Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
25. feb 2010

mirka, neboj sa, nešla som, ani som radšej nečítala čo ste písali predtým 😀 😀 😀 😀 😀 teda čítala, ale len to, čo som chcela 😀 😀 😀 😀
volala som dokymu, takže je to ok, zajtra sa idem ukázať, tak nerobte paniku...

inak k tým havom 😀 😀 ja mám dvoch a včera sme začali rozmýšlať, že aký havo bude ďalší..máme Dobermana-ten stráži majetok, ale straaašne sa bojí..je zákerný, hryzie, trhá, ale keď hodíš plechovku na zem poserinká sa a zdrhne...no a máme ešte sučku Labradora, ale tá zasa nestráži majetok, ale len pána a rodinu..takže máme dilemu....kúpime dobermanovi sučku, nech strážia dvor, alebo labradorovi psíka, nech je nám veselšie??
lebo tu máme kopec počerných a kopec áut na dvore a to človek sa bojí deň-noc,..už nie raz sa nás snažili vybieliť.....tak teraz neviem, komu mám dať parťáka???by ste mohli poradiť, akoby ste to riešili 😅

a to som ešte chcela, u nás, keď sa robí zabíjačka a nemáme čo robiť s črevami, počerný si ich chodia brať a do toho tlačia harulové cesto a teda to vám poviem, iný smrad po dedine!! 😀 😀

vefi89
25. feb 2010

barby a to keď sú pitbuly v tlupe nezvyknú chytať raple a nepustia sa do pána?? 😕

jjana17
25. feb 2010

ahojte, tak som sa vratila z kocikovania synovca, tak je vonku krasne ,,, normalne mam dobru naladu z toho slnka 🙂 🙂 🙂

vejula
25. feb 2010

vefi takže ete doma.. Zajtra už budeš snad vedieť viac. A Miško sa rozhýbal, či stále lenoší, s tvrdnutím bruška to vyzerá ako....

Inač podla mna fakt že pitbul v byte 😒 neviem, proste temperament nezastavíš. Ibnač tu na sídlisku mám bulteriera a chudáčik už sa s ním nechce žiaden pes hrať... On ma okolo roka, a chcel by sa hrať, lenže on je už dosť ťažký a nemotorný a dosť ostré zubky a ani náš chlpáč už moc nechce s nim baviť lebo mu párkrát nechtiac ublížil...

mirka12011
25. feb 2010

vefi pitbul je tak ako kazdy pes len si vyzaduje tvrdsiu ruku aby sa vychoval spravne, su to hrozne zlaty psikovia ja ich tiez mam rada aj stafordov to su moje lasky....
a vefi ok tak aspon ze si zavolala a doktor nas ukludnil zajtra hlas infosky co noveho...
uch tak to je teda dilema, akeho hava kupit hihi

vejula
25. feb 2010

vefi ja by som dala hlas asi labradorovi, tých psíkov mám zas ja rada 😵

mirka12011
25. feb 2010

ja to teraz zabijem hih kup si civavu 😀

jjana17
25. feb 2010

no ja osobne by som sa bala kombinacie pitbula a dietata,,,,neviem je to krasny pes ale predsa je to bojovne plemeno

vefi89
25. feb 2010

hej, alebo rovno kravu 😀 😀 😀 😀 mne sa také malé nepáčia 😀 😀 😀

veronika, brucho tvrdne stále, no raz čatejšie, potom zasa menej, ale stále..Miško sa rozhýbal tak na pol hoďku a teraz asi zasa spinká....to bude po maminke, taký spachtoš 😀 😀 😀

čo ste mali na obed a čo budete mať na večeru???hmmmm

barbyes
25. feb 2010

pána nenapadnú, právaže sú úplne super..ja som si tiež myslela, že sú to agresívne psy a zo začiatku som sa bála, ale sú úplne prítulné a hravé. zálôeží od pána ako ich vychová 🙂 sú to len predsudky. na cudzích štekali ako diví, ale inak sa radi túlili a hrali. neviem ako by reagovali na psov z iného plemena...ale ..a pidbulov mali aj z jeho rodiny bratrancovia a tí boli tiež super. a majú radi aj deti. jeho bratranec mal párik-psíka a sučku a malého chlapca, čo ten s nimi robil 🙂 chudáčikovia ☹ a oni nič..

vefi89
25. feb 2010

janka, ale je veľa bojových plemien vhodných aj k deťom...však napr. aj doberman..je zákerný, tvrdohlavý, ale deťom neublíži...skôr sa s nimi hrá...naozaj záleží tak ako tu bolo písané, musíš vedieť vychovať 😉

vefi89
25. feb 2010

to je niečo obdobné, ako keď sa mužove deti vozili na kozičke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

barbyes
25. feb 2010

ja si tiež myslím, že pes je taký ako pán. bojového psa môžeš urobiť, samozrejme v úvodzovkách, aj z nejakej čivavy ak ho tak vychováš len Ti tak neublíži. je rozdiel ak Ťa pokúše čivava alebo pidbul, ale psík bude len taký ako ho naučíš. ak ho naučíš mať ľudí rád a tak...bude dobrý.

mirka12011
25. feb 2010

babenky poprosim Vas bojove plemena NEEXISTUJU!!!!!!!!!!!
to je vymysel ludi, kde mate napisane ze rozdelenie psov a bojove plemeno? hmm nikde
toto vie nasrat 😖

lucy1990
25. feb 2010

Ahojte 🙂

barbyes
25. feb 2010

mirka dobre hovoríš...
ja Vás opúšťam, prišiel po mňa muž tak už musím ísť, majte sa tu pekne 🙂

vefi89
25. feb 2010

mirka kľud, vyskočí ti tlak...sme to mali asi písať "bojové plemeno"...inak ja som tiež kdesi na stránke čítala zrovna o dobermanoch, som sa snažila nájsť, odporúčanú dávk krmiva a ako som čítala a čítala, tak bolo presne napísané, že sú to prítlné psy a nie "bojové"..že tú povesť im spravili filmy ale že to vôbec nie je pravda....veď ten náš vyzerá tak milúčko, ani by ma nenapadlo, že to môže byť dáky "zákerák" 😀

jjana17
25. feb 2010

tak pardon ak som niekoho nahnevala , nechcela som to bol len moj nazor ze sa mi to zda byt take bojove plemeno, ja viem ublizit vie aj maly yorksirak,,,,,ale proste ja mam respekt pred tym druhom

vefi89
25. feb 2010

barby ahoooooj

lucy vitaj opäť 🙂

vefi89
25. feb 2010

mne sa raz tak stalo....som išla na pivo, v krčme som stretla švagra, ten mal dvoch takých malých chlpatých havinkov, no vyzerali ako plyšové, ale keď som švagra objala, mala som oboch zaksntých v nohách 😀 😀 😀 takže asi nelamete, čo píšete 😀

lucy1990
25. feb 2010

Ahoj vefi, som si precitala ze teda zajtra sa pojdes ukazat doktorovi? 🙂

vefi89
25. feb 2010

no mala by som 😀

mirka12011
25. feb 2010

ale jjani nikoho si nenahnevala len to pomenovanie si tie psikovia nezasluzia a zaraduju tak vefi aj dobermanov, su to proste strazny
jjana ja som zazila pripad ked prisiel ku mne staford resp.ja k nemu cudzi pes a hned lahol ako rozmaznany maltezak a zasa zazila som utocneho yorkshira no je to fakt o tom ako si to clovek vychova a co dovoli a co nie...
ja mat pitbula ta je rozmaznanec neskutocny 😀 😀 😀
a respekt voci psikom je dobra vec

vefi89
25. feb 2010

aj naši sú rozmaznaný...majú búdu, v nej deky, každý deň čistú vodu a ráno a večer žrať 😀 😀 😀 😀 😀

mirka12011
25. feb 2010

no vefi tak nezabudni rano nakrmit aby vydrzali kym pride drahy domov od doktora a im da znova jest bo ty uz budes RODIT konecne toho nasho misenda...

vefi89
25. feb 2010

neboj, papať budú....by som si ich aj zo sebou zobrala, by ma potom obskakovali ako britskú královnú 😀 😀 😀

vejula
25. feb 2010

no kočky tu sa rozprudila debatka... Podla mna je tiež všetko o výchove ako hovorím ten bulterier je celkom milý taký hlupáčik ale milý 😀 Len mi ho je luto lebo žiaden iný psík sa s ním nechce hrať, lebo on za to nemôže ale proste je ťažký a má ostré zuby a silný stisk, on sa chce len nahrávať ale moj chlpáč ma z neho nervy a je nervozny, lebo jeho to bolí... Tak je ten bulterier chudáčik taký samotár bez priatelov 😔

vefi tak super ked sa rozhýbal, to je hlavné že vieš že je OK...

No idem ja het lebo mm si chce čosi kuk na nete. Tak zatial paaa

mirka12011
25. feb 2010

no to by v nemocnici bolo rusno keby si ich tam doniesla hih ale bola by legracka 😀

vefi89
25. feb 2010

žienky idem aj ja kuk do bedne

jjana17
25. feb 2010

mirka ,,,uf mi odlahlo, ze ste sa nenahnevali,, 🙂
je pravda aj u nas v baraku maju takeho psa co som sa ho strasne bala pitbula a ked sme prisli k susede tak ten psik sa valal po zemi s deckami a fakt mohli mu aj po hlave skakat a on nic, ,,,,,,,,,,,,ale respekt z mojej strany je a aj bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre