Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
15. feb 2010

Leni vsak prave, ja si vazim prirodu, zivotne prostredie a aj triedim odpad (nie vzdy, ale fakt sa snazim...) No odtial potial, je to momentalny boom, tak ako si potrebovali bymysliet prasiatkovsku chripku, ze je smrtelne nebezpecna, aby sa farmaceuticky priemysel mohol nabalit..... to sme my za spolocnost, niekedy mi je z tych "trendy veci" do placu... ako sa dokazu niektori ludia namotat...na hovadinku...

liv1
15. feb 2010

si nas predstavte jak vedla seba stojime po clenky vo vode a plieskame plienky o skaly
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
15. feb 2010

janina, na to skočia najskôr asi dôchodci 😀 😀 😀 😀 😀

mirka12011
15. feb 2010

vefi ze pozri co pre teba mam suche hovno v sacku, vy...som ho pre teba sam, ked som mal sra... 😀

liv1
15. feb 2010

ešte že mi už nebýva tak zle. 😀

janinna11
15. feb 2010

Vefi vidis aky originalny darcek, kamoska je klasicka zrejme...a k tomu este aj zelanie vyplnila..a ta originalita (apropo, vies cie bolo??) 😀 😀 😀 😀

mirka12011
15. feb 2010

o chvilu aj nam bude treba plienky babenky nie len nasim drobcom 😀

vejula
15. feb 2010

čááávte, tak ja som si skoro na tri hodky pospala akdobre počítam 😀 a zatial hjotove romány sa popísali...

Ale s tou garnokou ccc, že na chodbe čaká, si viem predstaviť aké tam nervy má, garonka naša... Katastrofa tie naše nemocky 😠

lenocka84
15. feb 2010

jani to sa snazim aj ja, triedime tiez
ale toto je uz trosku privela, a hlavne ak sa chce mamicka venovat aj babatku nie len praniu plienok

vefi89
15. feb 2010

janina, bolo jej, lebo sa chválila, ako sa ťažko triafala 😀 😀 ale fuj s prasačinami, možno sú medzi nami aj slabé povahy 😀 😀

janinna11
15. feb 2010

Liv tak tebe dnes tiez ide karta.. ze plieskame plienky o skaly......... :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liv1
15. feb 2010

mirka nieeeeeeeee nestraš 😀

vefi89
15. feb 2010

leni aj ja triedim odpad: horí-nehorí 😀 😀 😀

veji, no garonka písala, že mala tlak 150/100, a to je dosť divné, že ju nechali stááále sedieť. sa čudujem, že im nezačala nadávať dokola, lebo ona je tiež asi trošku výbušná 😀

liv1
15. feb 2010

vefi pred tyzdnom by som uz pri tej debate hodila reč s wc misou 😀 😀

liv1
15. feb 2010

baby inak POZOR! superženy ešte existujú. No ale ja to určite niesom 😀 😀

mirka12011
15. feb 2010

😀 😝 😉 ale liv az za par rockov 😀
janina a co keby plieskame plienky jednorazove o skaly to co by si o nas ludia pomysleli?

mirka12011
15. feb 2010

liv akoze nie mas si hovorit som krasna, uzasna, mudra, dokonala zena 😉

janinna11
15. feb 2010

Vefi neviem, ci som sa ta to uz nepytala, ale mate fest pekny kocik, ja by som nieco take v cervej, ciernej, mozes mi povedat znacku?? Ma nafukovacie kolieska??

liv1
15. feb 2010

miri jasneeeeee 😀 😀 sme proste špičkové 😀 😀 😀

janinna11
15. feb 2010

Mirka podla toho ci pocikane alebo aj pokakane jednorazovky.. 😀

vefi89
15. feb 2010

janina, značka je Vajper Jackmar. nafkovacie kolieska nemám, ja som to nechcela, ale dajú sa doobjednať. dám ti link http://www.perinbaba.sk/dojcensky-tovar/kociky/...
a inak ďakujem 😉

mirka12011
15. feb 2010

janina jednoznacna okakane 😀
liv no vidis a som zabudla jedinecna....

vefi89
15. feb 2010

ale veď všetky sme jedinečnéééééé

mirka12011
15. feb 2010

ano vefi vsetky ale liv to trebalo pripomenut.... 😀

liv1
15. feb 2010

aké krásne kombinácie farieb sú na tých kočíkoch 😵

vefi89
15. feb 2010

janina, ale prenosná vanička je malá, sa mi do nej fusak nemestí 😠 ale tebe fusak treba asi nebude..pokiaľ bude zima, bábo sa do vaničky nemestí 😀

vefi89
15. feb 2010

asi máme dnes dlhé vedenia viaceré 😀 😀 😀

liv1
15. feb 2010

miri diky 😀 😀 😀 😀

mirka12011
15. feb 2010

😀 😝 😉 nz ale podstatne ze to uz vies a uz si to len opakovat 😀 😝 😉
o akych kociaroch tocite teraz som mimo ja 😀
vefi asi sa aj ja pocikam 😀 😉 😝

liv1
15. feb 2010

miri kuk hore ten link co dala vefi. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre