Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
3. jan 2010

Garonka, ak chce, ja mám dupačiek požehnane, tak si príď vybrať 😀 😀

Vejula a keď pôjdeš do lekárne, zober si aj tehu knižku 😉

garonka
3. jan 2010

vefi sa smej smej smej 😀 ja dupky nemam veľa ale aspoň jednu 56 musím kupiť a ma skoro šľahlo u maminy na dedine maju v obchode 3 dni inventuru joooooooooooooooj smola 😲

elko69
3. jan 2010

ahojte baby tak o 12 som vstala a uz som sa aj naobedovala..jupiii ze mi chutilo konecne zase...ja dnes idem kuk k segranke bo robi v zahranici a dosla domeno na dovcu a idem k nej kuk DVD zo svadby bratranca ktory tam asi tiez bude aj so svojou tehu manzelkou takze budeme dve tehu v jednom dome tak si mozme aspon pokecat o tehu :D

vefi89
3. jan 2010

Garonka, to ako v KE nieto dostať dupky?? si nerob srandu 😕

Elko, tak potom pekne ťaháš nočné 😀 😀 a my s mm od siedmej hore 😠 ako vietor fúkal, zhodilo švagrovi strechu zo skleníka, takže trepot riaden 😀 😀

elko69
3. jan 2010

vefi89 no ja som sla haji o 1 rano a chodila som asi 5x curat a potom ked drahy prisiel z prace o pol 5 som bola chvilu s nim hore aj to som sla curat zase a teda vstala som az tak neskoro ale uz coskoro mi zacne robota takze to bude trosku skok v stavani :(

vefi89
3. jan 2010

Elko a čo robíš??
teda my chodme s mužíkom podstivo spávať medzi dvanásto, jednou, ale ráno odbije 7 hodín, zakokŕha kohút a ja som vyspatá. ale keď msím ráno vstávať, keď idem na úrady, alebo tak, tak by som drichmala aj do obeda 😀
a 5 krát čúrať 😀 😀nechcela by som, ja vydržím do rána 😀 😝

elko69
3. jan 2010

vefi ja robim v stavebnej firme a teraz na zaciatku roka bude najviac prace coho sa obavam...ach jaj nech uz je februar aspon..ale tesi ma ze si do maja musim vybrat celu dovolenku takze okrem vysetreni u lekara budem dost casto doma na dovce,este ze tak,odpociniem si aspon trosku :D no ja nevydrzim nikdy kazdu chvilu som na wc 🙂

vierapp
3. jan 2010

Ahojte kočky.....táto noc bola hrozná....celú noc som sa budila, že idem rodiť, kto vie čo sa mi snívalo, a večer mi bolo aj od žalúdka zle....hrúza...

vefi89
3. jan 2010

vierka, pre spaním sa nepapá 😀

allinka79
3. jan 2010

ahojte... zas po nejakej dobe... a ktovie, na aku dlhu dobu... boli sme s malou chvilu vonku, ale akosi sa jej nechce spinkat... mozno som ju zobudila, ako som ju vyzliekala... ☹
ako sa tu mate? Nieco noveho?

vierapp
3. jan 2010

Ahooj Ali tak už máš malinkú domka...joooj ako sa teším....a kedy si porodila na narodeniny.....ja len čakám kým to dôjde..... 🙂

lubka89
3. jan 2010

ahoj alinka ani som nevedela ze si porodila🙂

vierapp
3. jan 2010

vefi to sa ti ľahko hovorí nepapať to ja neviem 😀

dydynka
3. jan 2010

baby chcela by som sa vas opytat ci je tu niektora taka co ma krvnu skupinu rh negativ a partner rh pozitiv???

vefi89
3. jan 2010

Alli, poslúcha maličká??a zdravá je?? a aké ste mali apgarove?

allinka79
3. jan 2010

viera, 23. 🙂 rano. som tu aj pisala, len si tu nebola. 52 cm a 3,6 kg 🙂

vefi89
3. jan 2010

alli a aj máš foto malinkej???

allinka79
3. jan 2010

hej... dam, len chvilku mi dajte... 🙂 zatial mi vela nedovoli ist na net

vierapp
3. jan 2010

no nedarí sa mi tu chodiť často.....tak to je super, krásny darček na Vianoce......ako ti závidím, že to máš už za sebou.... 🙂

allinka79
3. jan 2010

aj ja si zavidim... asom rada ze je to uz za mnou... ajj ked niekedy ma riadne hneva... 🙂

elko69
3. jan 2010

alinka veru zavidim ti ja si tu asi najdhsie pockam n ato svoje vytuzene babo, no veru daj foto ked to bude mzne som zvedava aj ja na ten vas pokladik...

vierapp neboj uz aj ty to mas za par 🙂

vierapp
3. jan 2010

veď to už sa to blíži......aj sa teším aj sa veľmi bojím....je to rôzne....

ali a čo veľa plačka malá, že ťa hnevá...

vejula
3. jan 2010

čavte kočky... valria, vefi dakujem za radu ohladom toho roztoku, ešteže vás mám 😉

allinka, mno aj ja ti tak trošku závidím že máš maličku už pri sebe aj ja už chcem stískať mojho drobca 😵 Aj ked viem že potom to bude asi tiež riadna fuška, kým sa všetko naučím a zvyknem si v noci vstávať ku maličkej a tak.... Ale snad to zvládnem, však máme aj mužíčkov, tak hádam troška v niečom pomôžu 😅

Inač dnes pôjdeme ku našim a dojdu aj svokrovci aj moja starká... A stasrká teraz doniesla od krsnej zo skalice celý ruksak nejakých detských vecičiek.. TaK idem pokukať, a povyberať 😵

allinka79
3. jan 2010

vieri, nechce spinkat moc... standardne doobeda sa zobudi a zaspi az poobede... a to sa jej bud tgreba venovat, alebo ju nechat plakat... Sme jej kupili take kreslo s hrazdickou, ale este to moc nemusi...

mata1001
3. jan 2010

ahojte babulky tehulky...ako sa mate?

allinka79
3. jan 2010

a su uz aj fotky... aspon par 🙂

vierapp
3. jan 2010

uf..nechce bubať a tak skoro, veď väčšinou taký drobci bubajú, tak to moc nič neporobíš, len okolo malej tak to je fuška.....človek čaká že zo začiatku len papajú a bubajú nie? a na koniec je to inak.....nemá bolesti bruška kolegynina dcérka nebubala lebo mala koliky a plakala

elko69
3. jan 2010

alinka neboj to bude dobre,kamoskina mala nechcela vobec spinkat jej za den spala 15 min a to bolo vsetko a potom ked sa jej nevenovali tak plackavala,ale teraz m auz rok a prespi celu noc a cez den aj 2x ide tak hodinku-dve...to asi kazde babo inak,svagrina tazase ani nevie ze ma malu kam ju polozila tam lezala bez slova len kukala a pocuvala ak sa niekto pri nej rozpraval,ale tarz ma uz pol roka a uz musi byt pri niekom kto rozprava nieco,je to taky zvedavec maly...

mata celkom fajn len keby som nechodila tak casto curat cez noc :D

vierapp
3. jan 2010

ali...je nádherná...taká malá princezná... 🙂

vejula
3. jan 2010

jeeej alinka máš krásnu dcerenku 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre