Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lubka89
2. jan 2010

no ale niekedy sa aj bojim ze ci je vsetko v poho 😉 lebo je to cely den a niekedy len hodinka nic 😀

lubka89
2. jan 2010

vies co mirka spim od 21:00 az do pol 10 rana ja stim nemam problemy🙂

mata1001
2. jan 2010

baby volala som mu a ze ked to nie je krv je to zatial ok.nic nemam robit,lezat...

lubka89
2. jan 2010

tak v pohode matka 🙂 ja ked som bola v nemocnici tak som tiez lezala 🙂

vejula
2. jan 2010

Nevzdávaj mati. Volaj, skúšaj... Ak nedvihne, že má dovču, tak chod na pohotovosť. Tam chodia aj s inými banalitami. A radšej vyzerať možno trošku smiešne ako by sa malo stať niečo zlé. Ja som dokimu volala ja ked som v 25 tt dva dni cítila pohyby len veľmi máličko a doky ma vyšetril a pozrel krpca a bolo všetko OK... Ale som rada že som tam bola.

Lubka, to už budu pohyby, ved už máš 22tt takže si maličký dal na čas 😉

mirka12011
2. jan 2010

lubka tak to ti zavidim
mati tak to je celkom dobra sprava, ty pracujes alebo si doma?
ked pojdes k dokimu pytaj rizikove ked mas taketo problemy...

vejula
2. jan 2010

Mati, tak fajn, prepáč ak sme ťa vystrašili, ale vieš raqdšej byť prehnane opatrný ako by sa malo čosi stať... Tak teda do postielky a pekne ležkať, žiadne namáhanie....

elko69
2. jan 2010

mata davaj na seba pozor....

baby dnes som uz zjedla 4 chlebicky,takze aspon nieco do seba sem tam dam aby babo rastlo,dufam ze aj obedovat mi bude chutit a aj ked mozno okolo 16 hod ale hlavne ze zjem a v pondelok sa radsej odvazim u lekara na jeho vahe ci som to naozaj schudla alebo nie...

lubka89
2. jan 2010

elko a kolko si pribrala lebo ja len 4 kg zatial je to v norme?

mata1001
2. jan 2010

baby ja nic nerobim uz treti tt.iba lezim a kukam telenovely... 😀 fakt sa o seba staram aby som sa nenamahala,len jem a oddychujem.
mna uz dr vypisal som na PN.a to je jednonie?rizikove to je obycajna Pn-ka vsak?

mirka12011
2. jan 2010

lubka ja som pribrala 2kg tak budeme dobiehat neboj sa ale dobehneme :D
mati no rizikove je rizikove a pn je pn-ka
rizikove mas do zaciatku materskej alebo porodu
a pn ti moze zrusit...

lubka89
2. jan 2010

no tak to dufam ze priberem viacej

mirka12011
2. jan 2010

neboj lubka priberies l 😎 kedy ti zistili pohlavie babatka?

lubka89
2. jan 2010

v 20 tt ked som bola na sono🙂

mirka12011
2. jan 2010

no ja idem na sono az v 21 tak mi vychadza poradna tak dufam, ze sa nam ukaze co to bude...ale tiez mam pisane v 20tyzdni sono no ale tak vyslo tak co...

lubka89
2. jan 2010

a co by si chcela ?

mirka12011
2. jan 2010

tak 3x mam potvrdene ze to bude dievctko :D
1: cinsky horoskop pocatia
2,3 vypocitane numerologiou...
tak uvidime ci to sono potvrdi

lubka89
2. jan 2010

ahhha.... ja som zvedava ci to bude chlapcek🙂 a ma

mirka12011
2. jan 2010

meno uz vybrate? manzel asi happy bo chlapi len chlapcekov chcu :D:D:D

elko69
2. jan 2010

lubka ja som pribrala kilo zatial ale podla toho cosom sa vazila som zase kilo dala dole tak sa chcem v po odvazit u lekara podla jeho vahy...4 kg su asi v norme,nie??moja mamina zevraj pribrala najviac 9 kg a to pri mojom brachovi ktory bol najvacsi ale poznam ludi co pribrali aj 20 kg takze to je individualne asi...

aj mne vyslo dievca aj podla numerologie aj podla cinskeho tak uvidime co ten nas zazrak bude nakoniec :D

lubka89
2. jan 2010

no lebo svagrina pribrala 23kg a to je dost nie? ale je cela opuchnuta:( a ako sa robi ten cinsky a numerologia?

mirka12011
2. jan 2010

elko schudnut uz by si nemala v 16tyzdni to by nebolo dobre v prvych 3mesiacoch kvoli vracaniu schudnut mozes ale teraz uz by to dobre nebolo...

elko69
2. jan 2010

cinsky to tu mala niektora baba v albume taku tabulku ja som to len nahodou nasla a podla numerologie to mi vyratala vefi podla datumov narodenia mojho a manzelovho..ci to vyjde uvidime...

mirka12011
2. jan 2010

no mne numerologiu pocital kamos aj vefi a cinsky som ti tu dala...

lubka89
2. jan 2010

no dakujem 🙂

elko69
2. jan 2010

no lubka co ti vyslo podla cinskeho???

lubka89
2. jan 2010

chlapec🙂

elko69
2. jan 2010

ved uvidis nakoniec tak ako aj my ostatne ktore sme v neistote este :D

mirka12011
2. jan 2010

no vidis lubka tak ti to vyslo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre