Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
1. máj 2010

zavinovacky skuste na pampyshop.sk alebo prisababy.sk

lition celkom dorby ale zlozenie ma podobene fastugelu
ja by som poradila aj taku chladivu gastanovu mast..

jjana17
1. máj 2010

ahojte kocky, som tu len na skok, cely vikend mame nejaky ulietany ,,,,
ako sa mavate?
co nove?

mimi21mimi
1. máj 2010

ahoj jjani... ja nemozem spat, tak som opat tu 🙂
Nove? bola som v rakusku kupovat kocik ale mali posledny kus.... a tolko som vahala, az mi ho niekto v ten den kupil :-/

garonka
2. máj 2010

dugy labilne postieľky neexistuju 🙂
buď bol ten mm nastavajucej maminy veľmi naročny 🙂
my sme taku mali doma a plnila svoju funkciu len sa mi neušla ☹

mimi21mimi
2. máj 2010

dobre ranko 🙂 od druhej do pol piatej som sa prehadzovala v posteli a aj tak som zasa pred osmou vstala.... no na paradu... je tu niektoooo?

mirka12011
2. máj 2010

bre ranko...

dugyna
2. máj 2010

dobre ranko prajem 🙂
kde je slniecko 😠?

garonka..to nehodnotil mm tej nastavajucej maminky..to maminky buduce..a nebola to len jedna...bohuzial tie ktore tu postielku videli nazivo tak povedali ze je labilna.. ☹

mimi21mimi
2. máj 2010

bre ranko, dugy.. no u nas ziadne slnko nesvieti :(

jjana17
2. máj 2010

ahoj mimi,,no tak to ta muselo s tym kocikom aj nahnevat, aku znacku kocika si mala vyhliadnutu

a to v rakusku maju take dobre ceny na kociky ze sa tam oplati ist

mimi21mimi
2. máj 2010

mala som babywelt booster.... u nas stoji viacej, to je pravda ale u nas ich skoro vobec nemaju... este premyslam nad tym, ze by sme skocili kupit kocik do Polska, lebo tu su nenormalne ceny.

vejula
2. máj 2010

čavte kočky 😉

mirka12011
2. máj 2010

caute tu slniecko svieti 😝

vejula
2. máj 2010

u nas je škaredo pod mrakom 😒

mirka12011
2. máj 2010

hahahaahah ale nebojte aj tu to dojde
ale zatial krasne aspon 25stupnov tu je....
veji ako sa mate s drobcom?

vejula
2. máj 2010

dooore mirka ideme dnes ku našim tak sa tešime 🙂 Dominik ma teraz také bdelé hodinky takže ho mam na rukách a píšem len jednou rukou 😅 😝

mirka12011
2. máj 2010

no vidis a tak sa mu nechce hajat hihi no teda ja na jeho mieste tiez nespim 😉 a radsej nech ma mamina nosi po rukach no teda on bude sibalko 😉
ale neboj on zaspinka keby ste mali pekne pocko tak vonku isto zaspinka...

vejula
2. máj 2010

jj vonku spinka jak zarezaný to môžu hromy blesky strielať tak spinká aj štyri hodinky v kuse...
A čo ty mirka??? Už sa ti to tiež kráti, ako??? Bojiš sa či skôr tešíš???

mirka12011
2. máj 2010

veji ani ani tak asi na polovicu 😲
no vonku je hej tam sa hajka fajne
havo si ako na maleho zvykol?
su kamosi co?

lulu4
2. máj 2010

dugy, garonka: dakujem za nazory k tej detskej postielke co som chcela objednat, nakoniec som od tej istej firmy nasla inu a este aj za lepsiu cenu, ta sa mi zapacila viac 🙂

mirka12011
2. máj 2010

omg konecne niekto ahoj lulu to kde vsetky zdrhli? ja som sa chvalila slnieckom a uz zaslo a bude prsat tak vsetky na konika sup sup.... 😝

lulu4
2. máj 2010

ahoj Miri, no tu v BA je tak vselijako, raz vykukne trosku inak je skoro stale pod mrakom, dala som prat akurat a chcem to vyhodit na balkon tak dufam, ze nebude nakoniec prsat 😖 neviem kde vsetky zdrhli... moj mm si isiel lahnut po bryndzovych haluskach co som urobila, ma chudacik plne brusko 😀 no a ja tu po nete surfujem kade tade... uz som dnes objednala detsku postielku s matracom, supla som to do albumu ak chces kukni

mirka12011
2. máj 2010

lulu kukucla som krasna kolko ta stala?

lulu4
2. máj 2010

praveze sa mi zda ze celkm dobra cena, 45 Eur vysla, ten matrac 22 Eur do nej....

mirka12011
2. máj 2010

no teda to je super cena ja som videla obycajne za ovela viac v kike tak to stoji cela tolko? 😀 fakt super cena....
mas matrac stal 25eciek no teda
a kedy ti to dojde? ci ides po to?

lulu4
2. máj 2010

objednavala som to cez www.perinbaba.sk a je tam moznost kedze maju predajnu aj v BA si to prist vyzdvihnut aj osobne, takze sme zvolili tu moznost, takze za dopravu nebudeme platit nic, co je super 🙂 a som velmi rada, ze sa okrem mna paci aj inym, velmi mi padla do oka 🙂 este kukni raz album, som tam pridala este kojenecky vankusik a taku podlozku do vane pre drobca, som mala dnes objednavaciu maniu ale aj to ma vyslo dobre, lebo inde stoja tie vankuse cez 20 Eur a tento stal necelych 16 eciek a ta podlozka do vane pre dieta na kupanie stala 4 Eura...

mirka12011
2. máj 2010

lulu ja som uz videla ja som sikovna no tu podlhozku chcem aj ja ale budem mat prebalovaci pult s vanickou tak tam to nevojde cize mam cas to objednat ked sa budeme kupkat vo velkej vani 😀
no teda ta nakupna horucka je super vec co?
aj ja sa pochvalim mame sampionku doma nas havo dnes vyhral 😀

lulu4
2. máj 2010

no ty si sikovna 🙂 hihi ale nie, si myslim, ze ta podlozka je dobra vec asi ani vanicku nebudem kupovat a rovno budem kupkat vo velkej vani, uvidim este...nakupna horucka je fasa vec, len keby sa aj tie euraciky sypali... uz sa musim krotit, oblecko mam zatial to co je v albume, prababka maleho kupila zevraj dve kosielky nove a jednu krasnu sadu modru co moze byt aj do porodky, az cez vikend uvidim lebo oni byvaju v Prievidzi a ideme tam gratulovat dedovi k 70tke... a krstni pridu z Anglicka tak dufam, ze tiez nieco pre maleho Vladinka donesu... ved keby hej tak pocvakam potom do albumu.... uz len kozmetiku potom, plienky tie jednorazovky a bude..a pre mna do porodky veci ale to je cas...

waaaw to vazne, a na akej sutazi ste boli s havinom? tak gratulujem, musite mat radost 🙂

mirka12011
2. máj 2010

lulu ja som akurat predvcerom davala mm 2varianty ktore ma doniest do nemocnice ked pride po nas ze biele k bielemu a ruzove k ruzovemu 😀 no pozeral nechapavo tak mu vravim aj tak budes volat co mas doniest ale ukazujem ti aby si aspon vedel ze je to zbalene 😅 vies zene povies ze biele dupacky, biele body, biele rukavicky, nohavicky....spolu a ruzove vsetko spolu ale chlap akosi nevnima alebo neviem no.... 😀
juj lulu ja v tvojom tt tiez nemala vela veciciak ja mam pocit ze ani teraz vela nemam ale kopec dostaneme mamka zakazala mi uz kupovat ze oni toho nakupili a nakupili tak tie drobne veci nekupujem uz uvidime co bude treba dokupime 😝
no dnes bola vystava psov v B.B myslim, ze dalsia je v Nitre tak aj tam sa asi pojde.... 😀 juj to vies ze sme radi mame doma uz 3hviezdy..... 😉

tadotami
2. máj 2010

ahojte baby 🙂
mirka gratulujem 😀 😀
lulu....postielka je krasna 🙂

mirka12011
2. máj 2010

tadotami ahojky a dakujem ako vikendujes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre