Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
31. jan 2010

veji ti poviem, a pritom z boku to az tak nevyzera
ale to sa mi uz nechce teraz fotit
len spredu

vejula
31. jan 2010

😀 z boku dáš inokedy 😉
dobre leni idem ja do tej postele, nech to vyležím tu pliagu...
Zatial čavi večer ešte kuknem ako sa tu máte... A kašli na chlapa, teš sa z drobčeka 😎

lenocka84
31. jan 2010

idem aj ja oddychnut, a potom hajde s hafanom vonku

lenocka84
31. jan 2010

kde ste halooooo?
zase sama?

dugyna
31. jan 2010

Uz som tu.leni kasli na neho.a co keby si sa postazovala jeho sestre?nech mu dohovori?

lenocka84
31. jan 2010

myslim ze to uz nema vyznam
to som uz riesila aj s jeho mamou, to je jedno
kaslem nato

dugyna
31. jan 2010

:( to ma mrzi tak kasli na neho mas malinke🙂

garonka
31. jan 2010

jej baby ale vy veselo čmarate aspoň som všetko prečítalaaaaaaa

dugy zazvor sa môže počas celeho tehu mne ho i primar sam odporučal a tie bludy čo sa tu na nete preberaju čo jesť a nejesť ja nečítam lebo čo som mu povedala na mňa vybliakol čo takemu niečomu verím 😕
zazvor pomaha proti nevoľnostiam i na prechladnutie
su veci ktore sa nesmu surove mäso, nepasterizovane syry aj keď v dnešnej dobe ich pasterizuju tak v poho všetko papajteeeeeee čo vam chutí
ja keby som nemala tie pečeň.testy žeriem i travu 😀

leni aj môj mm je občas taky nepomôže napríklad dnes som ledva vošla do auta on sedí a kuka na mňa ako sa mordujem stym bruchom čo som dvere nevedela zatvoriť potom sa čudoval, čo som nervozna tak som mu mala povedať, že mi ma pomôcť, no je to normalne, že chlapa občas treba nahnať?

lenocka84
31. jan 2010

jaaaaj cica od rana som ho nahanala, a nic z toho
ja to uz neriesim,nemam nato naladu

garonka
31. jan 2010

leni chlapi su skratka z inej planety ja toho svojho beriem s rezervou
len sa potom líška ku mne tak sladko že až

čo dnes kukate v telke?

dugyna
31. jan 2010

Garonka ja papam v tehu vse okrem pecienky suroveho masa,a nepasterizovanych veci,len som vylucila vsetky bylinne caje lebo niekde pisu tak a inde tak tak pre istotu

garonka
31. jan 2010

dugy ja pijem len čaj pre tehotne a celkom mi chutí no bylinkove mam rada nedavno som si dala kamilkovy s medom keď som bola prechladnuta ale dala som ho mamine lebo čajík pre tehotne je lepší mňam

lenocka84
31. jan 2010

lusy ved prave
ten moj sa dnes este nezacal snazit

dugy a ja zase bylinne pijem, ale nie kombinacie

dugyna
31. jan 2010

Gari ja som si chcela kupit caj pre tehu ale obsahoval mysi chvost a ten tehu urcite nemozu , ja nekukam nic ale ucim sa

vefi89
31. jan 2010

dobry večer, pozerám, že fotiek tu pribúda 😀

niečo nové o mirke??? 😕

garonka
31. jan 2010

leni to chlapom občas prepína to tak ako môj, kukal na mňa ako sa trapim a potom ešte on bol nervozny zo mňa lebo ja som bola nervozna z neho že mi nepomohol, strašne

ja pijem občas aj repíkovy, zeleny no aky mame doma, treba jesť všetko inač by sme umreli od hladu 😕

garonka
31. jan 2010

vefi ty furt 2v1 😀
nemame nič len že malinka bojuje a napísala, že nam všetkym babam ďakuje

lenocka84
31. jan 2010

lusy uz si zistila ktora skladba sa paci krpcovi?
moj reaguje na alicia keys If I got you, live, vtedy automaticky zacina kopat
aj teraz
a mne z tej skladby stavaju chlpy na rukach, zimomriavky, a slzy v ociach
total skladba

https://www.youtube.com/watch?v=3duSgotmyVs
vefi89
31. jan 2010

ešte veru 2v1....nekonečný príbeh...veď keby sa niečo bolo stalo, hneď ti pšem a posielam fotku môjho zlatíčka...teda len ak bude pekné 😀 😀 😀
tak chudinka Mirka musí mať strašné stresy 😒

ja idem zajtra na poradň, takže držte prsty 😝 dúfam je všetko ok..

dugyna
31. jan 2010

Ahoj vefi ako misko? Gari leni ja som pila na zaciatku tehu materinu dusku ale ta vraj sposoje kontrakcie maternice . Gari tomu sa hovori chyba komunikacie on nechapal a ty si cakala pomoc.xixi mala si mu povedat nech ti pomoze:p) nastupit vefi a v albume mam aj brusko🙂

lenocka84
31. jan 2010

vefi a preco by nemalo byt?

dugy ja som si kupila tehu, a je vyborny
a obcas zihlava, to ked som bola nachladena, a mechurikneposluchal, a nejako mi zachutil

garonka
31. jan 2010

leni môj skače na ľudovky 😀 a na detske pesničky od Marie Podhradskej na pesničku Tancuj, tancuj 😀

vefi jasne držkam prstíky a na monitor ideš takisto? daj vedieť ako si dopadla jo?

dugy materina duška spôsoboje sťahy maternice ja tu nepijem, a idem kuk bruško 🙂

garonka
31. jan 2010

dugy rastie 😵 a zas maš fotku opačne 😀

garonka
31. jan 2010

leni a aky maš čajík? ja mam Hipp ale drahy jak fras 😠

lenocka84
31. jan 2010

lusy to fakt?
parada,bude to typicky slovak

akurat ma ten moj zase raz vytocil
debil, tak vlastne ja zato mozem, lebo ja som na neho cakal 3 hod, bola hladna, a on mi povie ze som ho nevedela pockat 5minut
a ci si myslim ze ked je na mna nasraty ci mi bude brat tasky, to je uz fakt sila

garonka
31. jan 2010

leni joooooooooo 😀

dugyna
31. jan 2010

Vefi drzim palceky neboj vse bude ok.

vefi89
31. jan 2010

lusy, neviem či aj na monitor, lebo môj lekár je lajdák ☹

lenočka, minulý piatok som bola prijatá do nemocnice s kontrakciami každé 4 minúty, a v nedeľu som podpísala reverz a išla domov. kontrakcie síce prešli, ale už tretí deň ma tlačí na spodok, tak dúfam budeme ešte zavretý. ale keby už aj nie, tak by to malo byť v poho, len posledne keď som bola na prietokoch bol strašne maličký, mal len 2500g a to ešte nie je dobrá váha 😅

dugy idem kukuč domček 😉

a vy sa ako držíte??

dugyna
31. jan 2010

garonak ten hip som videla v DM a cez 100sk stal myslim ..je to fakt pecka
a ako puste malinkym hudbu davat sluchatka na brusko?a to ked kpkaju tak to sa im akoze paci?
leni sak sa snim nebav ked sa nevie chovat kasli na neho.
gari no bsuko rastie.xixi..chvilu si drzim vahu a potm sup par kileciek hore..

vefi89
31. jan 2010

dugy, to má ešte malý domček.. 😀 😀 ale ja som tiež nemala väčší....mne teraz vyskočilo veľmi za posledný týždeň, ale chválabohu sa nepotrhalo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre