Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
18. dec 2009

leni, to su to ti bojovnici? nech aj mne vypocitaju 😀
mati, kasli nanho. on si to nevie ani predstavit. pockaj, ked ti zacne rast brusko a budes citit prve pohyby, ako ti bede zavidiet. aby nebol potom precitliveny on 😉

mata1001
18. dec 2009

rogerka ze full komfort 😀 😀 😀 😀 dobreeeeee

ja viem ze sme dvaja a viem ze si musim davat pozor a spravim vsetko preto aby sme boli zdravi. 😉

vejula
18. dec 2009

veji môj mi hovorí to isté, a ja to aj viem že som moc precitlivelá, že chcem všetko robiť na sto percent aby sa nič nestálo bábu aby som si v živote nemusela nič vyčítať... To je o povahe. Niekomu nerobí problém dať si počas tehu poldeci tvrdého, ja by som si to vyčítala, strašne... A neviem či je to dobre pre mna a pre mojho mm že som taká, ale holt taká som takú si ma zobral, tak teraz to musí vydržať.

Lenik samozrejme, tak to má byť 😉

vejula
18. dec 2009

samozrejme myslím mati nie veji, to už sama sebe píšem správy aký prepínak už 😀 😀 😀 😀

mata1001
18. dec 2009

veji newa....mozno si chces pisat sama so sebou,mam odist? 😀 😀 😀 😀

rogerka
18. dec 2009

tak aj ja idem, nechcem rusit... 😵

lenocka84
18. dec 2009

halo halooo
veji jj

rogi to pocitala draheho bratranca zena
uz to mala viac ako 2tt u seba, len nestiha, ma 2 male deti
oni ziju na novom zelande, a tam ju to naucili
a uz je off

rogerka
18. dec 2009

mne zase vestila teta 😀 vraj to bude chlapec 😀 ale akym sposobom: hodila mi na zem bielu vreckovku a povedala mi, ze ju mam zdvihnut. ked som ju zdvihla, povedala, ze bude chlapec 😀 no som zvedava

lenocka84
18. dec 2009

coze??
toto sa vypocitavalo podla datumu narodenia matky
a inak sa pocita ked uz su deti, alebo boli potraty

vejula
18. dec 2009

nie nie baby neodchádzajte 😀 No viete ako občas mi to trošku prepne....
Len som bola hodiť sprchu a už som zasa tu 🙂

barbina182
18. dec 2009

ako sa vypocitava pohlavie aj ja to chcem vedieťťťťťťťťťť

lenocka84
18. dec 2009

veji to je ok
ono sa tomu nadava tehotenska demencia
moj drahy mi to vecne pripomina ked nie je nieco podla neho

rogerka
18. dec 2009

uz mi prisiel manzelicek z futbalu a hned sa aj rozculuje, ze kam ma dat smradlave ponozky a spotene veci, no sranda 😀 tak idem od vas, pekny vecer a dobru noc 😉

vejula
18. dec 2009

tak tak lenočka mne tiež občas môj drahý niečo také naznačí samozrejme nie tak jasne aby som sa neurazila 😀
Rogerka tak bež, nech zachraniš situáciu a čistý vzduch 😀
barbi ja neviem o žiadnych výpočtoch, len viem že su nejaké tabuľky, kočky ich tu kdesi aj hodili ale už neviem kde.

lenocka84
18. dec 2009

rogi to by som hned bezala v ramci zaujmu o zdrave prostredie

veji to je uuuuplne normalne

vierapp
19. dec 2009

Dobré ránko všetkým......dnes som sa konečne dobre vyspala... 🙂 🙂

garonka
19. dec 2009

dobre ranko a ja som nespala vôbec ☹ asi len dve hodinky 😲

vierapp
19. dec 2009

hmmmm....ja som tak na tom bola celý týždeň....vždy ma niečo bolelo alebo ma malá kopala pod rebrá

vierapp
19. dec 2009

halooo...halooo....je tu niekto....sobota asi pracete čo?... 😖

mirka12011
19. dec 2009

bre ranko mne treba pratat.. 😒

vierapp
19. dec 2009

nooo aj mne ale nemá kto.... ☹ ....tak príjemné upratovanie... 😉

mirka12011
19. dec 2009

no ja si zatial povysavam horne poschodie tak utriem prah a umyjem podlahu a tak sup na spodok ale ten spodok az po ranajkach 😀

vierapp
19. dec 2009

tak toho máš dosť...dva poschodia...hmmm 😉 ....no napapaj sa aby si vládala... 🙂

mirka12011
19. dec 2009

ale uz to nejako ide, ale az neskor pride hlad...jagurtik uz pripraveny... 😝

valria321
19. dec 2009

vierapapp ahoj moja chcem sa opytať mambrutal nadchu a zaberaju mi len kvapky muconasal plus ale neviem či si ich mam davať bo o tehotnych na letačiku žiadna zmienka mysliš žeby mohlo ubližiť babetku???

barbina182
19. dec 2009

ahojky.mam opuchnute kolena co to moze znamenanat zeby som mala opuchy od hromad.vody sa v nich?poradte

vierapp
19. dec 2009

miri ..... z jogurtiku sa napapáš

valria....no ja neviem isto ale skôr nie mne doktor nechcel nič predpísať len sprey bioparox a veľa ženám tu to predpisujú, lebo nejde do krvy.....tak to by si mala skôr poriešiť s dokim...

vierapp
19. dec 2009

barbi môže byť mne napuchli nohy tak že ani čižmy nezapnem ani kozačky....treba si občas nohy vyložiť mne aspoň trochu tak odpuchli

mirka12011
19. dec 2009

vierapp no ked nie dam si nieco dalsie 😀 ale ved o chvilu obed tak snad vydrzim 😅 a zatial hlad namna ani nedosiel...

vierapp
19. dec 2009

páni ja by som bez raňajok nevydržala....len vstanem a už sa hlad ozýva...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre