Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
25. apr 2010

jane tak peknu cetu a nas pekne informuj 😉
tadomita aj nabuduce 😉
no a vytok mas aj nejake j farby? ..asi si myslela koli kvasinkam..niekedy je nutna aj dieta kvasinkova..cize vylucit potraviny urcite so stravy...a inak casto to byva aj ked sa umyjes zo spodu mydlomniekotre zeny su na to haklive...takze odporucam ti umyvat sa zo spodu cistou vodou alebo intime mydlom..ale pozor niektorym zenam niektore znacky tych intime mydiel vadia ..cize vysksaut a ten co bude robit dobre pouzivat a nemenit

dugyna
25. apr 2010

elko pa

kocky aj ku mne podte pozehlit ja to stale odkladam a kopa sa mi zvacsuje

tadotami
25. apr 2010

🙂 dugy aj teraz dakujem za radu.este ze ta mame 🙂 je ciri ale uz aj s bielymi malickymi hrudkami.

dugyna
25. apr 2010

tadomita a svrbi ta? lebo pokial je to len klasika vytok bez svrbenia v tehu je normalny a aj normalne..ak by si mala svrbenie..tak vtedy to neni dobre alebo primes inej farby...alebo nejake bolsti...
a inak na kvasinky je velmi dorby canesten bude ten vaginalny alebo aj ten klasicky..pekne sa dole natri trochu aj dnu...pokila mas len klasicky..a ten vaginalny ma aplikator. na dnu ale treba natriet aj oklie vonku...
aspon 2krat denne a 2 krat denne zo spodu sa pken umyt...
a niekedy to staci..ale niekedy je nutne preliecit aj partnera...ak sa teda neprichdza uz na inu pricinu vzniku kvasinkovej infecie
a neni zac aj na buduce

tadotami
25. apr 2010

dugy nemam zatial ziadne svrbenie.len je to neprijemne.

ivka225
25. apr 2010

dugy, veľa vecí sa žehliť vôbec nemusí 🙂

dugyna
25. apr 2010

tak si daj ten canesten ked mas nejaky neprijemny pocit ..to ti neuskodi...

ivka vdaka..len ked je ta kopa velka ono tie veci treba zehli skoro vsetky potom lebo...oni sa potlacia ☹

tadotami
25. apr 2010

babenky tak som si zaspominala 🙂 dostalo sa mi do ruk oblecko v ktorom som si tamarku z porodnice domov niesla.ako keby to bolo vcera.je to take malicke 🙂 a teraz ma 135cm 😀

jjana17
25. apr 2010

ahojte, tami tak trosku si si zaspominala, pravda ani si sa nenazdala a dcerka je uz riadna baba

dugyna
25. apr 2010

tadomita to musia byt krasne spomienky 😉

jjana17
25. apr 2010

my sme so segrou minule pozerali vecicky co mala este po dcerke a nasli sme tam oblecko ktore mala na krste, bozinku take sme ostali obe bez slov a teraz ma 8 rokov utieklo to ako voda ani nevieme ako ......bozinku ked sa tak o par rokov obzrieme na oblecka nasich chrustikov to bude

dugyna
25. apr 2010

jjani ani nehovor..na detoch clovek vidi ako starne.

jjana17
25. apr 2010

dugy no ved , minule sme s kamoskou tak premyslali ze ako to vsetko rychlo ide , vies ked si len tak spomeniem ako som isla prvy krat do skoly a bum teraz budem mama a ten cas to uplne ako sekunda mi pripada a pritom tolko rokov preslo

jjana17
25. apr 2010

dugy a co ti dnes len tak doma?

dugyna
25. apr 2010

fuha prvy krat do skoly som musela normalne zalovit v pamati....
ja si pamatam ako som si pred nedavnom robila tehu test a teraz uz pomaly koncim tehu

tadotami
25. apr 2010

baby akoze vazne.v porodnici jej to este bolo velke.a teraz mi svoje velke tajomstva prezradza,riesime prvych frajerov....je to take zvlastne.za 6rokov vychovate slusnu babu a ani si to neuvedomite.odlozte si to prve oblecko a za par rokov budete spominat 🙂

dugyna
25. apr 2010

tadomita takze frajerov 😉 no teda..za chvilu sa nenazdas a budes ireist svadbu 😉

tadotami
25. apr 2010

dugy tak to je pravda 🙂 minuly tyzden riesila svoju prvu podprsenku ze kedy jej kupim 🙂

tadotami
25. apr 2010

jjana a dnes sa citis dobre?ozaj a co robis doma ked je tak pekne.

dugyna
25. apr 2010

tadomita sak ale ona ma len 6 rokov a uz chce podrsenkU?

jjana17
25. apr 2010

tami dnes je to v pohode, len ten piatok bol taky kriticky a v sobotu trosku, no do vecera budeme doma a ale za pol hodku pojdeme sa prejst a na zmrzku

dugyna
25. apr 2010

jjani aj my sa chystame na zrmzku
akurat som studovala ako si mam nasadit na balkone clematis..nakolko sa sadi do zharady ale ja ho chcem na balkone 😉

vejula
25. apr 2010

halooo ste tu niekto?

elko69
25. apr 2010

ahojte babule no veru to mi kazdy hovori z ena detoch vidis ako starnes a vsetko ide tak zrazu rychlo tak uvidime,ale verim tomu,mne to sice ide vsetko rychlo uz od 18 tusim...

vefi89
25. apr 2010

o lubke stále nič?? 😕

dugyna
25. apr 2010

vefi stale nic aj ja cakam 😉

vejula
25. apr 2010

jj elko ja už si tiež nieekdy pripadám jak stará koza... Hlavne teraz a ked kuknem do zrkadla tak mi je do smiechu, bruško ešte stále také ovisnuté, kozy jak Pamela 😀 😀 😀 Minule mi mm povedal ked kukal ako kojim, že keby ma nevidel a videl by len moje prsa tak si myslí že patria nejakej 100kilovej žene. Teray neviem čo to bola lichôtka alebo urážka 😅

vejula
25. apr 2010

a čo? Lubka už išla rodiť???

dugyna
25. apr 2010

veji 😉

lubka mala vcer vecer kontrakcie kazdych 10 min

vefi89
25. apr 2010

keď ja som mala jej číslo, len som si ho neuložila, tak teraz kukám do starého mobilu, mám tam nejaké číslo ale nie som si istá, či je to jej 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre