Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
11. feb 2010

babky bilinkove caje mozem? z ovocneho vraciam? hmm ak ano aky?

lenocka84
11. feb 2010

ja teraz pijem zihlavovy
odkedy som bola mierne nachladena, tak tenje fajn, s medikom

vefi89
11. feb 2010

už môžte kukať 😉

mirka12011
11. feb 2010

zihlavovy mam idem si spravit ja kaslem hoci som alergicka na bilinky ale ovocne neznesiem teraz 😒

dugyna
11. feb 2010

miri to zaneman ze cas porodu sa blizi

vefi akde ma hnedy fliacik? 😉

garonka ale mate o 1den iny termin 😉

vefi89
11. feb 2010

dugy, na ňufáku, či sa mi to len zdá??

barbyes
11. feb 2010

ja lúbim šípkový alebo teraz som začala popíjať ten Hipp čajík čo ho baby spomínali asi 2 dni dozadu 🙂 alebo aj medunkový

vefi89
11. feb 2010

garonka zasa ušla a ani nepozdravila 😕

garonka
11. feb 2010

vefi paradnyyyyyyyyy bruch 😀

garonka
11. feb 2010

a kočík nevymenime? 😀 😀 😀 😀 😀

idem piecť langošeeeeee

potom prídem 😉

vefi89
11. feb 2010

😀 😀 😀 ja viem, taký decentný 😀 😀 😀 a ja reku si ušla 😀 😀

vefi89
11. feb 2010

nevymením, neni boha 😀 😀 😀
tak len peč moja, občas treba 😀 😀
papa zatím 😀

garonka
11. feb 2010

leni joooo infošky podaš to je jasneeeeeeeee 😉

i vefi lebo ja každemu budem písať 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
11. feb 2010

idem aj ja hafana vylietať ešte pokiaľ je teplúčko vonku,,,

inak dnes je kráááásne , teda aspoň u nás..aj keď včera aj slniečko kukalo na nás....

dugyna
11. feb 2010

garonka ja viem ze rastep sa sleduje pri morfo..ale chrbtica je vidno uz na sone aj v 15tt
a tebe vysli zle AFP?ked ti kukali dvakrat ci nema razstep?

clovek sa ide najest a vy poisete vyse 2 strany

vidim ze gari a vefi zjedli dive hribiky 😀 😀 😀 uz by mali sit rodit lebosa nudia 😀 😀 😀 😀

rogerke idem napisat ze o ma nove..lebo od vcer je ticho

lenocka nechcem at strasit..ale viem urcite ze u diabeticiek sa v tehu podava inzulin..ale uvidis co ti povei zajtra ta dr..

juj malinka je akurat hore..kopka 😉 to anineboli to je take prijemne 😉

vefi89
11. feb 2010

dugy, mňa to ani teraz nebolí, pokiaľ mi pupok netriafa 😀 😀 ja som môjmu aj spievala sem tam,a básničky mu stále opakujem.ranenú brezu a od Wolkera jednu 😀

idem už od vás, dugy hádam ťa tu nenechám samú 😅

lenocka84
11. feb 2010

v tom pripade som skoncila, lebo ihlu dobrovolne neznesiem, a uz vobec nie aby som to nedajboh sama doma mala

mirka12011
11. feb 2010

leni az tak zle to nebude...

dugyna
11. feb 2010

vefi ty mas pekny domcurik..to je rodinny dvojpodlazny aj s bazenikom? 😉 ale nejak ti pada dole..a garonka bude posledna 😀

dugyna
11. feb 2010

leni ja len aby si bola pripravena na vsetko..viem ze baby ktore su na tabletkach pocas tehu musia prejst na inzulin...alebo si davaju zavadzat inzulinove pumpy..ale uvidis zajtra.

vefi kuknem na tu fotku lebo normalne sa mi nezda.. 😉 ale mozno mas pravdu

garonka a ako vyzera tvoj domcek teraz?

ja tiez vybehnem s hafanom von a idem kupit veci na rafaelo do obchdou drahy ma chut 😉

dugyna
11. feb 2010

a leni to neni naozaj nic strasne..inzulinky su najmensie ihlicky..to ani nevies o tom ze nejaka ihlicka 😉

nedojtete mi niekto ozehlit 😀 😀 😀

barbyes
11. feb 2010

dugy, ty si teraz niekedy začla cítiť pohyby? mne už to vidieť aj na bruchu keď kope, nikedy je ako besná 🙂 drahý bol hotový keď videl na bruchu ako vystrája 🙂

dugyna
11. feb 2010

vefi to mas dobre 😉 ze to neboli ked kopka 😉

dugyna
11. feb 2010

barby prvy krat som malinku citila 29.janura vecer to sa mi tak prelievala v podbrusku to este nekopkala..potom trosinka 30.1a potom bola dlho tichucko..len cez vikend ako sme boli na plese..tak som mala pocit ze sa mi zapiera do slabina do boku..som si nemhola nasjt polohu a vcera ran som sa zodbudila na take bublinkove kopkanie..jemnulinke..a poobede draheho jemnunko kopkala do ruky 😉 a este pre 1 h rano ma zase kopkala 😉

lenocka84
11. feb 2010

dugy mam ho len zvyseny, moj dedo je cukrovkar a pokial viem ani si nepicha, len lieky berie
tak snad to budu max tabletky

barbyes
11. feb 2010

jeeej super...môjho drahého prvý krat kopla 9.2., deň po poradni kde ma doktorka presviedčala, že je skoro aby som cítila pohyby 🙂 mne sa to tiež hrozne lúbi, keď je dlho ticho tak jemnulinko potrasiem rukami bruškom a ona sa znovu rozkope, úžasné. Vtedy na mňa drahý škaredo pozrie(taký ako keď malé dieťa na teba pozrie akoby si mu brala lízatko) že prečo jej robím zle, ale keď mne to niekedy nedá 🙂 🙂 🙂
a ako sa bude volať?

dugyna
11. feb 2010

lenocka ale u tehotnych ej to inak ak je zeny cukrovkarka na tabletkach prechadza hned na inzulin..proste nas tak ucili aj sa tak pise v knihe ze tehotne iba inzulin 😒

no aj mne to tak prislo ze jej robis zle 😕

skus jej radsej pustit nejaku pesnicku. este nevieme mozno Kristinak 😉

ROGI SA MI NEOZYVA UZ ASI 40MIN co som jej pisala a este neodpisala..bude je vizita a nemoze..alebo 😀 😀 😀 uz kocni ako kinderko 😉

kocky opustim vas moja mamina nakupila nejake veciccky tak idem za nou do roboty pre to 😉

miroslava89
11. feb 2010

ja len tolko ze vsetko sa na zle obracia☹ 😢 malinka ma krvacanie do mozgu☹,,a nevyzera to najlepsie☹☹
ked bude nieco nove ozvem sa☹ : 😢 😢 😢

barbyes
11. feb 2010

miruška to ma moooc mrzí, hádam sa jej to zlepší...úprimne ani neviem čo napísať...

mirka12011
11. feb 2010

uch mirka tak toho som sa bala ze su zle vysledky...babky myslime na malu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre