mať foto 🙂

barbyes
14. jan 2010

a ešte aby som nezabudla, pre všetky ktoré chcete stojí to 40 €

elko69
14. jan 2010

a co ti kazali doniest so sebou vsetko???

barbyes
14. jan 2010

iba uterák a robí sa to do 23tt

barbyes
14. jan 2010

elko69, cítiš už pohyby? Ja ich cítim cca od začiatku 17tt a doktorka na mňa pozerala ako by som si vymýšľala a deň na to ako som odišla od doktorky začalo aj kopať a cítil to aj muž 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre